320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõige vingem oleks see, et kohtunik annab neli punast ära, siis jooksevad kõik mängijad mööda väljakut eest ära ja järgmine, kelle mängija kohtunikult punast näeb ehk selleks piisavalt lähedale satub, on viies ja sellega selgub ka kaotaja.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kõige vingem oleks see, et kohtunik annab neli punast ära, siis jooksevad kõik mängijad mööda väljakut eest ära ja järgmine, kelle mängija kohtunikult punast näeb ehk selleks piisavalt lähedale satub, on viies ja sellega selgub ka kaotaja.
      saad CLi teises poolfinaalis teise kollase? Jookse ruttu riietusruumi, easy ja finaali uks on valla.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Ühele eriti raskele küsimusele ei ole ma saanud 3 päeva vastust enda peas, aga võib-olla foorumi haritlased oskavad aidata. Me näeme, et ühiskond on eriti kriitiline meie vutikoondise suhtes, küll nad ei saa sellega hakkama ja käivad üleüldse häbistamas meid igal pool. Aga samal hetkel on laskesuusatiim täpselt samamoodi omadega endiselt perses. Okei, tõsi, on olnud sähvatusi. Täpselt samamoodi sähvatusi nagu vutikoondisel, aga stabiiliset arengut on väga raske näha. Siit ka mu küsimus : Miks ühiskond on meil poole kriitilisem vutikoondise suhtes, kui samas paadis on ka laskesuusatiim? Kust see tuleneb?

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Ühele eriti raskele küsimusele ei ole ma saanud 3 päeva vastust enda peas, aga võib-olla foorumi haritlased oskavad aidata. Me näeme, et ühiskond on eriti kriitiline meie vutikoondise suhtes, küll nad ei saa sellega hakkama ja käivad üleüldse häbistamas meid igal pool. Aga samal hetkel on laskesuusatiim täpselt samamoodi omadega endiselt perses. Okei, tõsi, on olnud sähvatusi. Täpselt samamoodi sähvatusi nagu vutikoondisel, aga stabiiliset arengut on väga raske näha. Siit ka mu küsimus : Miks ühiskond on meil poole kriitilisem vutikoondise suhtes, kui samas paadis on ka laskesuusatiim? Kust see tuleneb?
          Saad ju aru küll, ootused, tähelepanu ja kajastus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Ühele eriti raskele küsimusele ei ole ma saanud 3 päeva vastust enda peas, aga võib-olla foorumi haritlased oskavad aidata. Me näeme, et ühiskond on eriti kriitiline meie vutikoondise suhtes, küll nad ei saa sellega hakkama ja käivad üleüldse häbistamas meid igal pool. Aga samal hetkel on laskesuusatiim täpselt samamoodi omadega endiselt perses. Okei, tõsi, on olnud sähvatusi. Täpselt samamoodi sähvatusi nagu vutikoondisel, aga stabiiliset arengut on väga raske näha. Siit ka mu küsimus : Miks ühiskond on meil poole kriitilisem vutikoondise suhtes, kui samas paadis on ka laskesuusatiim? Kust see tuleneb?
            aa eesti kurlingkukoondis ka suht lamp, mix ei olda kriitilised? kust see küll tuleneb?

            ja no kuidas sa saad olla kriitiline sellise numpsiku peale:

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Ühele eriti raskele küsimusele ei ole ma saanud 3 päeva vastust enda peas, aga võib-olla foorumi haritlased oskavad aidata. Me näeme, et ühiskond on eriti kriitiline meie vutikoondise suhtes, küll nad ei saa sellega hakkama ja käivad üleüldse häbistamas meid igal pool. Aga samal hetkel on laskesuusatiim täpselt samamoodi omadega endiselt perses. Okei, tõsi, on olnud sähvatusi. Täpselt samamoodi sähvatusi nagu vutikoondisel, aga stabiiliset arengut on väga raske näha. Siit ka mu küsimus : Miks ühiskond on meil poole kriitilisem vutikoondise suhtes, kui samas paadis on ka laskesuusatiim? Kust see tuleneb?
              Laskesuusas Peeter tõi väga hea poindi, et meil ei ole ootusi seal kui selliseid. Tavasuustamises peale Šmiguni,Veerpalu,Mae lahkumist said uued küll eest ja tagant alustades Rehemaaga. Laskesuusas vaadatakse üldjuhul ala tervikuna mitte ei hakata vaatama ainult sellepärast, kuidas eestlastel läheb. Eesti jalgpallikoondise mänge sa ju ainult selle pilguga vaatadki. Teiseks see ka, et Jalgpallikoondis esindab ikkagi riiki, aga Laskesuusk peale teatesõitude on individuaalne ja riigi esindamine on sekundaarsem.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                ja no kuidas sa saad olla kriitiline sellise numpsiku peale:

                https://www.instagram.com/p/Bn1gZ4inaaB/
                Sai lõuatäie naerda, valid point. Aga tõsi, on tõesti numpsik!

                Kommentaar


                  Ma usun,et vahe tuleb ikka sellest,et jalgpall saab rahaliselt kordades suuremat toetust ja sellest ka ootused jne

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rennu Vaata postitust
                    Ma usun,et vahe tuleb ikka sellest,et jalgpall saab rahaliselt kordades suuremat toetust ja sellest ka ootused jne
                    Keskmine lugeja ei tea ööd ega mütsi sellest, kui palju keegi avalikku raha saab.

                    Kommentaar


                      Kas keegi teab, kas tänapäeval näiteks Premier League'i meeskondadelt klassikalisel "kirjutan kirja ja küsin autogrammi"-meetodil veel autogramme saab või on kõik läinud tasuliseks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        Sai lõuatäie naerda, valid point. Aga tõsi, on tõesti numpsik!
                        Ermits on endale korraliku jackpoti tõmmanud ikka. Sitta sest suusatamisest.

                        Kommentaar


                          Miks vaginawolf pole Ida-Võlumaa õpetaja keissi üles tõmmanud? Topeltstandardid?!
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fc.
                            Oleks vaja kapuutsiga pusa. Soovitavalt eest lukuga. Soovitavalt ühte tooni. Sellist mugavat ja praktilist.
                            Soovitage poodi.
                            Aitäh ette.
                            Selle asjanduse nimi on hoodie ja pea kõik poed on neid täis.

                            Näituseks: https://ee.sportsdirect.com/mens/mens-hoodies

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Fc.
                              Oleks vaja kapuutsiga pusa. Soovitavalt eest lukuga. Soovitavalt ühte tooni. Sellist mugavat ja praktilist.
                              Soovitage poodi.
                              Aitäh ette.
                              Kaubamajast mingi Armani oma ning kohe õlakott ka juurde.

                              Kommentaar


                                Oleks vaja piima! Soovitatavalt kilepakendis ja piima maitsega.
                                Soovitage poodi.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X