320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas LHV läks Tallinkile "appi" minnes valitsust kottima?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Kas LHV läks Tallinkile "appi" minnes valitsust kottima?
      LHV läks tallinkile appi, et raha teha, kasutades selleks jõuõlga, viitamaks valitsusele, et nende kohustus ei ole pakkuda riigiabi ja laene ettevõtetele, kes seda turult saavad. Ja õige ka, tallinki vennad võiksid tee peale tagasi tulla.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        LHV läks tallinkile appi, et raha teha, kasutades selleks jõuõlga, viitamaks valitsusele, et nende kohustus ei ole pakkuda riigiabi ja laene ettevõtetele, kes seda turult saavad. Ja õige ka, tallinki vennad võiksid tee peale tagasi tulla.
        kas see olukord pole laias laastus selles, et riigilt on lihtsam pappi saada kui turult korjatest ja turutingimustes möllates? kohati selline tunne tekib. kui likviidsust pole, siis tuleb seda muidugi kuidagi tekitada. ses suhtes Tallinkil probleem olemas, ent ehk ise käitutakse ka natukene ülbelt? parandage, aga natukene selline tunne on.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          LHV läks tallinkile appi, et raha teha, kasutades selleks jõuõlga, viitamaks valitsusele, et nende kohustus ei ole pakkuda riigiabi ja laene ettevõtetele, kes seda turult saavad. Ja õige ka, tallinki vennad võiksid tee peale tagasi tulla.
          Tavaolukorras jah. Sedant aga olukord praegu pole.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Tavaolukorras jah. Sedant aga olukord praegu pole.
            aa, et kuna mingi vend on suutnud ministeeriumis ära tinistada, et tema võiks saada laenu saada eritingimustel, sest ta too biig to fail, siis peakski nii olema, et eriolukord? äkki panevad sinu kodualenu siis punti.

            mõista palun seda, et see tallinki teema oli üleval, sest uuriti, mis võiks juhtuda tallinkiga kui tal tekivad probleemid (sh ei saa mujalt abi), siis riik ütles, et tallink on too big to fail. Vendadel läks suu kõrvuni ning nüüd aga kus turutingimustel OK laenu tahetakse anda, vajus alla tagasi. Ja järsku on Rain ja co "põhjakoristajad".

            Kommentaar


              Mitmendat päeva Icemani tsükkel kestab?

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                aa, et kuna mingi vend on suutnud ministeeriumis ära tinistada, et tema võiks saada laenu saada eritingimustel, sest ta too biig to fail, siis peakski nii olema, et eriolukord? äkki panevad sinu kodualenu siis punti.

                mõista palun seda, et see tallinki teema oli üleval, sest uuriti, mis võiks juhtuda tallinkiga kui tal tekivad probleemid (sh ei saa mujalt abi), siis riik ütles, et tallink on too big to fail. Vendadel läks suu kõrvuni ning nüüd aga kus turutingimustel OK laenu tahetakse anda, vajus alla tagasi. Ja järsku on Rain ja co "põhjakoristajad".
                Muus osas on äri nagu ikka (lobbi siin ja seal, jätis siin ja seal), kuid meediasse minek oli kole. Eks ka Tallink võinuks lihtsalt vait olla... ma isegi ei saa aru, et mida nad tahtsid nüüd oma "avatud" olemisega saavutada.

                Ja päeva lõpuks Tallink saab riigilt "laenu" - selles ma ei kahtlegi. Jääb üle vaid loota, et päris gäng bängiks asi ei lähe (samas mul on Tunne, et ega Martin Helme nüüd ikka tahab ise see tõukaja olla ja Enn ja co ülemäära rõõmsad olema ei saa).
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Mis autodel on tavaliselt kõige mugavamad juhiistmed? Plaan omale sim-rig ehitada ning kestvussõitudeks võiks mõni mugavam asi tagumiku all olla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                    Mis autodel on tavaliselt kõige mugavamad juhiistmed? Plaan omale sim-rig ehitada ning kestvussõitudeks võiks mõni mugavam asi tagumiku all olla.
                    Miks aftermarket korviste ei sobi?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Miks aftermarket korviste ei sobi?
                      Liiga kirved minu eelarve jaoks. Lisaks võiks iste olla sobiv mitmele kehatüübile.

                      Kommentaar


                        Kui hästi otsid võid väga hea hinnaga leida mõne vanema sakslase Recaro, mis on kellelgi üksikuna vedelema jäänud. Paari poolitama keegi ei hakka hea asja puhul. Audid, Omega B on sellised levinud Recarod millega võib näkata.

                        Kommentaar


                          Kellegil kogemusi akende vahetamisega puumajale? Elan Pelgulinnas, tüüpilises puumajas 3 korrusega. Aknad on vanad, samuti puidust elanud läbi uskumatuid aegu ja tahaks täielikult ära vahetada?

                          Ei oskagi nagu kuskilt pihta hakata, täis plastikaknaid ilmselt ei tahaks aga puhta puidust teha võib jube kalliks ja aeganõudvaks minna.
                          Kellegil kogemusi, soovitusi kust vaadata uurida ja mis tüüpi aknad võiksid üldse sellisele klassikalisele kalamaja stiilis puitmajale sobida?

                          Ühesõnaga otsin siis kõige kulu/kvaliteedi ja ilu suhtes optimaalsemat varianti.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            PinurWood Lõuna Eesti firma,aga toimetavad kõikjal. Just kurtsid,et karantiin ei luba Ruhnu minna aknaid ette panema!
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Optimaalsem oleks lõpuks ikka puitaknad võtta. Kvaliteetsemad, silmale ilusamad ja peavad kauem vastu. Kallim küll esialgu jah, aga pikas perspektiivis ikka puitaknad. Aeganõudev? Mul läksid majale päris kiiresti ette. Kui sul mingi erimõõdus aknad pole ei tohiks kaua minna.
                              Eriti veel kalamajas ma usun, et plastik võib rõvedalt silma jääda.

                              Kommentaar


                                Kalamajas plastikaknad keelatud pole? Miljööväärtuslik ala n`shit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X