320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Tänud kõigile soovituste eest.
    Selgus, et lahendus oli lihtsam kui ma arvasin isegi. Olen kaua tahtnud Horvaatias käia ja kell 16:20 avastasin, et kell 17:40 väljub lend Splitti, kus ilmaennustuse järgi on kogu see nädal +30. Lisaväärtus mõistlik hinnatase + homne poolfinaal.
    Pilet läks 170 EUR ots, eks tagasi siis vaatab, Nordica return oli igastahes täis müüdud
    Tubli, Nordica Spliti ots on väärt jah, käisin ka sealkandis eelmine august-sept. Lennujaamas ära kohe šaakalite saagiks lange taksodega. Uberis oli kesklinnaots fikseeritud €30. Aga kindlasti läheb mingi buss ka
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Enda süü, et vabakal mängu plaanisid vaadata. Täiesti mõttetu ju.
      pilt pask + õlle ei lubata libistada.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        pilt pask + õlle ei lubata libistada.
        Kõike lubatakse lihtsalt vahele ei tohi jääda.

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Tubli, Nordica Spliti ots on väärt jah, käisin ka sealkandis eelmine august-sept. Lennujaamas ära kohe šaakalite saagiks lange taksodega. Uberis oli kesklinnaots fikseeritud €30. Aga kindlasti läheb mingi buss ka
          Kusjuures mulle lendasid live'i mingid semi-shaakalid. Pakkus 40 linna keskele. Uberiga läks 30 jah.
          Pigem siin sai Uberi kasuks otsustatud usaldusväärsuse poolest, need kaks tüüpi nägid ikka normid blatnoid välja, et oleks vb Spliti kesklinna asmel krt teab kuhu viidud ja tühjaks tõstetud

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Lisaks näitab DelfiTV ka Narva Transi ja Levadia koduseid mänge neljapäeval. Kalju oma vist mitte.
            Siiski lisati kavasse.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              mis värk siin foorumis Inglismaa tümitamisega on, muidu? siiralt küsin, ülikummaline lugeda. Premier League'i populaarsus tekitab teiste liigade fännides trotsi?

              Kommentaar


                Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                mis värk siin foorumis Inglismaa tümitamisega on, muidu? siiralt, norimata küsin, ülikummaline lugeda. Premier League'i populaarsus tekitab teiste liigade fännides trotsi?
                Mul personaalselt on trots tekkinud sellest Premmifännide üleolevast suhtumisest teiste liigade vastu. Kuulad kommentaatoreid, kes on mingi Napoli mängija osas "pole suur mängija, sest pole suures liigas mänginud". Kamoon. Loed artikleid "10 põhjust, miks Premm on maailma parim liiga" ja siis kuulad nende fännide juttu, kuidas kõik teised liigad täissaast, kus Premmi-rejectid möllavad ja kus taset pole ollagi. Salah hea näide. "tra, mis liiga see serie a on, kus mingi Salahi sugune reject 15 väravat lööb". Kamoon. Sarnaseid näiteid palju, kus Inglismaa pooldajate arvest on Premmi ja muude liigade vahe umbes nagu NBA ja Euroliiga vahe kossus. Jabur.

                Või siis võtame kasvõi selle Järvale postituse, kui hetke maailma parim mängija siirdus Itaaliasse.

                "Madridi Real kinnitas, et mängija soovile vastu tulles siirdub Cristiano Ronaldo Torino Juventuse ridadesse.
                9 hooaega Realis, 438 mängu, 451 väravat, 4 Meistrite liiga tiitlit, 4 Kuldset jalgpalli"
                Kõik. Ja lisaks siis postimehes üks artikkel https://sport.postimees.ee/4645711/a...o-juventusesse

                Kujutate ette, mis möll olnuks, kui Ronaldo Premmi läinuks? Olen 100% kindel, et olnuks jutud stiilis "Ronaldo liitumine Premmiga tõestab taaskord, et Premm on maailma parim liiga", artiklid, analüüsid ja möllud.

