320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loen ja mõtisklen - kas olnuks tulistamist (hukkunuid), kui rattur poleks pahalast jälitanud (ja jätnuks selle töö politseile)?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Mis järgmisena? Keelame ära puhkepäevad, kuna laupäeval hakkavad inimesed jooma, kuna laupäev ja pühapäev on puhkepäevad. Või mis?

      Ses osas jauratakse ju siis ka, kui mingi purjus tüüp kellegi surnuks sõidab, et kus oli politsei, kui neid vaja on.

      Aga kui politsei tuleb ja purjus jobu eest ära kihutab ja siis kellegi surnuks sõidab, siis on jälle, miks politsei neid taga ajas, sest nii pidi ta kihutama hakkama.

      Kui politsei ilmselt purjus jobul laseks eest ära sõita, et nii ei pea ta ju kihutama hakkama, aga siis kellegi surnuks sõidab, siis on jälle häda, et miks politsei nii muna oli.

      Ehk sellistel hetkedel on süüdi ikkagi kurjategija - tema oli purjus, korraldas avarii, lasi mitu inimest maha.

      Aga ses osas on muidugi õigus, et vägistajad ka ei vägistaks, kui seelikud nii lühikesed poleks!

      Kommentaar


        Eelkõige tuleks keelata naistepäevad, siis tõesti juuakse palju, eriti slaavi keeli emakeelena kõneleva kontingendi hulgas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Loen ja mõtisklen - kas olnuks tulistamist (hukkunuid), kui rattur poleks pahalast jälitanud (ja jätnuks selle töö politseile)?
          Motomehe sinnajõudmisel oli tal oma Subaru juba põõsasse "pargitud" ja ta sealt relvadega välja roninud.

          Vanapaar lastelastega oleks tema tee peale kindlasti ette jäänud ja kuna segane väidetavalt pidas neid mentideks, seega pigem tundub, et suur jama oli igatahes tekkimas, aga see on siiski kõik üks suur oleks.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Motomehe sinnajõudmisel oli tal oma Subaru juba põõsasse "pargitud" ja ta sealt relvadega välja roninud.

            Vanapaar lastelastega oleks tema tee peale kindlasti ette jäänud ja kuna segane väidetavalt pidas neid mentideks, seega pigem tundub, et suur jama oli igatahes tekkimas, aga see on siiski kõik üks suur oleks.
            Jep, kui sa ikka aineid ja jooke teinud oled ja oma väikese armee võimekusele vastava arsenaliga laupäeva õhtul kuhugi sõitma lähed, siis küsimus pole kas, vaid millal. *Kes ohvriks osutub pole antud hetkel oluline*

            Kommentaar


              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Motomehe sinnajõudmisel oli tal oma Subaru juba põõsasse "pargitud" ja ta sealt relvadega välja roninud.

              Vanapaar lastelastega oleks tema tee peale kindlasti ette jäänud ja kuna segane väidetavalt pidas neid mentideks, seega pigem tundub, et suur jama oli igatahes tekkimas, aga see on siiski kõik üks suur oleks.
              Selge. Aitäh selgituse eest.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mis järgmisena? Keelame ära puhkepäevad, kuna laupäeval hakkavad inimesed jooma, kuna laupäev ja pühapäev on puhkepäevad. Või mis?

                Ses osas jauratakse ju siis ka, kui mingi purjus tüüp kellegi surnuks sõidab, et kus oli politsei, kui neid vaja on.

                Aga kui politsei tuleb ja purjus jobu eest ära kihutab ja siis kellegi surnuks sõidab, siis on jälle, miks politsei neid taga ajas, sest nii pidi ta kihutama hakkama.

                Kui politsei ilmselt purjus jobul laseks eest ära sõita, et nii ei pea ta ju kihutama hakkama, aga siis kellegi surnuks sõidab, siis on jälle häda, et miks politsei nii muna oli.

                Ehk sellistel hetkedel on süüdi ikkagi kurjategija - tema oli purjus, korraldas avarii, lasi mitu inimest maha.

                Aga ses osas on muidugi õigus, et vägistajad ka ei vägistaks, kui seelikud nii lühikesed poleks!
                Mhm. Sellega meenus see õli, kes Vabakal noaga vehkis, korraldustele ei allunud ja maha lasti. Siis ronis ka mingi punt kivi alt välja, et oleks pidanud vaevatud õrna hinge ikka leebelt maha murdma.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Aga miks on kellelgi üldse nelja relva vaja? Ma suudaks ette kujutada vbl vajadust kahe järele, millest üks on jahipüss.
                  Enamus jahimeestel keda mina tean on vähemalt kolm: sileraudsed (kaheraudne ja üheraudne) ning vintraudne. Kui jahimees ei ole ja/või 1-2 pole teenistusrelvad, siis 4 relva tundub ka mulle palju esimese hooga aga eks minust pädevamad oska seda paremini hinnata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Aga miks on kellelgi üldse nelja relva vaja? Ma suudaks ette kujutada vbl vajadust kahe järele, millest üks on jahipüss.
                    +1 aga samas ma mõistan ka näiteks Aivar Riisalu poolt eile Seitsmestes uudistes öelduga, et Kaitseliidu inimestel on relvaluba ja relva/de omamine õigustatud. Aga kui sa otseselt laskespordi, jahindusega või Kaitseliidus ei tegutse, siis milleks?

                    Kommentaar


                      Enesekaitse? Ametlikult sa ei saagi relva osta ''lihtsalt tahan''. Peadki ütlema, et kas enesekaitse või tiirus laskmine või kollektsioneerimine. Sellise jutuga, et lihtsalt meeldib relva silitada ei saa mitte ühtegi tulirelva.

                      Kommentaar


                        No aga, kui on püksis?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Soccernetis on lugu, mille liidis on sõnad "panegüürilisest ja hagiograafilisest taotlusest".

                          Ma lähen nüüd guugeldama. Looga ei jätka.

                          Kommentaar


                            Ja lihtsama inimese küsimus.
                            Kuidas ma pean käituma, kui ma tahan ära visata:
                            - vana telekat (ei tööta)
                            - IKEA tugitooli sõrestikku ja kattepatju
                            - kolme suurt kasti mänguasju ja lapse mänguvaipa (liiga suur juba)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ja lihtsama inimese küsimus.
                              Kuidas ma pean käituma, kui ma tahan ära visata:
                              - vana telekat (ei tööta)
                              - IKEA tugitooli sõrestikku ja kattepatju
                              - kolme suurt kasti mänguasju ja lapse mänguvaipa (liiga suur juba)
                              Jäätmejaama

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ja lihtsama inimese küsimus.
                                Kuidas ma pean käituma, kui ma tahan ära visata:
                                - vana telekat (ei tööta)
                                - IKEA tugitooli sõrestikku ja kattepatju
                                - kolme suurt kasti mänguasju ja lapse mänguvaipa (liiga suur juba)
                                Kortermajas lihtne. Lohistad naabri ukse taha, seejärel lased uksekella ja kui naaber uksele ilmub, sõimad näo täis et miks need asjad siin koridoris on, et koristagu ära või muidu kaebad korteriühistule . Kui need jutud räägitud ja uks teiselt poolt kinni lüüakse, tasub ka naabri ukselink mingi õuest leitud koeraväljaheidetega kohe kokku ka määrida. Siis on selge, et kui naaber kättemaksu hauma hakkab(ja ta hakkab, kindlasti kohe) , oled Sina juba selleks ajaks 2-0 sigadustega ees.
                                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X