320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna spordiuudiseid ja seal oli selline treener nagu Kädy Tänav (Tänak). Just sellises kirjapildis. Vanasti pandi sulgudesse neiupõlvenimed. Aga kuna Säärits korrutas neid kogu aeg koos, siis tekkis segadus. Kiire google näitab, et neid on kaks. http://www.enkool.ee/kontakt/. Mis värk sellega on? Nüüd saab perekonnanime sulgudes kirjutada?
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Täna spordiuudiseid ja seal oli selline treener nagu Kädy Tänav (Tänak). Just sellises kirjapildis. Vanasti pandi sulgudesse neiupõlvenimed. Aga kuna Säärits korrutas neid kogu aeg koos, siis tekkis segadus. Kiire google näitab, et neid on kaks. http://www.enkool.ee/kontakt/. Mis värk sellega on? Nüüd saab perekonnanime sulgudes kirjutada?
      Kusjuures ma olen seda lugu kuulnud, aga hetkel üldse ei suuda detaile meenutada. Minu meelest oli mingi Saaremaa eripära vms. Abiellumisega ei tohiks midagi seotud olla, sest tal ka samasuguse perekonnanime kirjapildiga vend.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Mis parimaid pakkumised Aussi standardpaki saatmisel oleks? Välistaks Omniva ja see kord kiirkullerid - DHL/UPS/FEDEXI, kuna nende hind läheb juba ulmeks.
        On kellegil kogemusi mõistliku hinnapakkujaga?
        Sain läbi legend Salajase väga hea pakkumise Jet Expressilt. Tehes natukene reklaami, siis kindel soovitus neile jep.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Kusjuures ma olen seda lugu kuulnud, aga hetkel üldse ei suuda detaile meenutada. Minu meelest oli mingi Saaremaa eripära vms. Abiellumisega ei tohiks midagi seotud olla, sest tal ka samasuguse perekonnanime kirjapildiga vend.
          Abiellumisega ei ole jah midagi seotud. See oli esimene mõte lihtsalt, aga kuna nimi loeti korduvalt ette nii, siis jooksis errorisse, et mis ajast peale on nimed sulgudes.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Kusjuures ma olen seda lugu kuulnud, aga hetkel üldse ei suuda detaile meenutada. Minu meelest oli mingi Saaremaa eripära vms. Abiellumisega ei tohiks midagi seotud olla, sest tal ka samasuguse perekonnanime kirjapildiga vend.
            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Abiellumisega ei ole jah midagi seotud. See oli esimene mõte lihtsalt, aga kuna nimi loeti korduvalt ette nii, siis jooksis errorisse, et mis ajast peale on nimed sulgudes.
            Jah, vend on tal Mario Tänav (Tänak), seega äkki mingi väike kiiks näidata sulguses ka nime, mis oli enne eestistamist, kuigi Tänak ei paista selline nimi olevat, mida eestistada oleks olnud vajalik
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              See on selleks, et välismaa rallifännid oskaks nime õigesti hääldada.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                See on selleks, et välismaa rallifännid oskaks nime õigesti hääldada.
                Kädi Tänav (Tänak) on kergejõustikutreener, seega kuidas rallifännid siin asjasse peaksid puutuma?
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Kas ööklubid võivad praeguseks juba avatud olla?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Jah, vend on tal Mario Tänav (Tänak), seega äkki mingi väike kiiks näidata sulguses ka nime, mis oli enne eestistamist, kuigi Tänak ei paista selline nimi olevat, mida eestistada oleks olnud vajalik
                    That doesn't make any sense. Mis selle mõte on?
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                      Kas ööklubid võivad praeguseks juba avatud olla?
                      ikka. Platvormiks ainult vaja nimetada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        Jah, vend on tal Mario Tänav (Tänak), seega äkki mingi väike kiiks näidata sulguses ka nime, mis oli enne eestistamist, kuigi Tänak ei paista selline nimi olevat, mida eestistada oleks olnud vajalik
                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                        That doesn't make any sense. Mis selle mõte on?
                        See oli vaid minu oletus ja tegelikku põhjust ma paraku ei tea, aga selge paistab olevat see, et selline nimi juba vanematel ning kui see nii oluline teada on, siis helista ja uuri välja
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                          Kas ööklubid võivad praeguseks juba avatud olla?
                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          ikka. Platvormiks ainult vaja nimetada.
                          Sellega seoses. Äkki saaks jalksitribüünid ka ajaveetmise platvormiks nimetada ja publiku sisse lasta?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Sellega seoses. Äkki saaks jalksitribüünid ka ajaveetmise platvormiks nimetada ja publiku sisse lasta?
                            Täna õhtasel derbil Hiiul ongi ajaveetmise platvorm

                            Kommentaar


                              Varsti saavad putsadest platvormkingad.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Teab keegi, kust Tallinnas oleks võimalik osta Coca-Cola lighti/Diet Coke?(See on hõbedases purgis/ pudel hõbedase sildiga)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X