320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palun soovitage internetis mõnda kohta, kuhu saaksin 4 GB faili üles laadida, et seda teises arvutis pärast jälle alla tõmmata.

    Kommentaar


      triobeti freeroll king final.
      keegi teab kaua see umber kestab?
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Paku veel. Ega Ott Kiivikased ei saagi eriti kiired jooksumehed olla.
        Kusjuures, Otil pidi olevat väga pädev 100 m aeg nagu kuulda on olnud, start pidi vanal väga plahvatuslik olema, või ma ajan murumetsaga sassi praegu igatahes 11 oli ära tulnud või kümnendik kaks alla.

        Kommentaar


          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
          Kusjuures, Otil pidi olevat väga pädev 100 m aeg nagu kuulda on olnud, start pidi vanal väga plahvatuslik olema, või ma ajan murumetsaga sassi praegu igatahes 11 oli ära tulnud või kümnendik kaks alla.
          Sellel traditsioonilisel aastalõpuüritusel, kus erinevate alade tegijad võistlevad hinge kinni hoidmises, kangil rippumises jne, pani Kiivikas mõne aasta eest joonejooksus ära nii Raio Piirojale, kui Jaan Kirsipuule.Samas näiteks õllekasti hoidmises jäi Kirsipuule alla. Imelik aga tõsi.

          Kommentaar


            Mis seal imelikku on. Kiivikase lihased on treenitud puht välja nägemise jaoks, ning erilist vastupidavust neis pole.Kui samal ajal Kirsipuu lihased on just vastupidavusele treenitud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Siim Vaata postitust
              Palun soovitage internetis mõnda kohta, kuhu saaksin 4 GB faili üles laadida, et seda teises arvutis pärast jälle alla tõmmata.
              Kui sul mõnele FTP serverile juurdepääsu pole siis soovitaks näiteks Megauploadi, seal päevane tasuta downloadi limiit mõistlik ja ei ole ka mingit vahepealset rumalat ooteaga (vä. see 45 sekki). Kindluse mõttes jupita fail winrari või hjsplitiga mingi 250-500 mb juppideks, juhuks kui upload peaks katkema.

              Kommentaar


                öelge mõni norm programm millega youtuubist musa saab tõmmata?

                Kommentaar


                  Otsid Googlest "Youtube mp3 downloader"

                  Mis sa arvad? Kas saad sellega hakkama? Ma ei viitsi Let Me Google That For You'd teha.

                  Kommentaar


                    nh ma olen tõmmand küll mingi 2 erinevat ag ei funkand, ok ma saan hakkama küll

                    Kommentaar


                      Kellegil lähemat informatsiooni sellise asjanduse nagu ''diskobuss'' kohta?
                      Kas on võimalik rentida? Mis hinnaga jne.

                      Kommentaar


                        1)Öelge palun Tallinna kõige odavaim hostel või hotell 16eur.ee siiamaani odavaim..
                        2)21 mai tuleme. Kes teab see teab.
                        3)Kas peale mängu kuskil ka aftekas on?
                        4)Kus asub see pubi tln-s kus kõik jalkafännid peale mängu lähevad? kui sellist muidugi üldse on..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                          16eur.ee siiamaani odavaim..
                          kusjuures see on päris norm koht.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Calva Vaata postitust
                            öelge mõni norm programm millega youtuubist musa saab tõmmata?
                            Free Youtube to MP3 converter. Väga mõnus proge, tõmbab korraliku kvaliteedi ja kiirusega.

                            Kommentaar


                              Vaatasin siin ühes teises teemas seda teismeliste iidoli Beiberi videot ja tekkis küsimus - kes see haige produtsent paneb eelte/varateismelise videosse sisse teema, kus artist peaks olema seksuaalselt atraktiivne? Ma pean tunnistama, et kuni ma seda videot näinud polnud, suhtu.. krt, parem ei kirjuta oma mõtteid edasi, lihtsalt sõnatuks võttis see.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Calva Vaata postitust
                                öelge mõni norm programm millega youtuubist musa saab tõmmata?
                                Kui Firefoxi kasutad, siis hangi endale selline add-on nagu NetVideoHunter. Saad nii Youtubest, Dailymotionist, kui ka Myspacest videosid alla laadida, seda küll flv või mp4 formaadis. Mp3ks väänavad proged imo mõttetud, sest helikvaliteet, mida need klipid pakuvad, ei kannata 320Kpbs'ga võrdlust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X