320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ta vast annab telekaga müües manuaalid ka kaasa ja siis pole enam ühtegi raamatut ka lugemiseks.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Ta vast annab telekaga müües manuaalid ka kaasa ja siis pole enam ühtegi raamatut ka lugemiseks.
      Mõnikord unustad, et see pole enam see foorum ja lihtsalt postitad. Aga ei, nüüdseks on siia jäänud ainult pahatahtlik sildistamine.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Mõnikord unustad, et see pole enam see foorum ja lihtsalt postitad. Aga ei, nüüdseks on siia jäänud ainult pahatahtlik sildistamine.
        Läti-Malta oli päris õudne, aga ilusa lõpuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Mõnikord unustad, et see pole enam see foorum ja lihtsalt postitad. Aga ei, nüüdseks on siia jäänud ainult pahatahtlik sildistamine.
          Vähemalt on, mida lugeda.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kas Õhtulehe spordipodcastid on pausile pandud?

            Kommentaar


              Millal Linnar Priimägi Paldiski mnt-le kinni pannakse? Tekst Facebooki lehel on ikka....päris perses.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Millal Linnar Priimägi Paldiski mnt-le kinni pannakse? Tekst Facebooki lehel on ikka....päris perses.
                Äkki sa oled nii hea ja lingid ka?
                Linnari kontosi FB on ainuüksi juba kolm...
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar




                  ps. Paldiski mnt-le tal kohta pole.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust


                    ps. Paldiski mnt-le tal kohta pole.
                    See alumine on vist siiski Photoshop, aga nt. see on päris räige: https://m.facebook.com/story.php?sto...&id=1357580040

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Millal Linnar Priimägi Paldiski mnt-le kinni pannakse? Tekst Facebooki lehel on ikka....päris perses.
                      Veits kurb, et keegi ta lähedastest pole temaga tegelenud, naerda pole siin enam midagi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Veits kurb, et keegi ta lähedastest pole temaga tegelenud, naerda pole siin enam midagi.
                        Priimägi ironiseerib niisama. Või siis keegi on tema konto kaaperdanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          Priimägi ironiseerib niisama. Või siis keegi on tema konto kaaperdanud.
                          Arvestades, et suvel kurtis ta otse-eetris kahemeetrise munniga neegrite puuduse üle ning sõimas presidenti mõttetuks eideks, siis pigem on lihtsalt alkohol ta aju kaaperdanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Arvestades, et suvel kurtis ta otse-eetris kahemeetrise munniga neegrite puuduse üle ning sõimas presidenti mõttetuks eideks, siis pigem on lihtsalt alkohol ta aju kaaperdanud.
                            Juba teine alkoholiga seoses postitus, mis ma 5minuti jooksul foorumis sinu kasutaja alt näen.
                            Juhtus sul midagi alkoholi klaasi taga, et spekuleerid siin koguaeg?

                            Kommentaar


                              Kas mingit moodi on võimalik tühistada saatekirjaga saadud koroonatesti aega?

                              Kommentaar


                                Tean mõnda ilma sümptomiteta inimest, kes on selle lihtsalt üle lasnud. Ei võtnud nendega keegi hiljem ühendust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X