                Etjah. Enamik teiste liigade fänne poleks Inglaste võidu puhul seda inglaste fännide ila jõudnud ära kuulata ja taluda

                -e- Ma muidugi saan aru, et kust see eestlastel tuleb. Kuulad-loed päevast-päeva briti meediat ja jääb külge. Võtame Rio Ferdinandi, kes võrdleb Hendersoni Pirloga ja ise naerad. Aga Premmifännid on "no võib ju olla küll" või siis kuulad, kuidas ta (eelmisel suvel) rääkis, et Hart on Juventuse tasemel väravavaht ja väärikas kandidaat Buffonile. Ise naerad, aga premmifännid on "no võib ju olla küll".

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                  mis värk siin foorumis Inglismaa tümitamisega on, muidu? siiralt küsin, ülikummaline lugeda. Premier League'i populaarsus tekitab teiste liigade fännides trotsi?
                  Enda seisukohalt rääkides Premm ei puutu üldse asja, pöial läheb Arsenalile, samas koondis on täiesti vastumeelne. Minu jaoks sümboliseerivad inglismannid koondist, kelle fännid kõik on. Võtta suvaline Ain või Malle tänavalt, kes jalgpalli vaatab ainult suurturniiride ajal max 3 mängu, siis vastus küsimusele "Kellele pöailt hoiad?" on tõneäoliselt Inglismaa, Brasiilia või viimasel ajal kindlasti ka Island. Klubitasandil kaunis sarnane seis nagu Man United, Barcelona ja Real. Liita siia juurde meeletu haip (mida sel aastal pole olnud, müts maha) ja saadki kokku kombo, mis personaalselt lihtsalt on vastumeelt. Ehk siis vastandumine mainstreamile (tean-tean, ega Arsenalgi eriline hipster-valik pole).
                  Once a Gooner, always a Gooner

                  Kommentaar


                    eika viskab ka tuimalt kõiki siin ühte. See, et sa linnupojukeste ja mehhanisaatorite kirjutusi (või kes iganes need siin väitsid, et inglaste tase on mäekõrguselt üle horvaatidest) tõepähe võtad on küll enda probleem.

                    Asi selles, et EPL on vaadatuim liiga, k.a. Eestis (ilmselt ei vaidle keegi vastu). Enamusele arusaadav inglise keel ning õigel ajal telediilide tegemine ning promomine aitas sellele kaasa. See tähendab ka seda, et EPLi tegemistesse on oma hingeelu investeerinud rohkem inimesi ka Eestis.
                    Kui sa nüüd võtad 100 inimest/jalkafänni kellest 10 on lärmakad idikad või netikomentaatorherod. Jaotad nüüd need 100 inimest ära liigade vahel vastavalt vaadatavusele siis ongi fakt see, et EPLi juurde jääb kõige suurem hulk neid idikaid kes arvavadki, et seal saarel mängitakse ainult õiget vutti ning muu kõik on mõttetu mudaliiga tase. Ja siis nad võivad kordamööda seda kuskil kirjutada. Kui neid herosi on palju siis jääbki teile ehk mulje, et kõik nii arvavad (ilmselgelt see nii pole). Ka Itaalia ja Hispaania liiga foorumites on piisavalt neid herosid. Pigem lugege neid foorumiposte või uudiseid ja naerge või ärge lugege üldse kui häirib. Elu palju lihtsam.
                    Ja meediat nüüd süüdistada selles, et nad klikke jahivad on ka tiba naljakas. Teed uudise suurimale turule või hakkad Vanuatu või kellegi sarnase koondise tegemistest jaurama? Raske valik eksole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Ei ole just väga palju, kellele kaasa elada. Ja nii lihtne see ongi.
                      see polnud päris see küsimus.

                      aga nagu arvata võis – vastureaktsioon mingitele nähtustele. mul endal kujunevad sümpaatiad/antipaatiad mingil teisel (individuaalsemal, pigem mängijate ja treenerite) tasandil (nt Inglismaa puhul läks seekord eriti korda see avatud, inimlik õhkkond, mida Southgate juurutas. oli võimalik suhestuda.) fännide/klannide omavaheline hõõrumine on eraldiseisev (ja mu jaoks teisejärguline) teema. meedia on... meedia – imestan, et seda nii tõsiselt võetakse.

                      tänks asjalike vastuste eest.

                      edit: + alati elad muidugi underdog'idele kaasa. sõltub vist isiklikust infoväljast, kes sellena kvalifitseerub.

                      Kommentaar


                        ääremärkusena veel, et mu jaoks isiklikult on isegi täiesti arusaadav see vastumeelsus, olgu ta minu arvates kas või veidi donquijotelikult endale vaimusilmas ise ehitatud ja savijalgadel argumentidel põhinev. emotsioon on emotsioon, las ta olla.

