320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Keegi omast kogemusest head espressomasinat oskab soovitada? hinna lagi oleks 999.00
    Oh sa raisk! Rikas mees! Ma olen oma 79 eurosega väga rahul. Vudinal nüüd Prismasse Ice!

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Keegi omast kogemusest head espressomasinat oskab soovitada? hinna lagi oleks 999.00
      Miks mitte 1001? Või see vargus juba krim karistuse all?

      Kommentaar


        "Kuigi kahel viimasel aastal on prantslane Sebastien Ogier toonud M-Spordile individuaalse meistritiitli ja mullu võitis tiim ka meeskondliku arvestuse, on M-Sport suurtes rahalistes raskustes."

        kus oleks võimalik lugeda WRC rahalise köögipoole kohta - palju teenitakse, mida tiimidele makstakse (auhinnarahad? TV-ülekandeõiguste müügist mingi osa jne)? Praegu jääb mulje, et taotakse rämedad miljonid sisse ja tagasi tuleb.....?

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Keegi omast kogemusest head espressomasinat oskab soovitada? hinna lagi oleks 999.00
          Mul on juba paar aastat Jura masin. Üldjoontes olen väga rahul, kuid häirib üks asi. Nimelt kui uba on otsakorral ning tahad teha midagi piimavahust, siis ta alguses teeb selle piima asja ära, kuid peale seda masin avastab, et uba ei jätku ning küsib seda juurde. Kui oled lisanud, siis masin mitte ei jätka sealt, kus pooleli, vaid lülitub ootereziimi.

          Soovitaks minna mõne edasimüüja juurde (nt mina ostsin Kohvisemudest) ja need saaksid sulle kindlasti midagi meelepärast soovitada. Andis hinnas ka läbi rääkida.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust

            Soovitaks minna mõne edasimüüja juurde (nt mina ostsin Kohvisemudest) ja need saaksid sulle kindlasti midagi meelepärast soovitada. Andis hinnas ka läbi rääkida.
            Jep, sama lugu. Kohvisemudes saab alla küll. Endal Jura ENA Micro 9, väga titiniti riistapuu. Mõõtudelt parajalt väike ja kohvi (sh jahvatamine) teeb väga kiirelt.
            308

            Kommentaar


              Algselt postitas cabron Vaata postitust
              "Kuigi kahel viimasel aastal on prantslane Sebastien Ogier toonud M-Spordile individuaalse meistritiitli ja mullu võitis tiim ka meeskondliku arvestuse, on M-Sport suurtes rahalistes raskustes."

              kus oleks võimalik lugeda WRC rahalise köögipoole kohta - palju teenitakse, mida tiimidele makstakse (auhinnarahad? TV-ülekandeõiguste müügist mingi osa jne)? Praegu jääb mulje, et taotakse rämedad miljonid sisse ja tagasi tuleb.....?
              tehasemeeskondadele on WRC pmst turunduskanal nagu iga teinegi. erameeskond nagu M-Sport saab oma tulud ralliautode müümisest ja sponsorlepingutest. kulude poolel ralliautode ehitamine ja WRC-s osalemine. M-Spordi kaasus on täna selline, et eraettevõttena lasi Malcolm Wilson piltlikult öeldes 2 aastat liiga suurt miinust Ogieri palkamisega seoses ning tegi seda tiitli nimel. pikaajaliselt ei ole aga jätkusuutlik, sest isegi Ogier ei toonud kaasa Fordi suuremat toetust. Järgnevatel aastatel head juhti ei ole; eesmärgid on Malcolmil täidetud ning ei ole ka Ogieri (kes tegelikult päris suure osa oma palgast maksis siiski ise läbi Red Bulli, kes toetas ka M-Sporti). Ehk siis, otseselt rahaliselt ei tule ühelegi meeskonnale midagi tagasi, kaudselt on M-Spordile aga siiski põhitegevuse osa ning teistele turunduskanal. WRC igasuguste tulude jaotamise kohta olen ka ise infot üritanud otsida aga erinevalt F1-st seda väga ei ole.

