320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas see tüüp sellel gifil on eestlane?

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Kas see tüüp sellel gifil on eestlane?

      Ott Sepp.

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Kas see tüüp sellel gifil on eestlane?
        Algselt postitas Navas Vaata postitust
        Ott Sepp.
        venelane Edkar Burešin

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Sambaz või äkki oskab mõni teine ka vastata: kui ma maksan söögikohas kaardiga ja soovin tippi jätta, siis kui palju sellest tipist lõpuks teenindaja(te)ni jõuab? Kas see sõltub kuidagi omaniku suvast ja kas ma pean kuskile kirjaliku teate jätma, et maksin N-Eurot tippi?
          Kaardiga tippi jättes võtab esmalt riik oma maksud jäetud summalt maha. Ülejäänud peaks jõudma teenindajani. Vähemalt Tallinkis oli nii. Küll aga sai kaardiga tippi jätta 20% arve summast. Ehk siis näiteks kui oli ette tellitud pakett ja koha peal osteti a la 2 pokaali veini siis oli kaardiga tipi saamine kaunis mõttetu.
          FC Flora

          Kommentaar


            Jootraha maksustamine on üks idiootsemaid asju. Ma üldse tahaks näha teenindajat kes on oma jotsi ära deklareerinud tuluna.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Jootraha maksustamine on üks idiootsemaid asju. Ma üldse tahaks näha teenindajat kes on oma jotsi ära deklareerinud tuluna.
              riik ei paista aru saavat, et mida hullemini maksustad, seda rohkem proovitakse maksude maksmist optimeerida. Tehnokraatide valitsust on vaja, kes biiti ka jagavad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Jootraha maksustamine on üks idiootsemaid asju. Ma üldse tahaks näha teenindajat kes on oma jotsi ära deklareerinud tuluna.
                Kaardiga jots on jah.
                100€ puhul saad peale maksude maha arvamist reaalselt kätte oli vist 66, midagi €.
                Täiesti jabur.
                Sularaha jotsi puhul ilmselt ei leidu teenindajat, kes seda maksustama hakkaks
                FC Flora

                Kommentaar


                  Informatsiooni Haapala kohta ootab Nokia politsei numbril +358 0295 445 888. Helistada võib ka hädaabinumbril 112 või saata kirja aadressil vihjeet.pirkanmaa@poliisi.fi.

                  Delfi.ee

                  Mis asi on Nokia politsei ja miks see inimesi otsib ?

                  Kommentaar


                    Linn. Soomes. Eestist väljas.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Linn. Soomes. Eestist väljas.
                      Ei jah. Oleks voinud Soomepolitsei panna Liiga error. 3310Politsei.

                      Kommentaar


                        Kas on mõistlik osta in-ear bluetooth kõrvaklappe või pigem vaadata suuremaid juba?
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Kas on mõistlik osta in-ear bluetooth kõrvaklappe või pigem vaadata suuremaid juba?
                          Mille jaoks kasutad ja mis on eesmärk, sellest ju oleneb.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Kas on mõistlik osta in-ear bluetooth kõrvaklappe või pigem vaadata suuremaid juba?
                            oleneb mida teha tahad jah. Helikopteri juhtimiseks on muud klapid. Ise pole vähemalt 10a kasutanud muud kui nööbid/in-ear klapid. Helikopteri klappidel on muidugi parem heli ja mürasummutus jne. Väiksemaid asju mugavam kaasavõtta ja tasku hoida. Helikvaliteet minu jaoks ka täiesti piisav.

                            Kommentaar


                              Videokõned üldjuhul, podcastid. Harva ka arvutimängud. Pigem in-ear?
                              Oskab keegi sel juhul soovitada neid?
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Videokõned üldjuhul, podcastid. Harva ka arvutimängud. Pigem in-ear?
                                Oskab keegi sel juhul soovitada neid?
                                Roonemaa soovitas aasta viimases Digitunnis Jabrat. Ma oletan, et Jabra Elite 65t, mida mujal ka kiidetakse.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X