320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi teist oskab kasutada RStudio't?
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Kas keegi teist oskab kasutada RStudio't?
      stackoverflow aitab tavaliselt. Mida teha üritad?

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        stackoverflow aitab tavaliselt. Mida teha üritad?
        Koolis käidi kergelt üle ja nüüd öeldi, et tehke kodutöö ja see mida õpetati (või kuidas) jäi kaugele maha, mida oodatakse. Kuna see aine ja töö on ebaolulised suure pildis, olen ma ebaproportsionaalselt palju aega kulutanud selleks, et aru saada kuidas ülesannet lahendada. Proovin leida abi, kes aitaks õige suuna kätte, et ma ei peaks jalgratast leiutama. Ei midagi keerulist.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Koolis käidi kergelt üle ja nüüd öeldi, et tehke kodutöö ja see mida õpetati (või kuidas) jäi kaugele maha, mida oodatakse. Kuna see aine ja töö on ebaolulised suure pildis, olen ma ebaproportsionaalselt palju aega kulutanud selleks, et aru saada kuidas ülesannet lahendada. Proovin leida abi, kes aitaks õige suuna kätte, et ma ei peaks jalgratast leiutama. Ei midagi keerulist.
          Seal jah õigete pakkide ja raamatukogude teadmine aitab jalgaratta leiutamist vältida. Võid PMi saata

          Kommentaar


            Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
            kas kaubanduskeskustes olevad söögikohad lähevad ka takeway peale vist?

            jah, Reval C. müüb juba ainult kaasa
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Sorteerin oma prügi, aga ei tea, mida teha vana veekeedukannuga. Kas keegi oskab soovitada, kuhu seda viia?

              Kommentaar


                https://kuhuviia.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shrek Vaata postitust
                  Sorteerin oma prügi, aga ei tea, mida teha vana veekeedukannuga. Kas keegi oskab soovitada, kuhu seda viia?
                  elektroonika poed peaksid vastu võtma vana köögitehnikat

                  E: või noh need poed võtavad siis, kui ostad neilt uue. Aga muidu jäätmejaamad http://eesringlus.ee/harjumaa/
                  või kui keedukann töötab siis https://uuskasutus.ee/uudis/kuhu-vii...d-kodumasinad/
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Jäätmejaamad rokivad, tasub kokku korjata kõik kraam kodust ja yhekorraga ära viia, vahetevahel tuleb paar euri ka maksta

                    Kommentaar


                      Või siis lähim Prisma. Ma tassin kõik oma kasutu väiketehnika sinna. Mugavam kui kuhugi jäätmejaama seiklema minna.

                      Kommentaar


                        Kui mul oleks vaja kasutada uheks potentsiaalselt raha teenivaks projektiks tuntud eesti inimeste pilte, kas siis on neid voimalik tasuta saada kuskilt, mingi pildipank vms?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas baller Vaata postitust
                          Kui mul oleks vaja kasutada uheks potentsiaalselt raha teenivaks projektiks tuntud eesti inimeste pilte, kas siis on neid voimalik tasuta saada kuskilt, mingi pildipank vms?
                          Scanpix? Vms see meediakanalite standard lahendus on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Scanpix? Vms see meediakanalite standard lahendus on.
                            Scanpix pole tasuta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas baller Vaata postitust
                              Kui mul oleks vaja kasutada uheks potentsiaalselt raha teenivaks projektiks tuntud eesti inimeste pilte, kas siis on neid voimalik tasuta saada kuskilt, mingi pildipank vms?
                              pead käima pildistamas, kuid siis võib Raivo Aeg kaebusega prokuratuuri pöörduda

                              teine variant on vast viki või wiki, olenevalt, et mis õigusega seal foto lisatud on
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                elektroonika poed peaksid vastu võtma vana köögitehnikat

                                E: või noh need poed võtavad siis, kui ostad neilt uue. Aga muidu jäätmejaamad http://eesringlus.ee/harjumaa/
                                või kui keedukann töötab siis https://uuskasutus.ee/uudis/kuhu-vii...d-kodumasinad/
                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Või siis lähim Prisma. Ma tassin kõik oma kasutu väiketehnika sinna. Mugavam kui kuhugi jäätmejaama seiklema minna.
                                Tänud vastuste eest! Mõõt osutus selliseks, et sain Euronicsi kauplusesse selle ära viia

                                Kommentaar

                                Working...
                                X