320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    võib vaadata realiseerimiskeskustesse.... ma muud rohkem soovitada ei oska kahjuks

    tegelt teine variant on, et spämmid linna koole mailiga... aegajalt vahetatakse lauad-toolid välja... vb joppab. pakud head hinda ja kes teab.

    Kommentaar


      praegu algas suvi ka, nii mõnigi tallinna kool teeb vast remonti ja viskab toole/laudu ära. pead uurima jah.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar



        Kuidas see eesti keeles on ja kas Eesti sõjaväes ka selline üksus on?

        Kommentaar


          langevarju sõdalane ja ei
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Seda mõtlesin isegi kuna kellel teistel peale koolide on ikka korraga paarsada tooli välja anda. Aga rentimine on siiski pigem hädavariant sest kraami vaja ka tulevikus kord aastas ja pikas perspektiivis oleks ostmine seega kasulikum, sest sellise koguse puhul pole ka transpordikulud sugugi väiksed ning tegemist teatud mõttes heategevusliku üritusega mida mõned entusiastid teevad oma õhukese rahakoti peal. Samuti on alati oht, et äkki lahke pakkuja hüppab viimasel minutil alt ära ja sellega ei saa kuidagi riskida.
            Äkki näiteks keegi teab,kas mõni kool või muu ettevõte plaanib vanu toole-laudu maha kanda vms? Olen tänulik igasuguse info ja asjalike nõuannete eest.
            vaata eestist välja - näiteks soome, rootsi. tõenäoliselt saad tasuta + transport, mis siis läheb maksma ca 25k.
            eestis pigem jagatakse mööbel teistele linna-riigi allasutustele.

            samas kui üritusel on oht regulaarseks toimumiseks, siis 200 koha mööbli maht on päris suur, ehk siis on vaja neid kusagil hoida - soovituslikult võiksid lauad detailideks saada teha ning toolid peaksid olema ladustatavad.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Seda mõtlesin isegi kuna kellel teistel peale koolide on ikka korraga paarsada tooli välja anda. Aga rentimine on siiski pigem hädavariant sest kraami vaja ka tulevikus kord aastas ja pikas perspektiivis oleks ostmine seega kasulikum, sest sellise koguse puhul pole ka transpordikulud sugugi väiksed ning tegemist teatud mõttes heategevusliku üritusega mida mõned entusiastid teevad oma õhukese rahakoti peal. Samuti on alati oht, et äkki lahke pakkuja hüppab viimasel minutil alt ära ja sellega ei saa kuidagi riskida.
              Äkki näiteks keegi teab,kas mõni kool või muu ettevõte plaanib vanu toole-laudu maha kanda vms? Olen tänulik igasuguse info ja asjalike nõuannete eest.
              kallis või mitte, kudi kui aastas ainult kord vaja, siis ladustamine läheb vast veel kallimaks?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Ladustamise pärast ma ei pabista, on lootust, et seda saab tasutagi.
                Daz Booob: Soomest-Rootsist võib tasuta saada aga transpordikulud käivad üle jõu.

                Kommentaar


                  Vaatasin Sakala veebist lugu valesti parkijatest ja seal tekkis arutelu valesti parkija ja operaatori vahel. Nimelt parkija ütles et teil ei ole õigus mind filmida kuid operaator väitis vastupidist.

                  Seega minu küsimus seisneb selles, kui ma ei ole enda filmimiseks või pildistamiseks luba andnud siis tegelikuses ei tohiks nad mind filmida või pildistada? Kui kuskil peaks ilmuma minu luba andmata mingisugune video lõik või foto mida ma olen keelanud ilmumast lasta, kas mul on olemas ka reaalne abi riigi poolt?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Ladustamise pärast ma ei pabista, on lootust, et seda saab tasutagi.
                    Daz Booob: Soomest-Rootsist võib tasuta saada aga transpordikulud käivad üle jõu.
                    võta mõni veokorraldaja või vedaja sponsoriks
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                      Vaatasin Sakala veebist lugu valesti parkijatest ja seal tekkis arutelu valesti parkija ja operaatori vahel. Nimelt parkija ütles et teil ei ole õigus mind filmida kuid operaator väitis vastupidist.

