320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Pean sulle pettumust valmistama jälle, sest minu tutvusringkonnas keegi mõminaräppi ei kuula (kui siis salaja ehk, mida ei saa ka välistada).
    Loodan, et leiad oma hinges ruumi, et mulle andestada, saame sellest koos üle ja meie (virtuaal)suhe on lõpuks veel tugevam.
    klassikaline mees - kohe suhe ja värgid, enne tuleb tööd teha selle nimel, et miskit tärkaks üldse!

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Kui juba veganitest juttu, siis selline grupp nagu Eesti veganid ei jää oma sõgedas fanatismis virgiinlastele palju olla, mingi osa seltskonnast ka kattub muidugi. Ma kunagi ilgelt palaval suveajal astusin sinna liikmeks sest mõtlesin, et seal on kindlasti häid salatiretsepte, mida koleda kuumaga hea süüa aga selgus, et see on hoopis mingi hull ususekt.
      +1
      Ma lahkusin sellest grupist, sest isegi feministid ei ole nii hullud kui sealsed inimesed.
      Isiklikult tunneme mitut veganinimest. Enamus neist on õnneks normaalsed ja enda maailmavaadet peale ei suru. Ei ole probleem kui neile nahkkingadega külla lähen või söön kõrval pitsat mis on mitte-vegan.

      Probleem on ikkagi inimeses, mitte maailmavaates.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas cabron Vaata postitust
        klassikaline mees - kohe suhe ja värgid, enne tuleb tööd teha selle nimel, et miskit tärkaks üldse!
        Eks ma siis pingutan

        Kommentaar


          Oskaks keegi soovitada normaalset kodulehe disainiat/tegijat? Komistasin mingi skängi otsa, kes ei saa midagi aru ja oleks vaja kedagi asjalikumat ja kiiremat.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Oskaks keegi soovitada normaalset kodulehe disainiat/tegijat? Komistasin mingi skängi otsa, kes ei saa midagi aru ja oleks vaja kedagi asjalikumat ja kiiremat.
            Kunagi liikus siin foorumis ringi Vabariigi parim disainer. Soccerneti kutid, ajage Scooter välja!
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Kui palju sul raha on?

              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Oskaks keegi soovitada normaalset kodulehe disainiat/tegijat? Komistasin mingi skängi otsa, kes ei saa midagi aru ja oleks vaja kedagi asjalikumat ja kiiremat.

              Kommentaar


                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                Kui palju sul raha on?
                Ütleme nii, et reklaami ja brandi edendamisse märkimisväärselt. Seega kuulan.

                Kommentaar


                  Neway Tartus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                    Kunagi liikus siin foorumis ringi Vabariigi parim disainer. Soccerneti kutid, ajage Scooter välja!
                    Ta on andekas disainer.
                    Kirjutasin talle, kui tal on huvi, siis võtab ise ühendust.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Savahivaid...

                      Lisatud failid
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        Mul on üks töökaaslane, muidu väga chill ja äge tegelane. Käib viisakalt ja viksilt riides ja puha aga üks kuradima probleem temaga on, nagu ta haiseb higi järgi nagu pidevalt, ma olen mitu korda tahtnud öelda, et kuule, äkki kasutad higipulka ka, aga siis tuleb selline error pähe, et no kuidas ma ütlen tüübile, et" ou, sa haised, mine pesema " veidi nagu piinlik öelda vms. Ja see on kestnud nüüd pool aastat, millal ta meile tööle tuli. Kuidas käituksite?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Mul on üks töökaaslane, muidu väga chill ja äge tegelane. Käib viisakalt ja viksilt riides ja puha aga üks kuradima probleem temaga on, nagu ta haiseb higi järgi nagu pidevalt, ma olen mitu korda tahtnud öelda, et kuule, äkki kasutad higipulka ka, aga siis tuleb selline error pähe, et no kuidas ma ütlen tüübile, et" ou, sa haised, mine pesema " veidi nagu piinlik öelda vms. Ja see on kestnud nüüd pool aastat, millal ta meile tööle tuli. Kuidas käituksite?
                          Osta higipulk talle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Mul on üks töökaaslane, muidu väga chill ja äge tegelane. Käib viisakalt ja viksilt riides ja puha aga üks kuradima probleem temaga on, nagu ta haiseb higi järgi nagu pidevalt, ma olen mitu korda tahtnud öelda, et kuule, äkki kasutad higipulka ka, aga siis tuleb selline error pähe, et no kuidas ma ütlen tüübile, et" ou, sa haised, mine pesema " veidi nagu piinlik öelda vms. Ja see on kestnud nüüd pool aastat, millal ta meile tööle tuli. Kuidas käituksite?
                            word. Isegi selle üle elanud. Asja tipp oli, et kusagil motivatsiooni vms treeningul pidi ütlema asja mille puhul endaga kõige rohkem rahul oled ja tüüp vastas, et ta hügieen vms. Kurat keegi ei saanud aru kas oli iroonia või tõsimeeli

