320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Tervis tähtsam ei ole kui raha?
    No oleneb. Kui ma oleks juba kohe suremas, siis maksaks. Pigem tegu poolkonsultatsiooniliste probleemidega, mille puhul perearst soovitas erialaarsti poole pöörduda.

    Ausõna, kui ma ei maksaks sotsmaksu, siis ma eraldaks korraliku summa iga aasta ning käiks tervisekontrollidel rohkem. Praeguse süsteemiga kavatsen teha asju korralikult ning ära oodata järjekord. Lihtsalt eile ei olnud isegi ühtegi aega võtta. Ka tasulisi oli suht vähe.

    Sellest ka minu küsimus.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      No oleneb. Kui ma oleks juba kohe suremas, siis maksaks. Pigem tegu poolkonsultatsiooniliste probleemidega, mille puhul perearst soovitas erialaarsti poole pöörduda.

      Ausõna, kui ma ei maksaks sotsmaksu, siis ma eraldaks korraliku summa iga aasta ning käiks tervisekontrollidel rohkem. Praeguse süsteemiga kavatsen teha asju korralikult ning ära oodata järjekord. Lihtsalt eile ei olnud isegi ühtegi aega võtta. Ka tasulisi oli suht vähe.

      Sellest ka minu küsimus.
      no ma ei tea, strange a bit, et oodata seda nö nõustamist 2 kuud? eelmine aasta novembris avastasin miskit jama kottides. helistasin perhi ja sain vastuseks 3 dets. mõtlesin endamisi, et fuck that shit, ei kavatse küll oodata ja surra munandivähki( noh google arst teadmised ja hirmud)helistasin tü meestekliinikusse ja sain aja 6 päeva pärast. härra poolamets seal käpib mu kotte ja uurib ja puurib ja peale 3 minutit vastab:" ah ära muretse noormees, kõigest tsüst"
      maksin vist 60 eurot kui õigesti mäletan, ja raisk: 3 minutit ja 60 eurot aga rahuolu raisk, et all good oli tähtsam, kui see sitane raha.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        no ma ei tea, strange a bit, et oodata seda nö nõustamist 2 kuud? eelmine aasta novembris avastasin miskit jama kottides. helistasin perhi ja sain vastuseks 3 dets. mõtlesin endamisi, et fuck that shit, ei kavatse küll oodata ja surra munandivähki( noh google arst teadmised ja hirmud)helistasin tü meestekliinikusse ja sain aja 6 päeva pärast. härra poolamets seal käpib mu kotte ja uurib ja puurib ja peale 3 minutit vastab:" ah ära muretse noormees, kõigest tsüst"
        maksin vist 60 eurot kui õigesti mäletan, ja raisk: 3 minutit ja 60 eurot aga rahuolu raisk, et all good oli tähtsam, kui see sitane raha.
        No palju õnne. Niikaua kuni inimesed maksavad 60 eurot 3 minutilise kotimassaaži eest, niikaua näiliselt stabiilne arstisüsteem ka püsib. Aga see pole point hetkel.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          LTKH või mõni väiksem asutus ei paku haigekassa tasutud konsultatsioone sellel erialal?
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Mis on see nädalapäev või kuupäev, millal PERH ja ITK arstiaegu netti laevad?
            no offence, aga... ma põhimõtte pärast helistasin praegu PERH registratuuri ja küsisin sama küsimuse ning öeldi: "sõltub erielast - mis eriala teid huvitab?" et ehk noh...

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              no offence, aga... ma põhimõtte pärast helistasin praegu PERH registratuuri ja küsisin sama küsimuse ning öeldi: "sõltub erielast - mis eriala teid huvitab?" et ehk noh...
              Mille peale ma peaks solvuma?

              Mul ei olnud päeva esimeses pooles võimalik helistada, arvasin, et keegi targem inimene oskab. Siin tehti sellest küsimust suuremat kala.

              Nüüd helistasin ITK-sse. Nina-kurgu arstile sain aja, mis ei ole iPatsiendist nähtav. Nahaarsti ajad tulevad komapäeviti kell 7.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Kaks kanget Sovetistanis :
                Huvitab yks lugu naisartisti esituses, selline tümpsulisem. Äkki keegi teab?
                😁

                Kommentaar


                  Algselt postitas zizi Vaata postitust
                  Kaks kanget Sovetistanis :
                  Huvitab yks lugu naisartisti esituses, selline tümpsulisem. Äkki keegi teab?
                  😁
                  Shazam ei aita?

                  Kommentaar


                    Kas Tallinnas leidub lisaks Impulsile veel spordiklubisid, kus mingi kuupaketi hinna sees saab ka basseini kasutada?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Kas Tallinnas leidub lisaks Impulsile veel spordiklubisid, kus mingi kuupaketi hinna sees saab ka basseini kasutada?
                      Meritonis, 44 eurtsi oli kuu viimati.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Kas Tallinnas leidub lisaks Impulsile veel spordiklubisid, kus mingi kuupaketi hinna sees saab ka basseini kasutada?
                        Ma käin Revalis ja mul piiramatu pakett. Saan käia nii jõukas kui ka basseinis. Bassein on seal 25m - 2 rida. Suht palju rahvast ja suht palju vesiaeroobika trenne ajavahemikus 16.00 - 18.30. Pärast seda on suht chill.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          Kas Tallinnas leidub lisaks Impulsile veel spordiklubisid, kus mingi kuupaketi hinna sees saab ka basseini kasutada?
                          MyFitness Ülemiste spordiklubis on ka bassein, mida õiget paketti kasutades saab kasutada.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Meritonis, 44 eurtsi oli kuu viimati.
                            Meriton on hea jah. Laupäeva hommikuti eriti, sest siis on enamasti spaas ainult naised. Korra nägin niimoodi tisse näiteks!

                            Kommentaar


                              Rocca al Mare MyFitnessis on 25m ujula (vist 4 rada), samuti Ülemistes. Rävalas on ainult spa moodi asi ja lebotamise bassein. Sisaldub tavapakettides (mõne lisaeuro eest saab võtta ka paketi, mis tagab sissepääsu kõigisse klubidesse).

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Meriton on hea jah. Laupäeva hommikuti eriti, sest siis on enamasti spaas ainult naised. Korra nägin niimoodi tisse näiteks!
                                Sul veab. 200 meetrit kondimist kodust ja juba naed tisse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X