                      Seega minu küsimus seisneb selles, kui ma ei ole enda filmimiseks või pildistamiseks luba andnud siis tegelikuses ei tohiks nad mind filmida või pildistada? Kui kuskil peaks ilmuma minu luba andmata mingisugune video lõik või foto mida ma olen keelanud ilmumast lasta, kas mul on olemas ka reaalne abi riigi poolt?
                      Inimeste fotografeerimisel tuleb alati küsida luba. Põhiseaduse § 19 järgi on isikul õigus enda kujutisele ja § 26 sätestab igaühe õiguse perekonna- ja eraelu puutumatusele (see säte hõlmab ka nime ja välimuse kaitset). Samuti tasub meenutada võlaõigusseadust, mis sedastab, et isiku au teotamine tema kujutise õigustamatu kasutamisega on õigusvastane. Inimest võib pildistada juhul kui ta on sellega nõus või võib eeldada, et inimene on sellega nõus. Inimese nõusolekut pildistamiseks võib eeldada näiteks avaliku ürituste puhul, kus üritusel osalejad on teadlikud, et neist võidakse teha fotosid või filmida (näiteks laulupidu või spordivõitlus). Nõusolekut ei ole vaja juhul kui inimese kujutis pildil ei ole seostatav konkreetse isikuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Oskab keegi pakkuda ideid, kust saaks osta umbes 200 täiesti tavalist tooli ja ca 20 lauda (sellised lihtsad ja tavalised nagu nt. koolides on, võivad olla kasutatud ja veits kriibitud- soditud, kusagilt mahakantud vms)? Hädakorral sama asi rentimise kohta? Uurisin paarist firmast, kes taolist kraami rendivad aga kellelgi pole taolist kogust, pealegi hinnad suht kõrged.
                        Uuskasutuskeskus äkki? Ma muidugi hästi ei usu, et neil sellist kogust korraga pakkuda oleks, kuid küsida ikka tasub.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Zaeka Vaata postitust
                          Inimeste fotografeerimisel tuleb alati küsida luba. Põhiseaduse § 19 järgi on isikul õigus enda kujutisele ja § 26 sätestab igaühe õiguse perekonna- ja eraelu puutumatusele (see säte hõlmab ka nime ja välimuse kaitset). Samuti tasub meenutada võlaõigusseadust, mis sedastab, et isiku au teotamine tema kujutise õigustamatu kasutamisega on õigusvastane. Inimest võib pildistada juhul kui ta on sellega nõus või võib eeldada, et inimene on sellega nõus. Inimese nõusolekut pildistamiseks võib eeldada näiteks avaliku ürituste puhul, kus üritusel osalejad on teadlikud, et neist võidakse teha fotosid või filmida (näiteks laulupidu või spordivõitlus). Nõusolekut ei ole vaja juhul kui inimese kujutis pildil ei ole seostatav konkreetse isikuga.
                          Päris nii üldiselt see ei käi. Kui on avalik huvi põhjendatud, nagu antud hetkel on seaduse/määruse rikkumisega, siis võib pildistada nii et mühiseb.

                          Kommentaar


                            Kunagi ETV pealt tuli mingi film mehest, kes hoidis üht naist pantvangis. Mees küsis mingeid mõistatusi ja kui naine oleks valesti vastanud, oleks mees tal lusikaga silma välja koukinud. Kunagi ammu nägin, pole päris täpselt kindel, kas täpselt nii see süžee oli, aga midagi sinnapoole igatahes. Pisut nagu meenub ka, et tegu oli vist hispaaniakeelse filmiga, aga jällegi võib mälu alt vedada. Meeletult tahaks mingit sürri filmi näha (see täpselt sobiv) ja oleksin väga tänulik, kui keegi teaks filmi nime või annaks vihjeid, kust võiks selle teada saada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Päris nii üldiselt see ei käi. Kui on avalik huvi põhjendatud, nagu antud hetkel on seaduse/määruse rikkumisega, siis võib pildistada nii et mühiseb.
                              arvasin et see oli suvaline eit, mitte rikkuja , mõtlesin et see on see sama mis krimis näitas, seal neiu minumeelest parkis ilusti joonte vahele

                              Kommentaar


                                Algselt postitas präänik Vaata postitust
                                Kunagi ETV pealt tuli mingi film mehest, kes hoidis üht naist pantvangis. Mees küsis mingeid mõistatusi ja kui naine oleks valesti vastanud, oleks mees tal lusikaga silma välja koukinud. Kunagi ammu nägin, pole päris täpselt kindel, kas täpselt nii see sü˛ee oli, aga midagi sinnapoole igatahes. Pisut nagu meenub ka, et tegu oli vist hispaaniakeelse filmiga, aga jällegi võib mälu alt vedada. Meeletult tahaks mingit sürri filmi näha (see täpselt sobiv) ja oleksin väga tänulik, kui keegi teaks filmi nime või annaks vihjeid, kust võiks selle teada saada.
                                või vaata hoopis Oldboy'd
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X