320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Olen seal vist kaks korda süüa üritanud. Ühel korral oli terve koht reserveeritud ja teinekord öeldi, et köök on kinni. Rohkem pole üritanud ja nüüd on seal uus operaator ka. Üldiselt söögi mõttes selline koht kindlasti midagi imelist pole.
    Aastakene tagasi oli päris tore maitseelamus. Soovitan, kui köögipool sama on. Ning jummala timm oli see, et...rahvast polnud
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas cabron Vaata postitust
      teen kerge Valdo Jahilo-tüüpi nalja nüüd, aga ilmselt seetõttu oli tühi, et jõle kõrgel asub ja vaevaline ronida sinna
      Fun Fact: Valdo on nendest treppidest (896 astet) ka korduvalt ülesse jooksnud (mina koos temaga mõned korrad).

      Tulles teemasse, siis peale seda pole sinna enam sattunud, kui nad ei suutnud tagada oma restorani toimimist mingi periood ja teenusepakkujat lõpuks korduvalt vahetasid.

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Fun Fact: Valdo on nendest treppidest (896 astet) ka korduvalt ülesse jooksnud (mina koos temaga mõned korrad).

        Tulles teemasse, siis peale seda pole sinna enam sattunud, kui nad ei suutnud tagada oma restorani toimimist mingi periood ja teenusepakkujat lõpuks korduvalt vahetasid.
        Sellepärast uuringi, et kuidas nüüd toimima on saadud asi. Praeguse resto kahekäiguline õhtusöök kahele inimesele on päris populaarne kinkekaart. Mitmel kinkekaarte vahendaval saidil TOP-is. Tundub tore asi, mida kinkida, kui söök ja üldine elamus head on.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Sellepärast uuringi, et kuidas nüüd toimima on saadud asi. Praeguse resto kahekäiguline õhtusöök kahele inimesele on päris populaarne kinkekaart. Mitmel kinkekaarte vahendaval saidil TOP-is. Tundub tore asi, mida kinkida, kui söök ja üldine elamus head on.
          Usutavasti leiab pealinnast paremaid söögikohti, sest seal on ikka põhiliseks müügiargumendiks vaade.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Usutavasti leiab pealinnast paremaid söögikohti, sest seal on ikka põhiliseks müügiargumendiks vaade.
            Kuidas muidu toit maitses?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Kuidas muidu toit maitses?
              Praegu vaatan, et peakokk on isegi üsna kiidetud ja hinnad pole ka liiga kirved (kuigi juurde lendab külastuspilet. Seega äkki on tõesti täitsa nitšekas ja äkki seesama sitt maine varasemalt on sellel külalisi pole. Kinkekaartide top3-e võib ka muidugi reklaamiosakonnaga rääkides. Umbes samamoodi nagu tõuseb mängitumateks lugudeks mingites raadiojaamades teatud samade produtsentide laulud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Praegu vaatan, et peakokk on isegi üsna kiidetud ja hinnad pole ka liiga kirved (kuigi juurde lendab külastuspilet. Seega äkki on tõesti täitsa nitšekas ja äkki seesama sitt maine varasemalt on sellel külalisi pole. Kinkekaartide top3-e võib ka muidugi reklaamiosakonnaga rääkides. Umbes samamoodi nagu tõuseb mängitumateks lugudeks mingites raadiojaamades teatud samade produtsentide laulud.
                Külalisi ei pruugi ka sellepärast olla, et on madalhooaeg ja Teletornis võimendub see teiste muuseumite/atraktsioonidega võrreldes veel eriti võimsalt - pole vaadet, pole külastajaid.
                Priit Toomits oli ka kiidetud ja hea kokk aga paraku kõikus kvaliteet tingituna sellest milline vahetus juhtus tööle sattuma. Kui selle ära tabasid, siis võis seal väga häid asju saada: heeringajäätis, toorjuustukoogid jne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Kas keegi on viimasel paaril aastal Teletorni restos söömas käinud? On kvaliteetne koht? Tasub minna?
                  Hinna-kvaliteedi suhe on olemas- pidasime pulmapidu suvel seal. Top-end klassi( Tšaikovski, Mon Repos, Noa jms) ei kuulu- pigem koht kus võib käia ja kahetsema ei pea.
                  ROHE-VALGE SURMANI

                  Kommentaar


                    Sain vabakal roosikrantsi juures tasuta parkimise eest tallinna linnalt trahvi ja tahtsin küsida, et kas selle peab nüüd ära maksma või võib samamoodi pikalt saata nagu need Europargi vennad?

                    Kommentaar


                      Ei tea. Ära maksa ja ütle meile ka, mis sai.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Sain vabakal roosikrantsi juures tasuta parkimise eest tallinna linnalt trahvi ja tahtsin küsida, et kas selle peab nüüd ära maksma või võib samamoodi pikalt saata nagu need Europargi vennad?
                        Dunno, aga ma paar korda seal suht napilt pääsenud. Enam õnneks sinna asja pole

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Sain vabakal roosikrantsi juures tasuta parkimise eest tallinna linnalt trahvi ja tahtsin küsida, et kas selle peab nüüd ära maksma või võib samamoodi pikalt saata nagu need Europargi vennad?
                          Soovitan paari tuttava kogemuse põhjal ära maksta, aga alati võib kangelast või märtrit mängida, oleneb tujust.
                          "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -21- Vaata postitust
                            Soovitan paari tuttava kogemuse põhjal ära maksta, aga alati võib kangelast või märtrit mängida, oleneb tujust.
                            Europarki omadega vist mängivad enamus märtreid kaasaarvatud mina (ma neid 2-3 tükki saanud üldse), aga see oli esimene linnavalitsuselt ja sellepärast ka mõtlesin, et nendega vist ei tasu jamada. Seega tuleb 31 eurot vaesemaks jääda

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Europarki omadega vist mängivad enamus märtreid kaasaarvatud mina (ma neid 2-3 tükki saanud üldse), aga see oli esimene linnavalitsuselt ja sellepärast ka mõtlesin, et nendega vist ei tasu jamada. Seega tuleb 31 eurot vaesemaks jääda
                              Europark peaks ka nüüd maanteeametist andmeid kätte saama.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                                Hinna-kvaliteedi suhe on olemas- pidasime pulmapidu suvel seal. Top-end klassi( Tšaikovski, Mon Repos, Noa jms) ei kuulu- pigem koht kus võib käia ja kahetsema ei pea.
                                Ma teen laupäevaks pealinna kõige sitematest söögikohtadest lugu ehk siis külastajate hinnangud @ tripadvisor. Täna käisin sellises kohas, et ma olen siiamaani täiesti vapustatud Asus muidugi Raekoja platsis.
                                Kaks odavat verivorsti pooltoore peekoni sees, juurde tavaline praekapsas (pakun felixi) ja kartulid (neid pidi eraldi tellima) maksis mälu järgi ligi 25 eurot. Kaaslane tellis vasikafilee, sai biifsteki. See oli veel võimsam hinnalt, aga peast ei mäleta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X