              Ka praegu tegelt WRC ise kahtleb, kas uute tehniliste reeglite tegemine oli õige otsus, sest tiimidele läheb see küllaltki kalliks. erasõitjate arv WRC-s on oluliselt vähenenud, sest kulud suuremad ning autod keerulisemad jne.

              Kommentaar


                tänud plastic kerge ülevaate eest. hetkel tundub küll selline suht umbluuüritus kõigile osapooltele, tehasemansadele muidugi vähem.
                aga no ehk on seal midagi, millest kõvasti ei räägita ja mille pärast Wilson veri ninast väljas ikka edasi pressib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Keegi omast kogemusest head espressomasinat oskab soovitada? hinna lagi oleks 999.00
                  Kui kvaliteeti soovid, siis Jura kindlasti. Kriteeriumiteks mõtle, kas sa tahad ainult espressot või ka cappucinot ja latte't. Kui neid, siis kas sa vajad mugavust, et kõik tuleks ühe kraani alt, või oled nõus piima eraldi vahustama. Sealt koorub ka hind.

                  Kui sul on vaja odavamalt esimeseks masinaks mõnda kasutatud Jura't , siis saada pm.

                  NB! Pole vahet, millise espressomasina ostad, siis arvesta, et nad on kapriissed. Kui sa ikkagi ignod puhastuse signaale , ei kasuta veefiltrit jms, siis ootavad sind jamad, ükskõik kas ostad 199€ või 1999€ masina. ja see on fakt. arvesta sellega.
                  MIA SAN MIA!

                  Kommentaar


                    Jura masinad on ilusad, kuid pirtsakad ning vajavad pidevalt hoolt ja puhkusreise, ega salli üle nädala tegemiseta olemist (peab puhastama, et torud ei ummistuks). Kulukas. Minu maitsele üsna tüütu. Ilgelt pull on neid aga lahti võtta - tõsiselt.

                    Samas on pikki aastaid (10+) kasutusel ka üks väga kole, ent pommikindel masin Saeco Incanto De Luxe S-class. Küsimusi ei esita, teeb seda, mida palutakse.

                    Juradel on lisaks väljanägemisele hea omadus see, et nad on juba üsna vaiksed ning vistist ainukesed masinad, kus menüü jaapani keeles.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Naised on ilusad, kuid pirtsakad ning vajavad pidevalt hoolt ja puhkusreise, ega salli üle nädala tegemiseta olemist (peab puhastama, et torud ei ummistuks). Kulukas. Minu maitsele üsna tüütu. Ilgelt pull on neid aga lahti võtta - tõsiselt.
                      Väike parandus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                        Samas on pikki aastaid (10+) kasutusel ka üks väga kole, ent pommikindel naine. Küsimusi ei esita, teeb seda, mida palutakse.
                        Nasfal oleksid võinud ju veel jätkatagi...
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Miks seal peatuda?
                          Algselt postitas Daz Booob
                          Naistel on lisaks väljanägemisele hea omadus see, et nad on üsna vaiksed.

                          Kommentaar


                            Before you go
                            E-ticket: This email can be used as an E-ticket.


                            Eeem. Kuidas seda emaili saab piletina kasutada kui selles emailis ei ole ühtegi barcode'i või qr koodi? Lennupiletist jutt siis. Expediast ostetud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Before you go
                              E-ticket: This email can be used as an E-ticket.


                              Eeem. Kuidas seda emaili saab piletina kasutada kui selles emailis ei ole ühtegi barcode'i või qr koodi? Lennupiletist jutt siis. Expediast ostetud.
                              Lennufirma kodukal peab check-in tegema, you fucking moron.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Lennufirma kodukal peab check-in tegema, you fucking moron.
                                Legendaarne rubriik - ise küsin, ise vastan ja ise naeran.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X