320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    mulle jääb sellest võrdlusest nüüd midagi vist arusaamatuks. see 15 mln mõeldud siis omaosalust? ravimturu maht on kuskil 350 mln ning kasv on aastate lõikes püsiv kulu mõttes. samas see kasv siin on päris tugevalt seoses ka üldise ravimite kasutamise mahu (tooteühik) kasvust tulenevalt.
    Apteekides üle piirihinna makstud summad kokku ja per pakend.

    Retseptide ja pakendite arv on, tõsi, kasvanud, kuid näiteks aastal 2016 kasvas samuti, kuid üle piirhinna makstud summa vähenes. Miks, loe varsti Õhtulehest, vist
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Apteekides üle piirihinna makstud summad kokku ja per pakend.

      Retseptide ja pakendite arv on, tõsi, kasvanud, kuid näiteks aastal 2016 kasvas samuti, kuid üle piirhinna makstud summa vähenes. Miks, loe varsti Õhtulehest, vist
      Õhtuleht on tõesti seda teemat kõige pädevamalt kajastanud.
      Kahjuks "Pealtnägija" suutis sellest üsna ebapädeva soperdise luua, kus ei viidud end teemaga piisavalt kurssi ja jäi selline mulje, et oli vaja kiiruga miskit teha, sest teema oli aktuaalne.

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Apteekides üle piirihinna makstud summad kokku ja per pakend.

        Retseptide ja pakendite arv on, tõsi, kasvanud, kuid näiteks aastal 2016 kasvas samuti, kuid üle piirhinna makstud summa vähenes. Miks, loe varsti Õhtulehest, vist
        Kas siin ei olnud ravimitoetus teguriks, mis tõsteti 300 euri peale?
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Kahjuks "Pealtnägija" suutis sellest üsna ebapädeva soperdise luua, kus ei viidud end teemaga piisavalt kurssi ja jäi selline mulje, et oli vaja kiiruga miskit teha, sest teema oli aktuaalne.
          fooliummüts pähe ja tuletame meelde, et ühe PN tegija isa oli magnumi üks loojatest!!!

          see nüüd ainult naljaga !

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            fooliummüts pähe ja tuletame meelde, et ühe PN tegija isa oli magnumi üks loojatest!!!

            see nüüd ainult naljaga !
            Fooliumist mütsiga või ilma aga see on naljakas, sest see on tõsi.
            Pealtnägija on varemgi teinud küsitava väärtusega lugusid aga see oli küll selline Marii-Karelli-laadne soperdis, mille kõrval ka Katri Lust (silmi kissitades) päris ajakirjanikuna tundub.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Õhtuleht on tõesti seda teemat kõige pädevamalt kajastanud.
              Kahjuks "Pealtnägija" suutis sellest üsna ebapädeva soperdise luua, kus ei viidud end teemaga piisavalt kurssi ja jäi selline mulje, et oli vaja kiiruga miskit teha, sest teema oli aktuaalne.
              Mulle tegelikult meeldis. Seal oli vähemalt üks väga raju lause, mida on aga üliraske kontrollida, kui keegi meile pakki dokumente vist lifti ei jätaks. Kui keegi tahab tuua, saatke PM
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Mulle tegelikult meeldis. Seal oli vähemalt üks väga raju lause, mida on aga üliraske kontrollida, kui keegi meile pakki dokumente vist lifti ei jätaks. Kui keegi tahab tuua, saatke PM
                mis lausega tegemist oli kui küsida tohib

