320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Sa tihtipeale tõmbad selle ninnatõmbamise asja ülesse. Mis värk sellega on ka?
    Tähendab ainult seda, et ma alkoholi ei joo.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Tähendab ainult seda, et ma alkoholi ei joo.
      okei, selged pildid.

      selline imelik mulje jäänud lihtsalt, et sul endal mingi kogemus ja siis tahad koguaeg välja öelda varjatult. noh nagu see koolipoiss kes esimest korda suitsu tegi vms.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        okei, selged pildid.

        selline imelik mulje jäänud lihtsalt, et sul endal mingi kogemus ja siis tahad koguaeg välja öelda varjatult. noh nagu see koolipoiss kes esimest korda suitsu tegi vms.
        Ma tegelt ei tea, millest sa jahud, et ma tihtipeale seda teemat üles tõmband. Oma foorumikarjääri jooksul ehk 2-3x olen max. Ma arvan, et sul haakub see mingi muu teemaga.

        Samas nagu juba teiste poolt ka öeldi, siis sa võtad seda foorumit liiga tõsiselt ja kohati ehk isegi liigagi. Ma ei imesta kui sa ilma naljata oled natukene selline autistlik vend, kellel on kodusein top 50 soccerneti kasutajanimesid täisjoonistatud ning nende omavahelised seosed ja kõik varasemad teemakäsitlused ning märksõnad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Ma tegelt ei tea, millest sa jahud, et ma tihtipeale seda teemat üles tõmband. Oma foorumikarjääri jooksul ehk 2-3x olen max. Ma arvan, et sul haakub see mingi muu teemaga.

          Samas nagu juba teiste poolt ka öeldi, siis sa võtad seda foorumit liiga tõsiselt ja kohati ehk isegi liigagi. Ma ei imesta kui sa ilma naljata oled natukene selline autistlik vend, kellel on kodusein top 50 soccerneti kasutajanimesid täisjoonistatud ning nende omavahelised seosed ja kõik varasemad teemakäsitlused ning märksõnad.
          ootasin mingit vastust. tõsi, eeldasin, et mingi proportsionaalsus säilib. oleme mõlemad 4:30 üleval ja selline värk tundub suht tühja koha pealt üle ketramine. aga miks mitte. Seda siis punases osas. Ma ei oskaks ise nagu oodata, et ma kellegi suunas nii sisse sõidan. ilmselt olen teinud, uhke aga ei ole ning tõsi, otsekohene ma olen.

          aga mis puudutab boldis osa, siis, ega ei ole tõesti selge, kas need 2-3 korda mu mõtet ümber ei lükka. ega me kõik 2-3 korda oma trippe siin arutanud.

          Aa, kui sa ei tea, millest ma jahun, siis sa tulid tühja koha pealt hakkasid suruma mingite mingite ainete tarbimise osas ning siis veel lisaks jätkad sellist liini. Eks hommik ole targem. Eeldan, et sinu jaoks ta on targem kui minu jaoks. Mul lihtsalt kogemust rohkem.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            ootasin mingit vastust. tõsi, eeldasin, et mingi proportsionaalsus säilib. oleme mõlmead 4:30 üleval ja selline värk tundub suht tühja koha pealt üle ketramine. aga miks mitte.

            aga mis puudutab poldis osa, siis, ega ei ole tõesti selge, kas need 2-3 korda mu mõtet ümber ei lükka. ega me kõik 2-3 korda oma trippe siin arutanud.
            Minu tripp on viimane nädal kodus nelja seina vahel üksinda ning perseläinud aastavahetus. Ning alkoholi pole puutuda saanud, kuid ninasõõrmed on küll valusad ja just nendest samadest vatitikkudest. Siis sa postitad siia öösel muusikavideo, mis pole absoluutselt minu maitse. Piisas juba, et ära flipiks

            Tegelt all chill ja mul still pole su vastu midagi ja ma selliseid lambi tekste ei võta isiklikult vaid naljana. Head uut!

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Minu tripp on viimane nädal kodus nelja seina vahel üksinda ning perseläinud aastavahetus. Ning alkoholi pole puutuda saanud, kuid ninasõõrmed on küll valusad ja just nendest samadest vatitikkudest. Siis sa postitad siia öösel muusikavideo, mis pole absoluutselt minu maitse. Piisas juba, et ära flipiks

              Tegelt all chill ja mul still pole su vastu midagi ja ma selliseid lambi tekste ei võta isiklikult vaid naljana. Head uut!
              ei vabanda välja, sõber. kuskil mingi piir on. ma olen küllaltki uhke selle üle, et ma vimma kaasas ei pea, "kellegi postitusi ülesse ei kirjuta". lähtun sellest, et mõte on see, mis loeb. tõsi, midagi meelde jääb aga üldiselt - päris argumendi esitaja on sõber siin, vastane seal. aga kas need "sa oled autist ja teed nii ja naa" - ehk läks üle piiri? ehk liiga isiklikuks? ehk teemas, mis seda nagu väga väärt ei olnud?

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                ei vabanda välja, sõber. kuskil mingi piir on. ma olen küllaltki uhke selle üle, et ma vimma kaasas ei pea, "kellegi postitusi ülesse ei kirjuta". lähtun sellest, et mõte on see, mis loeb. tõsi, midagi meelde jääb aga üldiselt - päris argumendi esitaja on sõber siin, vastane seal. aga kas need "sa oled autist ja teed nii ja naa" - ehk läks üle piiri? ehk liiga isiklikuks?
                Pussy

                Ja ma ei vabandanud muidu, autist.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Pussy
                  see siis näiteks, kuidas ained mõjuvad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Pussy

                    Ja ma ei vabandanud muidu, autist.
                    vol 2 ainete mõjust.

                    p.s. nagu mainisin kuskil mingist piirist, siis. ole hea, oleme mehed ja seisame näost näkku oma sõnade eest. pm. ma nüüd magama, ilmselt ärkan hiljem. eks näha ole, mida poiss kirjutab.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      vol 2 ainete mõjust.

                      p.s. nagu mainisin kuskil mingist piirist, siis. ole hea, oleme mehed ja seisame näost näkku oma sõnade eest. pm. ma nüüd magama, ilmselt ärkan hiljem. eks näha ole, mida poiss kirjutab.
                      Ma ei julge enam midagi kirjutada. Ilusaid unenägusid!

                      Kommentaar


                        ainult autist flippib ära, kui talle autist öeldakse.

                        fakin autistid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taku* Vaata postitust
                          ainult autist flippib ära, kui talle autist öeldakse.

                          fakin autistid
                          ee.. kas sa ütlesid mulle, et olen paks?!
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            sa oled jeesus, jeesus ei ole paks ju.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              sa oled jeesus, jeesus ei ole paks ju.
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Alizee on küll Prantsusmaa suurim kingitus maailmale. Kõik ülejäänud kultuuritegelased, -teosed, filosoofid ja kunstnikud ja revolutsioonid jne võivad nad minu poolest tagasi võtta. Aga Alizee. Tema jätku! Tema on minu mällu sööbinud juba ASCII kunstiteosena...


                                Kommentaar

                                Working...
                                X