320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kindlasti, maitsemeel on erinev ja kui miskit peale läheb, siis tarbi. Mulle paistis lihtsalt imelik, et seda hoogsalt promod.
    No ma olen selline keskmiselt kirglikum teatud asjade suhtes ja võimeline ennast emotsionaalselt investeerima ikka korralikult - down to that rabbit hole I go

    Kommentaar


      Eks ta ole, isiklik maitse on isiklik maitse ning eks omalgi on asju millest ilmselt teised aru ei saa(ks), et miks mulle meeldib. Samas kui miski meeldib, siis tuleb nautida!
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Eks ta ole, isiklik maitse on isiklik maitse ning eks omalgi on asju millest ilmselt teised aru ei saa(ks), et miks mulle meeldib. Samas kui miski meeldib, siis tuleb nautida!
        Amen to that brother!

        Kommentaar


          Mehed ei nuta on ju täis horror podcast?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            JuriM, mis aastatel Viimsis üles kasvasid? Nõuka ajal, kui kolhoos oli boss Viimsikandis?

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Mehed ei nuta on ju täis horror podcast?
              No tegelt on kolmas poolaeg ka kõvasti alla käinud. Aga see läheb juba liiga maitsete üle vaidlemiseks.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Tõenäoliselt korduv küsimus ja võimalik, et olen isegi küsinud, aga foorumlane j6u1uv4n4 tahab teada, kas xbox või pleista? Lühidalt palun.
                Kui oled rohkem mängur, siis pleista

                Kui ostad rohkem nii, et kogu pere saaks kasutada ja oleks fun, siis xbox.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Tõenäoliselt korduv küsimus ja võimalik, et olen isegi küsinud, aga foorumlane j6u1uv4n4 tahab teada, kas xbox või pleista? Lühidalt palun.
                  Kuhu jäi 3 variant?
                  Strip poker sõbra ja tema naisega ning pärast gang bang.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Kuhu jäi 3 variant?
                    Strip poker sõbra ja tema naisega ning pärast gang bang.
                    lol. see paaripäevatagune raju küte siin teemas oli huvipakkuv

                    Kommentaar


                      Piletilevi Taskusebra pilet ja Wallet äpp Iphones. Kuidas krt ma selle pileti sinna Walletisse saan? Mailile saabub pileti fail .pkpass kujul.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ava mail telefoniga ja tonksa selle .pkpass'i peal.
                        Obviously, kuid sealt ta ei anna mulle valikut Walletiga siduda, vaid Message, Mail, Add to Notes etc.

                        Kommentaar


                          Lehekülge ei leitud. Palun kontrollige aadressi ja proovige uuesti.


                          Mis tähendab kuusel 14 päevane tagastusõigus? Ostan enne jõule kuuse tuppa, peale aastavahetust pakin pakendisse tagasi ja poodi tagasi? :-)

                          Kommentaar


                            Ameerikas pidi selline praktika kasutuses olema. Pärast jõule viiakse kuivanud kuusk tagasi ja elu on lill. Põhjendust ei pea isegi otsima või veel vähem õigustama. Tarbimiseühsikonna võlu. Hea veel, et kohtusse ei kaevata, et kuusk ära närtsis.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Kas tänast Wilder vs Fury matchi näeb kuskilt telekast ka või peab välja jooma minema kella 4ni ja siis spordibaari ja pärast hommikul pohmakat põdema?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Ameerikas pidi selline praktika kasutuses olema. Pärast jõule viiakse kuivanud kuusk tagasi ja elu on lill. Põhjendust ei pea isegi otsima või veel vähem õigustama. Tarbimiseühsikonna võlu. Hea veel, et kohtusse ei kaevata, et kuusk ära närtsis.
                                Mul kunagi üks tuttav käis USAs raamatuid müümas. Ostis poest kitarri seal viibimise ajaks (paar kuud) ja kui tagasi minema hakkas, jalutas pilliga poodi ja ütles, et keeled on liiga kõrgel. Võeti probleemideta tagasi.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X