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Mul on üks töökaaslane, muidu väga chill ja äge tegelane. Käib viisakalt ja viksilt riides ja puha aga üks kuradima probleem temaga on, nagu ta haiseb higi järgi nagu pidevalt, ma olen mitu korda tahtnud öelda, et kuule, äkki kasutad higipulka ka, aga siis tuleb selline error pähe, et no kuidas ma ütlen tüübile, et" ou, sa haised, mine pesema " veidi nagu piinlik öelda vms. Ja see on kestnud nüüd pool aastat, millal ta meile tööle tuli. Kuidas käituksite?
                              Pakuks tööl välja, et teeme üksteisele loosiga jõulupakid vms. Selgituseks, et tiimivaib läheks paremaks ja süngergia läheb lakke. Tegelikult fixiks loosi ära. Võtaks "loosiga" selle düüdi nime. Paneks kingikotti erinevaid mulle endale meelepäraseid higipulkasid/lõhnasid (et ta ikka sobiliku leiaks). Väga legit jõulukink ju võõrale inimesele. BOOM! Vend lõhnab hästi ja täpselt nii nagu ma ise tahan. (ja kuna loosipakid on salajased, siis isegi kui ta saab aru, et lõhnad on kingitus kuna ta haiseb higi järgi, siis ta ei saa teada, kes selle paki tegi).

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Mul on üks töökaaslane, muidu väga chill ja äge tegelane. Käib viisakalt ja viksilt riides ja puha aga üks kuradima probleem temaga on, nagu ta haiseb higi järgi nagu pidevalt, ma olen mitu korda tahtnud öelda, et kuule, äkki kasutad higipulka ka, aga siis tuleb selline error pähe, et no kuidas ma ütlen tüübile, et" ou, sa haised, mine pesema " veidi nagu piinlik öelda vms. Ja see on kestnud nüüd pool aastat, millal ta meile tööle tuli. Kuidas käituksite?
                                Üldiselt sellest lõhnast ei saada ise aru ning võib seega minna epicult hästi ja epicult halvasti. Üldiselt võiks aga eeldada, et pikas plaanis ollakse tänulikud. Lisaks, lõhn iseenesest ei pruugi olla lohakus jms, vaid tulenev mingist tervislikust olukorrast.

                                Kuidas läheneda? Kindlasti mitte avalikult, vaid kutsu eraldi ruumi ja ütle kohe ära, et see on delikaatne teema, kuid vajab mainimist, sest sa ei tea põhjust. Ära unda pikalt ja ole konkreetne, kuid mitte solvav. Ehk "tra sa haised siin iga päev, pese ennast või midagi" asemel, et "mingitel päevadel on tunda midagi, mis meenutab higi lõhna, ma ei tea, miks nii on, kuid võiksid sellele tähelepanu pöörata". Kui läheb jutuks, et "nah, ma pesen ennast ja kreemitan, mida sa mölised, sitapea", siis saadki meditsiinilisele poolele viidata, et "ära pahanda, ma ei arvagi, et sa oled räpakott, vaid mul oli mure ja kuna see võib olla mingi tervislik probleem, tahtsingi sulle üks-ühes mainida".

                                Et all in all nõme vestlus, kuid on võimalik pidada küll. Olen pidanud kah.

                                P.S. Mingid passivagressiivsed kinkepakid on lollid ideed
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X