320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Re @ O2 - mis keiss on, tõepoolest ei saa "raffa raha eest" valmis tehtud "läbi aegade kalleimat Eesti filmi" kuskil isegi tasuliselt vaadata või!? Mõnuagent ja teised kõrgemad jõud palun tehke mingi "lugeja küsib" teema.

    Kommentaar


      Kinos ju olemas?
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas vtp Vaata postitust
        Kinos ju olemas?
        1. kinos ei saa kerida.
        2. kinos käimise ning 100 võõraga filmi vaatamise soov on minu jaoks üks suurimaid müsteeriumeid.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          1. kinos ei saa kerida.
          2. kinos käimise ning 100 võõraga filmi vaatamise soov on minu jaoks üks suurimaid müsteeriumeid.
          ooo meenuvad need PÖFFIseansid, kui suurel ekraanil ähkimine käis, siis kampsikud ja peda-nunnukad higistasid vaikselt oma üleriiete all. Kindlasti nii mõnigi laps tuli siia ilma tänu PÖFFI kunstfilmidele.

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            Kinos ju olemas?
            Kinod on saatanast. For real ma ei saa aru, kes mõtles välja selle, et kinodes alkoholi müüakse šhampad/veinid jne. Ilma naljata, aga igakord ma olen täiesti pinalis filmi lõpuks. Ja no ei suuda üldse nautida filmi kui tead, et võimalus on külma alksi minna võtta. Peab Wismarisse vist minema.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              1. kinos ei saa kerida.
              2. kinos käimise ning 100 võõraga filmi vaatamise soov on minu jaoks üks suurimaid müsteeriumeid.
              3. Kinos ei saa kiirenduse peal vaadata kah :/

              Kommentaar


                Elisa Huubis on O2 kohta juba link ja kiri : " varsti " . kuupäeva vist ei olnud .

                Kommentaar


                  Kas Conor McGregor on MMA Jose Mourinho?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                    Elisa Huubis on O2 kohta juba link ja kiri : " varsti " . kuupäeva vist ei olnud .
                    Sotsmeedias nägin ka nüüd reklaami. O2 on Huubis alates 04.02.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Sotsmeedias nägin ka nüüd reklaami. O2 on Huubis alates 04.02.
                      Olge te tänatud kasutajad MALAGA ja zaz.
                      Konkreetne vastus, konkreetsele küsimusele, mitte mämmutamine.

                      Kommentaar


                        Väga vabandan. Et korrigeerida enda ebakonkreetset mämmutamist eelnevalt, siis Paides näeb täna õhtul kell 20:00 ja laupäeval kell 18:00.


                        Tartus on täna kell 21:20; homme kell 15:00 ja ülehomme kell 22:00.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Väga vabandan. Et korrigeerida enda ebakonkreetset mämmutamist eelnevalt, siis Paides näeb täna õhtul kell 20:00 ja laupäeval kell 18:00.


                          Tartus on täna kell 21:20; homme kell 15:00 ja ülehomme kell 22:00.
                          https://www.apollokino.ee/event/4032/title/o2/
                          No ma ei tea... aga vast saad andeks sel korral.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Kuna kommentaatorid ajavad ka neid aeg-ajalt segamini, siis mind on pikalt üks keeleline küsimus painanud. Kui ma loen mängust ülevaadet, et Martin Kasest põrkas pall Kristjan Kasele, siis kas inimese perekonnanimi polegi peale nimetava ja osastava käände sellisel kujul tuvastatav?

                            passis kantakse siis nimesid Martin Kase ja Kristjan Kask
                            Inimesel on õigus ise otsustada, kuidas tema nime käänama peaks. Kersti võib öelda, et palun minu nime käänata Kaljulaid, Kaljulaiu, Kaljulaidu, ja Raimond võib soovida käänamist Kaljulaid, Kaljulaidi, Kaljulaidi.

                            (Juriidiliste) tekstide puhul, kus on tähtis korrektne objektiviide, käänatakse nime tõepoolest nagu võõramaa tsitaatsõna.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Tartus/Pärnus mõnes poes velotrenažööre ka müüakse?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                                Tartus/Pärnus mõnes poes velotrenažööre ka müüakse?
                                Jyskis on 10 riidepuud müügil 4 euroga, vähe odavam, kui velotrenažöör osta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X