320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ütlesin et viimane mäng oli 4+ kui isegi tausta teades. Päris hea oli kuulata ja nii jätkata.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ma ei saa aru, mida ma seekord Liverpooli kohta kriitilist ütlesin, aga eks mu armastus ManU vastu on vana ja ajalooline.
      sa olid ju kunagi reali fanboy?

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        sa olid ju kunagi reali fanboy?
        Olid ajad.

        Kommentaar


          Eile tekkis ühe üle-eestilise ajalehe koosolekul küsimus, et kas tšellot viiuldatakse?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Eile tekkis ühe üle-eestilise ajalehe koosolekul küsimus, et kas tšellot viiuldatakse?
            suht poogen ju
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              suht poogen ju
              Ütle seda Silvia Ilvesele!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Eile tekkis ühe üle-eestilise ajalehe koosolekul küsimus, et kas tšellot viiuldatakse?
                Küsisin muusikaõpetajast ema käest, kes hakkas alguses südamest naerma küsimuse peale. Siis jäi mõttesse ja ütles, et ilmselt ikka lihtsalt mängitakse, aga ta pole ka Muusika Akadeemia õppejõud

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Küsisin muusikaõpetajast ema käest, kes hakkas alguses südamest naerma küsimuse peale. Siis jäi mõttesse ja ütles, et ilmselt ikka lihtsalt mängitakse, aga ta pole ka Muusika Akadeemia õppejõud
                  No ma ütlen! See on samasugune maailmavaateline küsimus kui "kas muna või kana" või "kõnnid teelahule, kus seisab kaks venda, kellest üks räägib alati tõtt ja teine valetab alati. Sul on üks küsimus. Mis see olema peaks, et leida õige tee?".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    sest Kalev Kruusi koolkonnal on vaja sildistada ja halvustada pidevalt. Vbl teevad seda kõikide suurklubide kohta, aga seda ma ei tea.
                    Tead, see on isegi märksa parem kui martin fckin tyleriga kommentaari taluda. Vist eelmine mäng polnud tvplays ja tolereerisin selle vihkaja surmamõminat. Jäin ilma joomata 4 aastat vanemaks.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Millises pubis pakutakse marineeritud mune?
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Kuna siin foorumis keskmisest oluliselt suuremaid spordisõpru, siis küsiks, et kas keegi teab mõnd tipptasemel (nägu- ja nimepidi) kurlingumängijat, vehklejat või sõudjat, kes ei ole eestlane? Või minugipoolest kasvõi maadlejat või tõstjat.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Kuna siin foorumis keskmisest oluliselt suuremaid spordisõpru, siis küsiks, et kas keegi teab mõnd tipptasemel (nägu- ja nimepidi) kurlingumängijat, vehklejat või sõudjat, kes ei ole eestlane? Või minugipoolest kasvõi maadlejat või tõstjat.
                          Endine sõudja Olaf Tufte ja tõstja Tallahadze. Aga ma saan vist Su poindist aru poleks eestlasi neid alasid tegemas, ei teaks neidki.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Kuna siin foorumis keskmisest oluliselt suuremaid spordisõpru, siis küsiks, et kas keegi teab mõnd tipptasemel (nägu- ja nimepidi) kurlingumängijat, vehklejat või sõudjat, kes ei ole eestlane? Või minugipoolest kasvõi maadlejat või tõstjat.
                            Vaclav Chalupa, Istok Cop, Andrei Karelin, Hulk Hogan, The Rock.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Kuna siin foorumis keskmisest oluliselt suuremaid spordisõpru, siis küsiks, et kas keegi teab mõnd tipptasemel (nägu- ja nimepidi) kurlingumängijat, vehklejat või sõudjat, kes ei ole eestlane? Või minugipoolest kasvõi maadlejat või tõstjat.
                              See nimekiri saaks päris pikk Eks need, kes meie sportlaste igipõlised rivaalid on olnud, jäävad ikka meelde.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                Endine sõudja Olaf Tufte ja tõstja Tallahadze. Aga ma saan vist Su poindist aru poleks eestlasi neid alasid tegemas, ei teaks neidki.
                                +1 Tufte oli ainus kes nende alade peale meelde tuli hoobilt, pean tunnistama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X