320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Kindlasti mingi debiilselt lihtne nõks asjal, aga ma praegu ei pauguta lahti. Uus arvutikast. Chrome'iga Triobet.ee ei kuva midagi, ainult punast tausta. Kui läbi google'i läksin siis kuvas avalehe ja midagi edasi vajutades kaob kõik muu peale punase tausta ära. Adblocke, anti-viiruseid on/offitasin.

    IE'ga proovisin ja avas.
    Heh, jälle see Chrome
    Kasuta Mozillat. Ma võtsin kaasfoorumlaste nõu kuulda ja nüüd on kõik korras (vt mõned lehed ettepoole)

    Kommentaar


      Ah, ok ... lahenes lõpuks ning oligi pisidetail. Nortonil oli veel eraldi Chrome'i extension "Identity Protection" mis esialgu kahe silma vahele jäi kuna arvasin, et kogu security centre'i sulgemisest piisab. Pole ennem Nortoni asjadega ka kokku puutunud tihedalt, jälle targem.

      Ning tänud aga ei Mozillale, juba mitu-mitu aastat tagasi kolisin Chrome'i peale ja väga, väga palju parem ja rohkem meeldib. Probleeme ei ole kunagi enne olnud ka. Ning nagu näha oli rohkem viga Nortonis kui Chrome'is ning minu kohanemisajas uute julladega
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Mis värk mul on, et muidu netis ringiliikumine pole probleem aga millegipärast ei ava mul hotmailis meile ning nt tak-ist ei näe sõiduplaane ka, viskab mingi valge lehe lihtsalt ette... ja jutt käib mozillast. Analoogne juhtum vist nagu siin eelpool kirjeldatud, aga mina suurt ei jaga sellest asjast siiamaani...
        Koondise põhimängija

        Kommentaar


          Kas see on normaalne tänapäeval, et pangal kulub liisingupaberitele vastuse andmiseks nädal aega? Tegemist SEB-ga ja ma olen ausalt öeldes veidi häiritud juba... Mu pisifirma majanduslise tervise ja käekäigu järgi peaks nimetet laenutoote vormistamine käima tirilimpsti, aga no näed... Misasja nad nädal aega munevad seal? Halduri kommunikatsioon on kah reeglina üherealine ja kuuesõnaline...

          Või peabki nii kaua käima asi? Viimane liisingukogemus on ligi kuue aasta tagant, ei mäletagi enam, kuidas see asjaajamine oli... Tuleb mingi konsiilium kokku ja analiseerib iga taotlust eraldi või?

          Kommentaar


            Kas keegi teab Tallinnas mingit poodi kus müüakse bonge?

            Kommentaar


              Kas keegi oskab öelda kus saaks koondise särgile lasta peale kuumutada/teha/lisada mängija number seljale?

              Kommentaar


                t-särgi pood

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  t-särgi pood
                  Ei, aga tõsiselt paluks nüüd.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jonxxxx Vaata postitust
                    Kas keegi oskab öelda kus saaks koondise särgile lasta peale kuumutada/teha/lisada mängija number seljale?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
                      Ei, aga tõsiselt paluks nüüd.
                      ma päris ausalt ei teinudki nalja. Olen kindel et nad seal seda teevad. Hind ja kvaliteet on muidugi teine teema, selle kohta ei tea midagi öelda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        ma päris ausalt ei teinudki nalja. Olen kindel et nad seal seda teevad. Hind ja kvaliteet on muidugi teine teema, selle kohta ei tea midagi öelda.
                        Ah kurat, ma vaatasin, et see minule suunatud vastus. Tuhat vabandust.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                          Kas see on normaalne tänapäeval, et pangal kulub liisingupaberitele vastuse andmiseks nädal aega? Tegemist SEB-ga ja ma olen ausalt öeldes veidi häiritud juba... Mu pisifirma majanduslise tervise ja käekäigu järgi peaks nimetet laenutoote vormistamine käima tirilimpsti, aga no näed... Misasja nad nädal aega munevad seal? Halduri kommunikatsioon on kah reeglina üherealine ja kuuesõnaline...

                          Või peabki nii kaua käima asi? Viimane liisingukogemus on ligi kuue aasta tagant, ei mäletagi enam, kuidas see asjaajamine oli... Tuleb mingi konsiilium kokku ja analiseerib iga taotlust eraldi või?
                          See kõik võib ju vähe aega võtta, kuid kui taotlusi on palju, siis tekib järjekord ja eks masu aeg on ka pangapersonali kõvasti kärpinud. Ma ei tea kuidas väiksemate liisingute puhul on, kuid suuremate summade puhul tuleb tõesti konsiilium asja arutama.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Kes võidab Ballon d'Or-i seekord? Messi,Iniesta,Ronaldo?
                            FORZA FIORENTINA!

                            Kommentaar


                              Sport võidab.

                              Kommentaar


                                christian benteke.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X