320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks CL-i mängud algavad kell xx.45? Meil 21.45, Lääne-Euroopas siis vastavalt ajavööndile veidi varem. Sama teema nüüd koondisemängudega ka. Täistund ei oleks loogilisem algusaeg?

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
      Miks CL-i mängud algavad kell xx.45? Meil 21.45, Lääne-Euroopas siis vastavalt ajavööndile veidi varem. Sama teema nüüd koondisemängudega ka. Täistund ei oleks loogilisem algusaeg?
      on neid, keda vaevab sama küsimus,
      aga keegi ei näi teadvat vastust

      kui see on mugavam telekompaniidele, siis kuidas,
      vist mitte selleks, et "jõuaks Emmerdale'i ära näidata"
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
        Miks CL-i mängud algavad kell xx.45? Meil 21.45, Lääne-Euroopas siis vastavalt ajavööndile veidi varem. Sama teema nüüd koondisemängudega ka. Täistund ei oleks loogilisem algusaeg?
        Aktuaalne Kaamera peab läbi saama ja siis peab jõudma veel köögis käima, teadagi.

        Kommentaar


          Miks Besiktas vs Napoli hakkab teisipäeval 19:45 meie aja järgi.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Miks Besiktas vs Napoli hakkab teisipäeval 19:45 meie aja järgi.
            Sest türklased ei keeranud kella.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Kas sellel klaaspudeli ümber pandavale kummist asjal, mis kaitseb klaaspudeleid purunemise eest, on mingi konkreetne nimi ka? Ja kas seda saab kuskilt eraldi osta ka?

              Kommentaar


                Kas ma olen siin ainus kes on loobunud postimees.ee lugemisest pärast selle uue kujunduse tulekut?

                Kommentaar


                  Ma läksin vana kujunduse peale tagasi. Uus on lihtsalt nii jube.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Kas ma olen siin ainus kes on loobunud postimees.ee lugemisest pärast selle uue kujunduse tulekut?
                    Ma olen hakanud kõvasti rohkem Postimehe paberlehte lugema
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Kas ma olen siin ainus kes on loobunud postimees.ee lugemisest pärast selle uue kujunduse tulekut?
                      Ei ole ainus.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Kas ma olen siin ainus kes on loobunud postimees.ee lugemisest pärast selle uue kujunduse tulekut?
                        Ei loe ei Delfit ega Postimeest nüüd enam tänu adidele ja rõvedale disainile. Irdun üleüldse eesti uudistest.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          rt.com ?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Soovitage uuele Tallinna elanikule mõnda normi kohta, kus jalkat vaadata ja odavat õllet juua. Soovitatavalt viisakama seltskonnaga koht.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                              Soovitage uuele Tallinna elanikule mõnda normi kohta, kus jalkat vaadata ja odavat õllet juua. Soovitatavalt viisakama seltskonnaga koht.
                              Olybeti spordibaarides on õlu vist alla 2 euri.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                                Soovitage uuele Tallinna elanikule mõnda normi kohta, kus jalkat vaadata ja odavat õllet juua. Soovitatavalt viisakama seltskonnaga koht.
                                Su enda uhke uus kodu kataks kõik baasid ära ilmselt.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X