320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Kas Eestis on välikino (autokino)? Kui ei ole, siis palun keegi tehke Tartusse üks.
    Kooselust rutiin peal ja tahaks privaatselt mõne noore miisuga omavahel deitida?

    Kommentaar


      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
      Sõltub palju muid kohustusi kaelas. Kui kõik kokku sinna 50% kanti, siis nii seb kui swed saadavad pikalt. LHVst võimalik ehk veel.
      Ei ole tõsi.
      LHV kindlasti kergemini ei anna. Igat klienti vaadatakse ikka eraldi.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Täna pidi eetris olema „Eesti narkomuulad 2“, aga kavast ei leia ei täna ega ka lähitulevikus. Võeti eetrist maha või mis teema on?
        Just nägin reklaami, et seda näitab homme aga ilmselt tead seda juba isegi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Ei ole tõsi.
          LHV kindlasti kergemini ei anna. Igat klienti vaadatakse ikka eraldi.
          mul just sugulase pealt konkreetne näide, et sai. SEB ja Swed saatsid pikalt kuna palju kohustusi juba kaelas kuid LHVst polnud probleemi. Küll mitte nii headel tingimustel kui eelnimetatud omadedt kuid siiski

          Kommentaar


            Kui osaled mingi saate salvestusel, nagu näiteks “Maskis laulja”, kus mingid tulemused ka selguvad. Kuidas on reguleeritud see, et kui olen salvestusel käinud, siis ma ei tohi nt oma Facebooki postitada, et “Käisin salvestusel ja Vanapagan oli Nõgisto”.

            Ehk mis seda reguleerib ning kas salvestusel öeldakse ka, et tulemuste avaldamine enne saate eetrisse minekut on keelatud vms?

            Kommentaar


              Algselt postitas Nuglu Vaata postitust
              Kui osaled mingi saate salvestusel, nagu näiteks “Maskis laulja”, kus mingid tulemused ka selguvad. Kuidas on reguleeritud see, et kui olen salvestusel käinud, siis ma ei tohi nt oma Facebooki postitada, et “Käisin salvestusel ja Vanapagan oli Nõgisto”.

              Ehk mis seda reguleerib ning kas salvestusel öeldakse ka, et tulemuste avaldamine enne saate eetrisse minekut on keelatud vms?
              Leping pannakse ette leppetrahvidega

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Leping pannakse ette leppetrahvidega
                Täpselt nii jah, minagi sain sellise lepingu Tenetiga seoses.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Mis see teine asi hanerasva kõrval oli,millega Mart "võõra linna tuled" ennast ravida armastab?
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                    Mis see teine asi hanerasva kõrval oli,millega Mart "võõra linna tuled" ennast ravida armastab?
                    Sinepiplaaster.

                    Kommentaar


                      Villased sokid.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Kuna uue korteri ost jääb hetkel igaksjuhuks ära, siis küsiks kas kellelgi on viimasel ajal olnud kogemusi vannitoa remondiga?
                        Praeguses korteris wc ja vannituba koos. Oleks plaanis siis täiesti tühjaks teha ja ära renoveerida. Sees veel vana vann jne.
                        Palju umbes see lõbu kõik maksma läheb ja ehk on soovitada kellelgi ka tegijaid? Ise nii pädev ehitusalal pole ja pigem lasen kellelgi teisel kvaliteetselt teha. Asukohaks Tartu.

                        Kommentaar


                          Ruutmeetrid ja teostatavad tööd on mõistagi olulise kaaluga, kuid 1k +/- + materjalid.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
                            Kuna uue korteri ost jääb hetkel igaksjuhuks ära, siis küsiks kas kellelgi on viimasel ajal olnud kogemusi vannitoa remondiga?
                            Praeguses korteris wc ja vannituba koos. Oleks plaanis siis täiesti tühjaks teha ja ära renoveerida. Sees veel vana vann jne.
                            Palju umbes see lõbu kõik maksma läheb ja ehk on soovitada kellelgi ka tegijaid? Ise nii pädev ehitusalal pole ja pigem lasen kellelgi teisel kvaliteetselt teha. Asukohaks Tartu.
                            Vend tegi eelmine aasta remondi- tal kulus koos boileri ja san tehnikaga( ok ei ostnud kõige lambisemat poola plaati ja duššinurga klaasseinad olid 800 euri) ja vahetas nii vannitoa kui köögi veetorustikud 6k. Vannitoa remont on kõige kallim remont vs ruutmeeter arv korteris. Venna näitel üle 1000 euri ruutmeeter. Kui endal puuduvad oskused nt plaatida või teadmised muudest eritöödest( elekter/ veetorustikud) on tegemist väga kalli üritusega.
                            ROHE-VALGE SURMANI

                            Kommentaar


                              Kas toidupoodides jookseb endiselt ringi hulk inimesi, kes asju meeleheitlikult kokku ostavad või need ajad on möödas?

                              Kommentaar


                                Tädil läks 3k Pärnus, ise kätt külge ei pannud.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X