320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Jajah, ma olin ka kunagi vaimustuses Hugo Chavezist, lugedes John Perkinsi Majandusmörvari pihtimus raamatut. Tegi kapitalismi maha ja kiitis sotsialiste. Chaveziga sai hästi läbi ja töstis esile, kuidas ta ikka rahvast aitab ja ameeriklased tahaksid riigi tühjaks süüa, aga sattus öige mees etteotsa "demokraatlike valimistega" rahvast päästma. Hetkel pole ressurssi, et naftatki pumbata, kuigi nr 1 naftariik maailmas. Nüüd ta vist enam Chavezt ei kiidaks. Aga suht hea raamat ikkagi.
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      See arutelu läks kiirelt perse, ei viitsi rohkem kommenteerida. Seda väitsite te ise, et demokraadid left wing. Ju neid vasakpoolseid siis pole lihtsalt olemas. Liverpool mulle muidu meeldib
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        See arutelu läks kiirelt perse, ei viitsi rohkem kommenteerida. Ju neid vasakpoolseid siis pole olemas. Liverpool mulle muidu meeldib
        Point on lihtsalt selles, et eesti on padu sotsialistlik riig selle loogika järgi. Nagu mis mõttes sa lähed arsti juurde ja see on tasuta???? Või käid koolis ja ei pea sadatuhat eurot laenu võtma selleks? Ajuvaba sotsialism.

        Kommentaar


          Mis vigastus teil on, et nii lihtsas asjas ka peate valetama? Rahvasport väitis, et ei ole vasakpoolseid. Kohe kindlasti on, teie oma liberaalsed gurud ka räägivad demokraatide vasakpoolsest tiivast. Mis on küll vähemus, aga aasta-aastalt üha häälekam. See sama sõnavahtu täis quilette ''faktikontroll'' nimetab Sandersit nii vasakpoolseks, sotsialistiks kui radikaaliks. Mul täiesti kama milline neist teile kõige südamelähedasem on.

          Kommentaar


            ega BLMi ei kasutata ka kohe mitte kuidagi poliitiselt ära ja selle asutajal pole ka kohe üldse marksismiga midagi pistmist. Rääkimata siis Antifast.
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              Mis vigastus teil on, et nii lihtsas asjas ka peate valetama? Rahvasport väitis, et ei ole vasakpoolseid. Kohe kindlasti on, teie oma liberaalsed gurud ka räägivad demokraatide vasakpoolsest tiivast. Mis on küll vähemus, aga aasta-aastalt üha häälekam. See sama sõnavahtu täis quilette ''faktikontroll'' nimetab Sandersit nii vasakpoolseks, sotsialistiks kui radikaaliks. Mul täiesti kama milline neist teile kõige südamelähedasem on.
              The Political Compass is a universal tool, applicable to all western democracies. It shows the whole potential political landscape, not simply one within the confines of any particular country. For example, Bernie Sanders is popularly perceived in his own country as an off-the-wall left figure; in other western democracies he would sit squarely within the mainstream social democratic parties that regularly form governments or comprise the largest opposition.

              The Political Compass: a 2-dimensional typology of political opinions
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Selle kompassi järgi on 2008 vs 2020 Biden teinud suure rännaku paremale ja autoritaarsuse suunas.
                Kirsti Timmer koostab seda või?

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  ega BLMi ei kasutata ka kohe mitte kuidagi poliitiselt ära ja selle asutajal pole ka kohe üldse marksismiga midagi pistmist. Rääkimata siis Antifast.
                  Justnimelt. Demmid kasutavad neid vasakgruppe enda kasuks ära. Samamoodi nagu nad kasutavad ära vähemusi ja immigrante. Kas see teeb demmidest "ultravasakpoolse" või lihtsalt ärakasutaja? Means to an end tüüpi asi pigem, ning end on viimased 40 aastat olnud demmidel ja republikaanidel väga sarnane, eriti välispoliitikas.

                  Kommentaar


                    "süsteemiline rassism on paljudesse politseijõududesse sisse ehitatud, sest need politseijõud on valge mehe loodud ja juhitud."

                    "Ja mustanahalised on ka rassistid. Ainult et neil on õigus olla rassist, mil meil, valgenahalistel ei ole"