                        aga imestama paneb see, mis ajab pealtnäha üle keskmise asjalikke kodanikke kohe pärast lõpuvilet kuskile teemadesse kilkama ja räuskama, et paras idikatele. troll on troll, aga seal pole isegi trollist vähimatki märki, lihtsalt mingi puhas... õelus?
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Mul personaalselt on trots tekkinud sellest Premmifännide üleolevast suhtumisest teiste liigade vastu. Kuulad kommentaatoreid, kes on mingi Napoli mängija osas "pole suur mängija, sest pole suures liigas mänginud". Kamoon. Loed artikleid "10 põhjust, miks Premm on maailma parim liiga" ja siis kuulad nende fännide juttu, kuidas kõik teised liigad täissaast, kus Premmi-rejectid möllavad ja kus taset pole ollagi. Salah hea näide. "tra, mis liiga see serie a on, kus mingi Salahi sugune reject 15 väravat lööb". Kamoon. Sarnaseid näiteid palju, kus Inglismaa pooldajate arvest on Premmi ja muude liigade vahe umbes nagu NBA ja Euroliiga vahe kossus. Jabur.

                          Või siis võtame kasvõi selle Järvale postituse, kui hetke maailma parim mängija siirdus Itaaliasse.

                          "Madridi Real kinnitas, et mängija soovile vastu tulles siirdub Cristiano Ronaldo Torino Juventuse ridadesse.
                          9 hooaega Realis, 438 mängu, 451 väravat, 4 Meistrite liiga tiitlit, 4 Kuldset jalgpalli"
                          Kõik. Ja lisaks siis postimehes üks artikkel https://sport.postimees.ee/4645711/a...o-juventusesse

                          Kujutate ette, mis möll olnuks, kui Ronaldo Premmi läinuks? Olen 100% kindel, et olnuks jutud stiilis "Ronaldo liitumine Premmiga tõestab taaskord, et Premm on maailma parim liiga", artiklid, analüüsid ja möllud.

                          Etjah. Enamik teiste liigade fänne poleks Inglaste võidu puhul seda inglaste fännide ila jõudnud ära kuulata ja taluda

                          -e- Ma muidugi saan aru, et kust see eestlastel tuleb. Kuulad-loed päevast-päeva briti meediat ja jääb külge. Võtame Rio Ferdinandi, kes võrdleb Hendersoni Pirloga ja ise naerad. Aga Premmifännid on "no võib ju olla küll" või siis kuulad, kuidas ta (eelmisel suvel) rääkis, et Hart on Juventuse tasemel väravavaht ja väärikas kandidaat Buffonile. Ise naerad, aga premmifännid on "no võib ju olla küll".
                          Eika ma olen sinu poolt alati, kuid see on juba veits seemneid ja fooliummüts tasemel.
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            aga imestama paneb see, mis ajab pealtnäha üle keskmise asjalikke kodanikke kohe pärast lõpuvilet kuskile teemadesse kilkama ja räuskama, et paras idikatele. troll on troll, aga seal pole isegi trollist vähimatki märki, lihtsalt mingi puhas... õelus?
                            Pigem ikka siiras rõõm

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              ääremärkusena veel, et mu jaoks isiklikult on isegi täiesti arusaadav see vastumeelsus, olgu ta minu arvates kas või veidi donquijotelikult endale vaimusilmas ise ehitatud ja savijalgadel argumentidel põhinev. emotsioon on emotsioon, las ta olla.

                              aga imestama paneb see, mis ajab pealtnäha üle keskmise asjalikke kodanikke kohe pärast lõpuvilet kuskile teemadesse kilkama ja räuskama, et paras idikatele. troll on troll, aga seal pole isegi trollist vähimatki märki, lihtsalt mingi puhas... õelus?
                              Olukord teistes teemades oli täpselt samasugune, kui Itaalia MMile ei pääsenud või Saksamaa gruppi pidama jäi.
                              Mõni lihtsalt ei suuda ebaviisakust ja otsekohesust eristada ning peab labast räuskamist "trollimiseks".

                              Kommentaar


                                Itaalia ei pääsenud MMile kuna selle koondislastel pole suures liigas mängimise kogemust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X