320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millepärast jalgpallis räägitakse mängija puhul palju ta saab nädalas palka, kuid treenerite/mänedzeride puhul räägitakse palju ta saab aastas?
    Kuna tihtilugu pealikud vahetuvad kiiremini, kui mängijad ja võivad igal sekundil kinga saada, siis peaks nende puhul olema tähtsam see, palju nad saavad päevas vms.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Kuidas e-maanteametis saab ostu-müügi tagajärjel sõiduki omanikuvahetust teha? Kas müüa peab midagi alustama seal või ostja? Ostjana ma midagi tarka küll ei leidnud, kui mõned pdf blanketid.

      Kommentaar


        Müüja peab alustama, nö avama selle sulle. Vähemalt mingi hetk tagasi veel oli nii
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Millepärast jalgpallis räägitakse mängija puhul palju ta saab nädalas palka, kuid treenerite/mänedzeride puhul räägitakse palju ta saab aastas?
          Kuna tihtilugu pealikud vahetuvad kiiremini, kui mängijad ja võivad igal sekundil kinga saada, siis peaks nende puhul olema tähtsam see, palju nad saavad päevas vms.
          see on mingi briti sitt. Mujal ikka aastapalgad teemas.

          Kommentaar


            Keegi teab kas kuskil müüakse silikooni millest tehakse nõusid? Mugavalt tuubis nagu ehituse oma.
            Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

            Kommentaar


              kus sõiduki hindamisakti teha?
              osad kohad räägivad et 30minutiga valma, teine koht ütleb et ca 2h
              pappi küsivad pm samapalju

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Millepärast jalgpallis räägitakse mängija puhul palju ta saab nädalas palka, kuid treenerite/mänedzeride puhul räägitakse palju ta saab aastas?
                Kuna tihtilugu pealikud vahetuvad kiiremini, kui mängijad ja võivad igal sekundil kinga saada, siis peaks nende puhul olema tähtsam see, palju nad saavad päevas vms.
                Kui koguaeg räägitaks, palju saab ruuneh ja fellaineh aasta peale kokku palka, nutaksid kõik. Eriti vaesed
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Parlour Vaata postitust
                  Ehituspoodidest 25kg kotid, paar eurot tk
                  Kindel? Ma senimaani leidnud ainult dekoratiiv/graniitkillustiku.
                  308

                  Kommentaar


                    Algselt postitas risto Vaata postitust
                    kus sõiduki hindamisakti teha?
                    osad kohad räägivad et 30minutiga valma, teine koht ütleb et ca 2h
                    pappi küsivad pm samapalju
                    Viimati kui kasko saatis, sain 15 min hakkama. Seega 2 h kulutada, vähe mõtteru.

                    Sõltub kelle/mille jaoks teed, kuid tavaliselt on pankadel/kindlustustel oma partnerid olemas
                    308

                    Kommentaar


                      Kas see aasta maakondade vahelisi kohtumisi pole? Kuidagi oleks nagu meeles, et need olid siin muidu jaanipäeva paiku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas risto Vaata postitust
                        kus sõiduki hindamisakti teha?
                        osad kohad räägivad et 30minutiga valma, teine koht ütleb et ca 2h
                        pappi küsivad pm samapalju
                        Oleneb, milleks vaja on. 15 minti on auto24.ee lahtilöömine, sealt kahe võrdluse tegemine ja siis ankeedi täitmine.
                        2h - uuritakse auto ajalugu, tehakse värvipaksuse mõõtmised jne.

                        Kui autot osta tahad, eks ise tead, kumma valid.

                        Kommentaar


                          Müüa tahan. Samas ei ole päris iga putkaga ka nõus, kuhu ostja minna tahab.
                          Minu eesmärk on aktile saada summa mida küsin ja millega ostja samuti nõus on. Tahaks vältida kohti, kus jaanipohmas 15 minutiga vaadatakse auto24, sealt mingi madalama hinna peale hindamine tehakse ja selle eest hiljem ca 70 euri kasseeritakse.

                          Kommentaar


                            Keegi Eestis viibija viitsib kontrollida, kas Eurosport 2 Bundesliga tõepoolest näitab Wimbledoni valikturniiri? Kui jah, võiks tõesti uskuda kava.ee väidet, et ka turniiri ennast.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Keegi Eestis viibija viitsib kontrollida, kas Eurosport 2 Bundesliga tõepoolest näitab Wimbledoni valikturniiri? Kui jah, võiks tõesti uskuda kava.ee väidet, et ka turniiri ennast.
                              Minu meelest on seal mingi Starmani teema sees.

                              Eelmine suvi oli selline uudis.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Minu meelest on seal mingi Starmani teema sees.

                                Eelmine suvi oli selline uudis.
                                eelmisel aastal pandi Starmanis selleks ajaks mingi teine Eurospordi versioon, kus jooksid vene kõllid vahele

                                Kommentaar

                                Working...
                                X