320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ja sulle kehtib jätkuvalt minu lihtne soovitus mõne lady of the night külastamiseks. Kui sul ei ole teemasse reaalselt mitte-mitte kunagi mitte-mitte sittagi lisada peale mingi isiklikuks mineva möla, siis... suhteliselt traagiline juhtum.
    Lady of the night? Teemasse ka - mis kuradi moodustis see veel on?

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Anna andeks aga no minu arvates ta ka ei rääkinud, et ostis need opelid ja mercedesed....võiksid tõesti osata kaks lauset omavahel kokku panna ja jutust mõista midagi.
      Kena. Võtan teadmiseks, et Priidik on suur mõtleja.

      Kommentaar


        Kõik siinsed vaidlused mõnusalt halb reality, ainult siin ei tekita neid lambist produtsent vist.

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Diagonaalis ei jäänud silma, kuid ma annaks mõned plussid neile, kes täissteenusrenti harrastavad. Mõistlik.
          Mis need hinnad umbes on? Kui kunagi lappasin, siis olid väljatoodud ainult pakkumised ettevõtetele ja ei viitsinud edasi uurida.
          Auto asemel kasutan samuti äpitaksosid, sest liigun suuremjaolt ainult Tallinnas ja ilmselt kõige mugavam ja soodsam ongi nii.
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            IMO täisteenusrent ongi ettevõtetele mõeldud.
            Eraisikuna on vast otstarbekam liisida?

            Ettevõtetele on (sõidu)autode omamine suht peavalurohkeks tehtud (kui just N1 Cayenne vms ei soeta)

            Tõprad rsk

            Kommentaar


              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              Mis need hinnad umbes on? Kui kunagi lappasin, siis olid väljatoodud ainult pakkumised ettevõtetele ja ei viitsinud edasi uurida.
              Auto asemel kasutan samuti äpitaksosid, sest liigun suuremjaolt ainult Tallinnas ja ilmselt kõige mugavam ja soodsam ongi nii.
              Lihtsalt esimene, mis praegu näppu jäi https://www.mobire.ee - äri- ja erakliendile.

              Mu arust on see maastik saanud vahepeal uue hingamise.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Kogu see auto ostu juttu pani huvi tundma - tesla.com ja kerge kodutöö ja mingi 100k euri vaja vaid

                Kommentaar


                  Kui mulle umbes aasta tagasi uut tööautot vaadati, siis kaaluti ka seda täisteenust. Aga olevat tulnud oluliselt kulukam kui läbi panga liisida.

                  Kommentaar


                    https://m.kasulik.delfi.ee/article.php?id=87831783 keegi vist delfile vihjanud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Kui mulle umbes aasta tagasi uut tööautot vaadati, siis kaaluti ka seda täisteenust. Aga olevat tulnud oluliselt kulukam kui läbi panga liisida.
                      Kuivõrd erisoodustusmaksust see ei päästa, siis paistab soodsam vaid üksikute autode puhul, aga see vaid umbkaudne hinnang.
                      Ei ole ka kuulnud, et see täisteenusrent ka turul oma populaarsusega lammutaks.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kuna ma pole kunagi auto ostmisega tegelenud, siis ilgelt rumal küsimus. Kas selleks on mingit hinnavaatluse moodi kommuuni, kus saaks mingid tingimused sisse panna ja siis annab erinevate tingimustele vastavate autode hinnad?
                        Otsin lapse emale, tal on mingi vana Pežöö, mis on nii logu, et ma pigem ostan talle uue. Ehk peaks sisse mahtuma naine, lapse turvatool ja pagassi võiks ka miskeid asju pakkuda. Ja Dacia tundub kuidagi kahtlane firma, nagu Sorny makk või midagi.
                        @Mõnu. ICE-de asemel võiks ehk pigem elektriautosid vaadata. Kasutatud 30kwh akuga 2017+ Nissan Leaf on päris mõistlik alternatiiv. Reaalne 150km ühe laadimisega, linnas bussirajal sõit. Keskmine 100km hind ca 1.5-2€. Piisavalt ruumikas, et mahutada ära 4 täiskasvanut koos asjadega. Puuduvad kulutused iga-aastastele mootorihooldustele (loe: õlivahetused, rihmad, rullikud jms), veermik vastupidav ning kui midagi seal vaja teha, siis jupid on soodsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                          @Mõnu. ICE-de asemel võiks ehk pigem elektriautosid vaadata. Kasutatud 30kwh akuga 2017+ Nissan Leaf on päris mõistlik alternatiiv. Reaalne 150km ühe laadimisega, linnas bussirajal sõit. Keskmine 100km hind ca 1.5-2€. Piisavalt ruumikas, et mahutada ära 4 täiskasvanut koos asjadega. Puuduvad kulutused iga-aastastele mootorihooldustele (loe: õlivahetused, rihmad, rullikud jms), veermik vastupidav ning kui midagi seal vaja teha, siis jupid on soodsad.
                          Elektriautoga on see probleem ju, et kui elad kortermajas, siis kus sa teda laed?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                            Elektriautoga on see probleem ju, et kui elad kortermajas, siis kus sa teda laed?
                            Kord kolme päeva jooksul poes käies kiirlaadijas?

                            Kommentaar


                              Kas see 150km kehtib ka nov-aprill perioodi kohta? Ei mõtle seda mõnda päeva aastas kui arktikast päris külm õhk siia jõuab, vaid seda tavalist tatist null kuni miinus viis ilma Tallinnas?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                Kas see 150km kehtib ka nov-aprill perioodi kohta? Ei mõtle seda mõnda päeva aastas kui arktikast päris külm õhk siia jõuab, vaid seda tavalist tatist null kuni miinus viis ilma Tallinnas?
                                Täiesti tehtav mööda Tallinnat vurades.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X