320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis kollektiiv see euroauhindade jagamise lõpus laulu kõõrutas?
    Invest In Africa

    Kommentaar


      eile klubis kuulasin, et äkki keegi teab mis looga on tegu: tempokas, mees laulab (oo susan või oli jasmine?..tüütüü..ooo ....)

      Kommentaar


        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
        Internet ütleb nii:
        Selles viimases lauses võib koer maetud olla Kui mu mälu ei peta, näitas seda kodeeringut utf 16
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          David Vseviovi Müstiline Venemaa.

          Niipalju kui ma seda aastate jooksul kuulama olen juhtunud (mitte väga tihti) on kogu aeg teemaks Stalini-aegne N. Liit. Reaalselt räägibki aastaid ühest ajaperioodist või on kunagi mingeid muid ajastuid ka käsitletud?

          Kommentaar


            CD7 tänud. Sain korda, kuid kodeeringuks pidin panema CP1250. See utf8 sõi sõnad ära, kus oli täpitähti sees.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
              David Vseviovi Müstiline Venemaa.

              Niipalju kui ma seda aastate jooksul kuulama olen juhtunud (mitte väga tihti) on kogu aeg teemaks Stalini-aegne N. Liit. Reaalselt räägibki aastaid ühest ajaperioodist või on kunagi mingeid muid ajastuid ka käsitletud?
              Alustas ikka ammu, vt vikerraadio kodulehel. Võtab lihtsalt põhjalikult asja ette.
              Mia san mia

              Kommentaar


                Solarise eest Balti Jaama ühistranspordiga, kuidas oleks enam-vähem kiire variant?
                Hala Madrid !

                Kommentaar


                  Jala. Ei ole kaugel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
                    Solarise eest Balti Jaama ühistranspordiga, kuidas oleks enam-vähem kiire variant?
                    Lähed Solarisest Viru Keskuse juurde Hobujaama peatusesse. Võtad sealt Koplisse suunduva trammi. 1 või 2.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Lähed Solarisest Viru Keskuse juurde Hobujaama peatusesse. Võtad sealt Koplisse suunduva trammi. 1 või 2.
                      Mere pst trammipeatus on ju lähemal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas El President Vaata postitust
                        Mere pst trammipeatus on ju lähemal
                        Lähemal küll, aga kui inimene küsib selliselt juba, siis ilmselt pole tal õrna aimugi, et kuskohas see Mere pst. on.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                          David Vseviovi Müstiline Venemaa.

                          Niipalju kui ma seda aastate jooksul kuulama olen juhtunud (mitte väga tihti) on kogu aeg teemaks Stalini-aegne N. Liit. Reaalselt räägibki aastaid ühest ajaperioodist või on kunagi mingeid muid ajastuid ka käsitletud?
                          Ise olen nüüd podcasti saateid kuulanudmõned aastad alates algusest 1997. Siishakkas pihta Bütsantsist, enne seda oli aga teinud saateid ka Vana-Roomast. Hetkel on mul käsil 2007 aasta ja peamiselt on jutuks 20-ndad 30-ndadaga eksaja liigutakse edasi-tagasi nagu vaja. Paraku nagu ma tean, läheb ta teemadega nii peeneks varsti, et ega ma vist kõike seda kuulata ei viitsi.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            aga 20.-30.aastad ongi ju põhjatu teema,
                            kui Trotski-Zinovjev-Kamenev on läbi hekseldatud, saab nüüd rääkida põhjalikumalt ka Gorkist ja Majakovskist
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              On küll, revolutsioonijärgne aeg on väga huvitav. Kuulasin lihtsalt esialgu vaheldumisi uusi ja vanu saateid ning siis need päris uued tundusid tihtipeale mitte just väga huvipakkuvad. Ehk siis aasta oli juba 2010 vms.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                                Mis kollektiiv see euroauhindade jagamise lõpus laulu kõõrutas?
                                Frankie Animal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X