320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Võtsid arvesse ainult koondisemängud, kus Käit oli üks parimaid?
    Pigem mitte, sest esikohale paigutas Klavani.

    Kommentaar


      Tähestiku järjekorras?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Ei ole antud küsimuses ekspert. Aga suht raske oleks vist seda võltsida ka samas.

        Aga see video originaalis oli üks naljakas vaatamine. Kahju, et inglisekeelseid supakaid pole. Navalny teeb head kontenti Youtube's.


        Kõne on ingliskeelsete supakatega olemas.

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust


          Kõne on ingliskeelsete supakatega olemas.
          AA, okei. Ma vaatasin veidi ilustatud versiooni tema teiselt kanalilt. Siis minu paha.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Kas Stockmannis on taaraautomaat ja kus?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Kas Stockmannis on taaraautomaat ja kus?
              Parkimismaja sissepääs, teine korrus.
              Mul on liiv ja sul on savi.

              Kommentaar


                Algselt postitas matys Vaata postitust
                https://www.delfi.ee/news/paevauudis...es?id=92042471

                Tehke mulle palun selgeks, et see asi on reaalne. Ma EI SUUDA uskuda, et ükski natuke mõistusega inimene arutaks sellist asja telefoni teel. Lihtsalt ei usu.
                Korralik meelelahutus.

                Mul on keeruline anda hinnangut, et kas see on reaalne või mitte aga meil Eestiski on olnud juhtumeid, kus muidu haritud ning targad inimesed (pankurid, politseinikud, õpetajad, jne) langevad skeemide ja/või petukõnede ohvriks. Lisa siia väidetavalt suur kaadrivoolavus antud institutsioonis, alamakstud personal, kõne varahommikul, viirusest nüri vaim, primitiivne human hacking/social engineering (nimed, kohad, väljenduslaad, jne) ja ühtäkki see päris fantaasia enam ei tundugi.

                Muidugi minu südamlik kaastunne tema lähedastele. Nädala pärast ilmselt kukub Konstantin Kudryavtsev koroonaviiruse tagajärjel aknast alla, vahetult peale katset end teenistusrelvast selga vaktsineerida.

                Kommentaar


                  Kas peekoni Cheetost toodetakse veel? Kas seda müüakse veel mingis riigis kusagil maailmas? Ma mõtlen neid, mis siin veel 15-20 aastat tagasi müüdi. Olid vist tumepunases või pruunis pakendis. Mul on selle maitse siiani meeles. Isutab.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Kas need suurimad maskivastased turvavöid kannavad?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Kas need suurimad maskivastased turvavöid kannavad?
                      Ilmselt mitte, sest see piirab nende isikuvabadusi.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Kuskohas Tallinnas saab lasta ära vajunud diivani patju välja vahetada/kohendada vms?

                        Kommentaar


                          Kes Kirjanike Liidus Peeter Helme toetusgruppi kuuluvad?
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                            Kes Kirjanike Liidus Peeter Helme toetusgruppi kuuluvad?
                            Sass Henno FB lehel esitati talle umbes sama küsimus.

                            Siin on kopi peist Sassi vastusest- piret bristol, maimu berg, kivisildnik, hvstov, mihkel mutt, peeter sauter, mingi paljud no name autorid ka, ja no nagu näha 9 inimest eestseisusest, kellest teank , et berk oli kindlalt vastu, loodan et rein raud ka, ja siis edasi ei kujuta ette
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              kas kaubanduskeskustes olevad söögikohad lähevad ka takeway peale vist?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
                                kas kaubanduskeskustes olevad söögikohad lähevad ka takeway peale vist?
                                Jõuludel kodus käies (Ida-Virumaal), siis Jõhvis ja küll olid kaubanduskeskustes olevad söögikohad lahti ja inimesed sõid seal. Ma saan aru, et Harjumaa piirangud tulevad samasugused seega vast jäävad siin ka avatuks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X