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  mis lausega tegemist oli kui küsida tohib
                  Kuna jalgpall on popp, siis ma tean, et siin loevad ka paar konkurenti. Las kuulavad ja nuputavad nüüd väheke. Nii kaua saan ma ametkondadega rahus vaielda, et kas meil on ikka vaja teada, mida me tahame teada, ja kas kas seadus on meie või kellegi teie poolel.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Õhtuleht on tõesti seda teemat kõige pädevamalt kajastanud.
                    Kahjuks "Pealtnägija" suutis sellest üsna ebapädeva soperdise luua, kus ei viidud end teemaga piisavalt kurssi ja jäi selline mulje, et oli vaja kiiruga miskit teha, sest teema oli aktuaalne.
                    Üleriigilise uudise nominendid on Agaate Antson Postimehes ilmunud lugude seeriaga sellest, et tulumaksuseadus karistab aasta lõpus sünnitajaid (24.01. „Tulumaksuseadus karistab aasta lõpus sünnitajaid“, 05.10. „Aasta lõpus sünnitajad on endiselt hädas“, 11.10. „Martin Helme asus aasta lõpus sünnitajate jaoks ebavõrdset seadust muutma“); Liina Hallik, Margus Järv ja Martin Šmutov Õhtulehes 30. detsembril ilmunud loo „Anomaalne avastus: Suured ravimiketid ei konkureeri hindade pärast“ ja 31. detsembril ilmunud looga „Hämar skeem?! Kas konkurentsiamet rebib kattevarju ravimituru kõige räpasemalt kuulujutult?“ ning Mikk Salu Eesti Ekspressis 13. veebruaril 2019 ilmunud looga „Suur vale: Rainer Vakra lõputöö on plagiaat“.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Üleriigilise uudise nominendid on Agaate Antson Postimehes ilmunud lugude seeriaga sellest, et tulumaksuseadus karistab aasta lõpus sünnitajaid (24.01. „Tulumaksuseadus karistab aasta lõpus sünnitajaid“, 05.10. „Aasta lõpus sünnitajad on endiselt hädas“, 11.10. „Martin Helme asus aasta lõpus sünnitajate jaoks ebavõrdset seadust muutma“); Liina Hallik, Margus Järv ja Martin Šmutov Õhtulehes 30. detsembril ilmunud loo „Anomaalne avastus: Suured ravimiketid ei konkureeri hindade pärast“ ja 31. detsembril ilmunud looga „Hämar skeem?! Kas konkurentsiamet rebib kattevarju ravimituru kõige räpasemalt kuulujutult?“ ning Mikk Salu Eesti Ekspressis 13. veebruaril 2019 ilmunud looga „Suur vale: Rainer Vakra lõputöö on plagiaat“.
                      Äge ja tubli töö.
                      Ma olen viimastel aastatel üldse Õhtulehes positiivselt üllatunud.

                      Kommentaar


                        Viimasel paaril päeval olen näinud lugematul hulgal artikkleid, et Rootsi rallil pole lund. Keegi äkki seletaks, et milles täpsemalt probleem on? Praktiliselt kõikidel rallidel ei ole lund.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Viimasel paaril päeval olen näinud lugematul hulgal artikkleid, et Rootsi rallil pole lund. Keegi äkki seletaks, et milles täpsemalt probleem on? Praktiliselt kõikidel rallidel ei ole lund.
                          https://www.dirtfish.com/rally/wrc/t...-rally-sweden/

                          Siin seletatakse lahti

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Viimasel paaril päeval olen näinud lugematul hulgal artikkleid, et Rootsi rallil pole lund. Keegi äkki seletaks, et milles täpsemalt probleem on? Praktiliselt kõikidel rallidel ei ole lund.
                            Tegemist on talvetalliga, kus peab olema lund ja jääd. Mu meelest sõitjatel ka kohustus naelrehvi kasutada.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Tegemist on talvetalliga, kus peab olema lund ja jääd. Mu meelest sõitjatel ka kohustus naelrehvi kasutada.
                              No sõidavad siis ilma lume ja jääta. Need üle järve minevad etapid tuleb sõita nagu Ott või Muhv.

                              Kommentaar


                                "Hommik Anuga" kajastas pühapäeval, kuidas noor naine sünnitas jaanuaris lapse kodus, abiks vaid kümneaastane poeg. Naine heitis ette, et perepea jõudnuks sünnitusele enne kiirabi, kui politsei poleks üle 40 km/h-ga kiirust ületanud mehele vahepeal trahvi teinud. Tagatipuks oli sõidukil aegunud ka tehnoülevaatus.

                                Krt, ma ei taha nüüd uuesti saadet vaadata - kas naine heitis ette või (mul meeles, et) poeg mainis, et oli selline olukord?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X