320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõik terved PS2-d peaksid PS2 mänge mängima. Neid viimaste aastate FIFA-de, NBA-de ja NHL-ide vahe oma eelkäijatega on ainult meeskondade koosseisude uuendus - graafika või gameplay paremaks ei lähe.
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      Kuulub võibolla teemasse "tähelepanekuid elust enesest", aga lihtsalt küsin, et kas keegi on pannud tähele, et VSBs on 2 kommentaatori täpselt sama häälega. Ehk siis hokikommentaator Vallot Pukk ning jalgpalli ja hokikommentaator Indrek Petersoo. 101% sama hääl noh, ei ole võimalik aru saada,kumb kommenteerib.
      Hala Madrid !

      Kommentaar


        No kohati on tunne, et Eurospordis kommenteerib üldse üksainus tüüp kõiki ülekandeid
        308

        Kommentaar


          miks ma goal.com-is enam artiklite sisu ei näe?
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
            miks ma goal.com-is enam artiklite sisu ei näe?
            Võibolla sinu browser plõksib või midagi, sest minul Chrome'ga küll probleemi pole.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
              miks ma goal.com-is enam artiklite sisu ei näe?
              Spämmifilter.

              Kommentaar


                Kuidas tehakse kindlaks, et ManU poolajal Rafaeli Fabio vastu ei vaheta või vastupidi ?

                Kommentaar


                  Kes on härrasmees, kes Rahvusringhäälingu spordiportaalis viib online-intervjuusi läbi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Markko Vaata postitust
                    No kohati on tunne, et Eurospordis kommenteerib üldse üksainus tüüp kõiki ülekandeid
                    See tunne tekib minul tavaliselt vaadates talisporti (suuskamine, laskesuusk, kahevõistlus)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shrek Vaata postitust
                      Kes on härrasmees, kes Rahvusringhäälingu spordiportaalis viib online-intervjuusi läbi?
                      Taavi Libe

                      Kommentaar


                        Tallinnas kesklinna-vanalinna kandis mingit restot/baari kus üks mõnus ja viisakas 8 liikmeline seltskond (25-30aastased) saaks mõnusat sööki-jooki nautida? Võiks olla pisut eksootilisem koht toiduvaliku poolest. Tänud ette.

                        Kommentaar


                          Käisin paar aastat tagasi mulle meeldis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Võtsid klahvid klaverilt.
                            Lahe koht, käisin eelmisel nädalal (cannu alert- südaööni avatud).
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Umbes sama seltskonnaga sai seal juba tegelikult käidud. Muidugi ma juba kahtlusasin, et keegi selle välja pakub, kui ma sõna eksootiline mainin

                              Südaööni piirang on täiesti ok, keegi tahtis et oleks telekas ka, et mingit kossu vaadata. Et siis veel pakkumisi?

                              Kommentaar


                                Chedi

                                Super toidud. Hinnad küll ka vastavad.


                                Telekat pole...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X