320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Huvitav kas 80ndate-90ndate one hit wondereid saab tellida paketina, et võtad No Mercy, Whigfieldi, Maxxi, 2 brothers on the 4th floor ja Alphaville korraga esinema, või peab igaühe eraldi bookima?
    No kle, sinu nimekirjast 5st 4 ei ole mingid one hit wonderid.

    Kommentaar


      Kalevi spordihallis Kalev/Cramo kodumäng, mis sektoris kodufännid, mis sektoris külalisfännid?

      Kommentaar


        Kas tänavu on puugiuputus? Viimase 3 päeva jooksul juba 4 puuki koeralt ära võtnud.
        ROHE-VALGE SURMANI

        Kommentaar


          Elektrilised hambaharjad - on vahet ka, et kas Philips või Braun?

          Kommentaar


            KAs keegi teab, kes on inimene nimega Henri Äär? Eelmine aasta võitles ta viimase vooruni Premieri fantasy võidu pärast, see aasta on ka ta Eesti parim ja üldkokkuvõttes top 100 seas. Et kas tal on mingi megastrateegia, et kõigile iga aasta ära panna või mis?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              KAs keegi teab, kes on inimene nimega Henri Äär? Eelmine aasta võitles ta viimase vooruni Premieri fantasy võidu pärast, see aasta on ka ta Eesti parim ja üldkokkuvõttes top 100 seas. Et kas tal on mingi megastrateegia, et kõigile iga aasta ära panna või mis?
              Lisatud failid

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                KAs keegi teab, kes on inimene nimega Henri Äär? Eelmine aasta võitles ta viimase vooruni Premieri fantasy võidu pärast, see aasta on ka ta Eesti parim ja üldkokkuvõttes top 100 seas. Et kas tal on mingi megastrateegia, et kõigile iga aasta ära panna või mis?
                2 a järjest top 100 saada on väga väga harv saavutus. Müts maha!

                Kommentaar


                  tajub biiti lihtsalt. ma kunagi mängisin a-league fantasyt ja olin korraks täiesti top 1. mingid auhinnad olid ka vist, aga mina neid ei saanud, pole austraallane

                  Kommentaar


                    Soovitage mingisugust rattapoodi, kus saaks odavalt kiivri ja rattaluku?

                    Kommentaar


                      Kuidas selle välkmaksega nüüd on euroopas on? Tuleb sekundiga üle ühes riigi pangast teise või endiselt 2-3 päeva?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
                        Soovitage mingisugust rattapoodi, kus saaks odavalt kiivri ja rattaluku?
                        Kui hea ratas ja kui hindad enda pead, siis ära odavamat väga vaata. Kiiver ja lukk olgu kvaliteetne ja tugev.
                        Endal rotiti kunagi ratas ära nii, et suurte tangidega hammustati luku kett läbi. Nüüd tegin endale ise rattaluku. Vanakooli lehmakett, must wigluv teip ümber ja kvaliteetne tabalukk.
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Elektrilised hambaharjad - on vahet ka, et kas Philips või Braun?
                          Firmadel ei tohiks otseselt vahet olla, kuid proovi veidi rohkem välja käia ja ultraheli hari leida. Teeb kõvasti parema töö ära.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Kuidas selle välkmaksega nüüd on euroopas on? Tuleb sekundiga üle ühes riigi pangast teise või endiselt 2-3 päeva?
                            SEPA makse tuleb ka täna juba kõigi puhul paari tunniga kohale, kui tööpäeva sees makse ära teed (a la kuni kell 16).
                            Välkmakse (millega väga vähesed on liitunud), seal kuni 15th EURi tuleb/läheb naksti üle.

                            Kommentaar


                              Ma eelmine nädal liigutasin oma kontode vahel raha (LHV-st Swedi) ja läks nii, et tegin LHV-s ülekande ära, logisin Swedi sisse ja juba oli raha üle tulnud (mingi 30 sekundit max). Ma ei tea kas trehvasin täpselt mingile õigele ajale või käivadki asjad nüüd nii.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                                Ma eelmine nädal liigutasin oma kontode vahel raha (LHV-st Swedi) ja läks nii, et tegin LHV-s ülekande ära, logisin Swedi sisse ja juba oli raha üle tulnud (mingi 30 sekundit max). Ma ei tea kas trehvasin täpselt mingile õigele ajale või käivadki asjad nüüd nii.
                                Eesti pankade vahel peakski nii käima. Välismaa omadega pole kogemsut olnud viimasel ajal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X