320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas koolide juures kiiruse mõõtmine on nüüd siis see kõige mõistlikum lahendus?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Kas koolide juures kiiruse mõõtmine on nüüd siis see kõige mõistlikum lahendus?
      Ega siis mu elu seisma jää selle pärast. Mõni näeb just võimalust enda talente avastada.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        näkkama soome keeles?

        Kommentaar


          hauki nappaa hyvin nyt

          Kommentaar


            Viimaste arengute valguses kerkis küsimus, et ega Linnupoja ometi Linnar Priimäe varikas pole?

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Ega siis mu elu seisma jää selle pärast. Mõni näeb just võimalust enda talente avastada.
              Linnas kihutamine on hetkel vast väiksem mure?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                hauki nappaa hyvin nyt
                hauki o hyvällä syönnillä

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Linnas kihutamine on hetkel vast väiksem mure?
                  Nii ja naa. Kui selle käigus mõni roolijoodik maha võetakse, siis mitte. Ma proovin vähemalt korra päevas oma lapsega välja saada, et ta saaks rattaga sõita (hoides kõikidest eemale nagu peab) ja ma ei taha, et mingi idikas arvaks, et kuna on eriolukord, siis reeglid ei kehti. Neid on niisamagi piisavalt. Et jah, see ei ole prioriteet number 1, aga mul ei ole palju usku just inimeste mõistliku käitumisse, seega hea meel, et natukene ka muid asju kontrollitakse.

                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Viimaste arengute valguses kerkis küsimus, et ega Linnupoja ometi Linnar Priimäe varikas pole?
                    Tegelikult on foorum suremas. Juba ammu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      Nii ja naa. Kui selle käigus mõni roolijoodik maha võetakse, siis mitte. Ma proovin vähemalt korra päevas oma lapsega välja saada, et ta saaks rattaga sõita (hoides kõikidest eemale nagu peab) ja ma ei taha, et mingi idikas arvaks, et kuna on eriolukord, siis reeglid ei kehti. Neid on niisamagi piisavalt. Et jah, see ei ole prioriteet number 1, aga mul ei ole palju usku just inimeste mõistliku käitumisse, seega hea meel, et natukene ka muid asju kontrollitakse.

                      https://www.delfi.ee/news/paevauudis...ks?id=89476071
                      Jep. Usalda aga kontrolli. Ma pidasin silmas rohkem neid vanu häid kohti, kus n.ö kukrut täidetakse.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        miks vene naised nii ilusad on? law of large numbers?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          miks vene naised nii ilusad on? law of large numbers?
                          See on see, kui lood endale karakteri mängus, aga paned kogu ressursi ühele näitajale. Nemad panevad nii 20-30 vahemikku kõik, sealt edasi läheb lappesse.

                          Kommentaar


                            kusjuures lappesse läheb jube järsku. Näiteks kes pole oma vene pruuti terve koroona aja näinud...noh varuge hunnikus alkoholi vms sest modellist võib olla vahepeal Babushka saanud.

                            Kommentaar


                              Peamine, et AMG-ks ei muutu.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                See on see, kui lood endale karakteri mängus, aga paned kogu ressursi ühele näitajale. Nemad panevad nii 20-30 vahemikku kõik, sealt edasi läheb lappesse.
                                Ma lükkaks selle piiri kuni 35 eluaastani, aga võib oleneda isendist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X