                    Kuhu sa Futbolidipaul sellise jutu seal skaalal asetaksid?
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Justnimelt. Demmid kasutavad neid vasakgruppe enda kasuks ära. Samamoodi nagu nad kasutavad ära vähemusi ja immigrante. Kas see teeb demmidest "ultravasakpoolse" või lihtsalt ärakasutaja? Means to an end tüüpi asi pigem, ning end on viimased 40 aastat olnud demmidel ja republikaanidel väga sarnane, eriti välispoliitikas.
                      No siis peaksid demmid vabariiklastega tagatubades väga hästi läbi saama, kui tegelik vaade nii lähedane on. Aga see ju pole . Vastupidi just. Miks sa seda möista ei taha?
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Traaaaaa, Päevapoliitika teema on olemas ju.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          No siis peaksid demmid vabariiklastega tagatubades väga hästi läbi saama, kui tegelik vaade nii lähedane on. Aga see ju pole . Vastupidi just. Miks sa seda möista ei taha?
                          Hästi läbi saamine jääb paremini silma kui tehakse midagi koos. Ma vaataks nende läbisaamist pigem selle vaatenurga pealt, et mida nad koos ei tee. Progressiivsete ideede (healthcare, education, crim just) läbisurumine on miski mida demokraadid ja vabariiklased mõlemad mõnuga eiravad. Demmide vasak tiib twiidib sellest ja need ideed on kogu rahvastiku (mõlemad rep ja dem) seas väga populaarsed, aga hääletusele ei lähe need ikka. See on demmide ja republikaanide koostöö võti. Vasak tiib pasundab, demmid teeskevad, et tegelevad asjaga aga status quo jääb. Obama ju üritas mitmeid asju läbi suruda, kuid üsna kiirelt mõistis, et ilma oma partei juhtide poolehoiuta midagi tehtud ei saa.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            "süsteemiline rassism on paljudesse politseijõududesse sisse ehitatud, sest need politseijõud on valge mehe loodud ja juhitud."

                            "Ja mustanahalised on ka rassistid. Ainult et neil on õigus olla rassist, mil meil, valgenahalistel ei ole"

                            Kuhu sa Futbolidipaul sellise jutu seal skaalal asetaksid?
                            Esiteks ma tänan, et sa mind selle skaala autoriks tegid. Teiseks, ma tõin selle välja kui ühe näite tõlgendusest lähtudes sellest, et USA poliitika on anyway palju konservatiivsem kui Euroopa oma. Seal on igasugune riigiabi, ka solidaarsus printsiibil toimiv meditsiin räme kommunism. Seega Sanders tundub pigem tasutsüsteemis vasak äärmuslane, sest riigi kord on selline. Minu hinnangul ei ole ta ei ole neid asju, mida Vendetta väitis, aga ta tundub, sest riik on teistsugune.

                            Ja kolmandaks, kaala, see skaala ei sisalda sellele lausele sobiliku mõõtu või vähemalt mina ei oska panna, sest sellist lauset on raske siit maalt kommenteerida ja öelda, et see on täpselt selle ala esindaja. Tsitaat kuulub isikule ja tema vaateid ei määra üks lause. Olgu see nii rumal kui tahes. Sama hästi võiks küsida, et kuhu kuulus see vanamees, kes selle kahe lapse ema maha lasi.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Putsis...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Esiteks ma tänan, et sa mind selle skaala autoriks tegid. Teiseks, ma tõin selle välja kui ühe näite tõlgendusest lähtudes sellest, et USA poliitika on anyway palju konservatiivsem kui Euroopa oma. Seal on igasugune riigiabi, ka solidaarsus printsiibil toimiv meditsiin räme kommunism. Seega Sanders tundub pigem tasutsüsteemis vasak äärmuslane, sest riigi kord on selline. Minu hinnangul ei ole ta ei ole neid asju, mida Vendetta väitis, aga ta tundub, sest riik on teistsugune.

                                Ja kolmandaks, kaala, see skaala ei sisalda sellele lausele sobiliku mõõtu või vähemalt mina ei oska panna, sest sellist lauset on raske siit maalt kommenteerida ja öelda, et see on täpselt selle ala esindaja. Tsitaat kuulub isikule ja tema vaateid ei määra üks lause. Olgu see nii rumal kui tahes. Sama hästi võiks küsida, et kuhu kuulus see vanamees, kes selle kahe lapse ema maha lasi.
                                Okei, möistlik jutt. Nüüd on demmidel vähemalt 2 aastat kogu vöim nende käes, vaatame siis kui konservatiivsed ja non-left nad siis tegelikult hetkel on. Juba praegused lükked minumeelest seda ei näita. Oma lehel kirjutavad nad equal opportunity`st, aga Kamala Harris paneb video üles, kus on möte hoopis vastupidine - equal outcome. Demmid on alati relvade öigusi körgeks pidanud, aga nüüd Biden tahab assault weaponid jms suuremad relvad ära bannida. Ma olen kindel, et nüüd kes vähegi orange man toetust välja näidanud on, hakatakse seda domestic terrorist ohu pöhjusel tegema. Veel räägib, et hakkab rahvast ühendama, aga samal ajal on demokraatide toetusel kümned tuhanded Trumpi laadsed kontot Twitteris ja mujal päevapealt körvaldatud. Halb näitaja mitmetpidi.

                                Ma töin selle näite, sest sellist juttu räägib Ameerikas elav estonianworld.com ajakirjanik, kes ennast konservatiivseks peab. Konkreetsed laused konkreetsed teema kohta ju. Vaata ise, mis ta feissis Tõnis Paltsu kommentaariumis kirjutab. Minumeelest need laused ja tema tekst ning vaated ei ole konservatiivsed, kuigi ta seda avalikult väidab. Et see Ameerika konservatiivne on vast muutunud millekski selliseks, millest enam aru ei saa
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X