320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti rohelised töötavad süstemaatiliselt tuumaenergia vastu, aga samad ametivennad üle lahe tuumeenergiat avalikult pooldavad. Tösi, selline seisukoht vöeti alles viimastel aastatel. Täiesti loogiline ja edasiviiv lahendus
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Mis värk toimub Facebooki mööblimüügi gruppides.

      Näiteks olen hakanud tähele panema, et pakutakse näiteks "otse maaletoojalt" kontinentaalvoodeid.
      Ilma põhjalikuma uurimiseta tundub, et selliseid pakkujaid oleks nagu kohe erinevaid.

      Kas on mingisugune mööblimüüja pankrotti läinud ja mõni opportunist ostis pesast varud välja ja nüüd müütab neid?
      Või on keegi leidnudki ärimudeli kus päriselt ja spetsiaalselt tuuakse otse maale ja ilma markupideta müüakse odavamalt voodeid?
      Või on tegemist mingitpidi kavala scamiga mida ma läbi hammustada ei oska?

      Kas kellelgi mingeid kogemusi/teadmist sellest.
      Ise olen just mõelnud uue (kontinentaal)voodi hankimisele, aga enne kui sellist allikat kasutada mõtlesin veidi tausta uurida.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Või on keegi leidnudki ärimudeli kus päriselt ja spetsiaalselt tuuakse otse maale ja ilma markupideta müüakse odavamalt voodeid?
        rohkem sinnakanti jah.

        Kommentaar


          Mis hüvitised lisanduvad riigikoguliikme palgale? See mingi 1300 kuluhüvitis, mingi 800 elukohahüvitis vajadusel, kas midagi veel?

          Kommentaar


            Algselt postitas baller Vaata postitust
            Mis hüvitised lisanduvad riigikoguliikme palgale? See mingi 1300 kuluhüvitis, mingi 800 elukohahüvitis vajadusel, kas midagi veel?
            Kütus ei ole eraldi?

            Kommentaar


              Ma ei tea, kas kütus just eraldi, aga mingi üldisem autokomp peaks ka olema
              308

              Kommentaar


                Algselt postitas Markko Vaata postitust
                Ma ei tea, kas kütus just eraldi, aga mingi üldisem autokomp peaks ka olema
                kuluhüvitise sees.
                Riigikogu liikme staatuse seadus.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Kas soccerneti foorumil on kuskil KKK leht, kust leiaks kiirelt vastuse mõnele rumalale küsimusele, näiteks sellele, kuidas lisada postitustele pilte, tweete jms?

                  Postituse lisamisel saab panna teksti ümber igasugu tagisid, aga kas ja kuidas need töötavad?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    Kas soccerneti foorumil on kuskil KKK leht, kust leiaks kiirelt vastuse mõnele rumalale küsimusele, näiteks sellele, kuidas lisada postitustele pilte, tweete jms?

                    Postituse lisamisel saab panna teksti ümber igasugu tagisid, aga kas ja kuidas need töötavad?
                    Ausalt öeldes ma olen nii õppinud, et võtad kellegi pildi või twitteri säutsu postituse replysse ja vaatad sealt mis värk on.

                    Kommentaar


                      Kas rakvere maximas tahtis linnupoja kaalale maski ette panna?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                        Kas rakvere maximas tahtis linnupoja kaalale maski ette panna?
                        Kuule oli jah. Hakkas hüppama seal. See videosse ei jäänud, aga algul karjus üle saali kus teie manu särgid on, ütlesin vaikselt et ma Liverpooli mees, siis tuli lähemale ja hakkas maskidest jaurama
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Kuule oli jah. Hakkas hüppama seal. See videosse ei jäänud, aga algul karjus üle saali kus teie manu särgid on, ütlesin vaikselt et ma Liverpooli mees, siis tuli lähemale ja hakkas maskidest jaurama
                          kuuumad tšeburekid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Kuule oli jah. Hakkas hüppama seal. See videosse ei jäänud, aga algul karjus üle saali kus teie manu särgid on, ütlesin vaikselt et ma Liverpooli mees, siis tuli lähemale ja hakkas maskidest jaurama
                            Kaala ja Linnupojad on tegelikult naised?
                            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                            I don’t care what you think of me!
                            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                              Kaala ja Linnupojad on tegelikult naised?
                              Ma arvan et siin on tegu isegi millegi veel enamaga.
                              “Mind nähti! Ja ka mina nägin mind…Ja mina sidusin mind kinni. Mina…mind..”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                                Kaala ja Linnupojad on tegelikult naised?
                                Muretse rohkem oma stora enso pärast
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X