320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxu Vaata postitust
    Taid külastanud inimesed - kas see on mingi uus turistilõks Taimaal, et tiigri/lõviga saab pilti teha ja puudutada teda?

    Varem ka mitmed tuttavad ja inimesed FB sõbralistist käinud Tais aga selliseid pilte pole kordagi olnud, nüüd tuleb iga nädal praktiliselt pilt kus keegi kaisutab tiigriga.
    Ju need varasemad sõbrad siis sellised fb-pedrod pole. 2007 oli küll säherdune turistilõks juba täiesti olemas.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Tahaks ka rahusteid täis süstitud tiigreid paitada.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
        Tahaks ka rahusteid täis süstitud tiigreid paitada.
        Kaukaasias sai teha pilti kotkaga, kellel oli üks silm välja torgatud. Et ta lendu minna ei saaks, noh. Tundus ka mõistlik.

        Kommentaar


          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
          Tahaks ka rahusteid täis süstitud tiigreid paitada.
          On sel mingi tõepõhi ka all (artikkel vms)? Saaks ühele tuttavale, kes paar päeva tagasi sellise pildi üles pani kus ta tiigrikutsikat toitis, vihaga lajatada.

          Kommentaar


            Mis laul on taustaks anarhia poegade reklaamile?

            Kommentaar


              Kas kuskilt üldse on võimalik tellida visiitkaarte nii u 5 tk kaupa. Tglt tundub ju loogiline et enne suure tellimuse tegemist tahetakse proovinäidist saada

              Kommentaar


                Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                Kas kuskilt üldse on võimalik tellida visiitkaarte nii u 5 tk kaupa. Tglt tundub ju loogiline et enne suure tellimuse tegemist tahetakse proovinäidist saada
                Milleks sulle proovinäidist vaja on kui sa ise valid omale meelepärase disaini. Alati võimalus teenuse pakkujaga ühendust võtta ja küsida, aga midagi loogilist siin küll ei ole.

                Kommentaar


                  Ma tahangi ainult 5 kaupa tellida, sest näidiseoid n vaja portfo,io jaoks

                  Kommentaar


                    Sisetunne ütleb, et 5 võidakse sulle müüa küll, kuid seda tehakse suurema hulga koguhinnaga. Kaardid lõigatakse ju välja suurest lehest ja üks leht ma pakun tehakse ikkagi ühesugust kaarti täis. Samas võib muidugi alati leida mingeid nikerdajaid, kuid sel juhul nagu ma ütlesin oleks see üris kallis.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                      Ma tahangi ainult 5 kaupa tellida, sest näidiseoid n vaja portfo,io jaoks
                      A miks sul üldse füüsilist portfooliot vaja on? Tee veebi või äärmisel juhul koosta mingi pdf.

                      Visiitkaartide puhul, hea küll, kui on mingi erilahendus - põnev materjal või foolio või UVlakk või ebatraditsiooniline stants, siis võiks ju olla ka näpuga katsumise võimalus, aga sel juhul peaksid sa ikka ette näitama kogu firmagraafika kirjapeast alates ja ümbrikega lõpetades.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Kas välismaal on roamingumahtudes hindades vahet, kui ma kasutan orienteerumiseks tele2ga googlemapi või emtga ipadi kaardirakendust?

                        Kommentaar


                          Miks on nii, et kui läpakas parasjagu ei lae, siis mängud läägivad üpris korralikult aga kui juhe on ühendatud siis jookseb ilusti?
                          Koondise põhimängija

                          Kommentaar


                            Mida hõlmab endas autojuhtimise lõppastmekoolitus? Kas ainult libedasõit? Olen kuulnud veel mingitest öko- ja pimedasõitudest

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                              Miks on nii, et kui läpakas parasjagu ei lae, siis mängud läägivad üpris korralikult aga kui juhe on ühendatud siis jookseb ilusti?
                              Seadetes saab muuta seda. Sul arvatavasti pandud, et kui ei lae, siis säästab akut ning jõudlus selle tõttu maha keeratud.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mchl Vaata postitust
                                Mida hõlmab endas autojuhtimise lõppastmekoolitus? Kas ainult libedasõit? Olen kuulnud veel mingitest öko- ja pimedasõitudest
                                Algastmes on pime ja libe, lõppastmes öko ja libe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X