320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oot, kas keegi päriselt asjaga kursis olev inimene saaks sellesse teemasse ikkagi selgust tuua? See on tõsine värk.

    Mult küsitakse siiamaani igast pardurites ja hairlookides ja kusiganes. Ainus, mida tean, on see, et kui ütlen “randita”, saan kodus peapesu, et miks ma kiilakaks lasin tõmmata. Mulle endale on tundunud, et siis nad fade’ivad kuidagi nii, et kuklast ja küljelt läheb sujuvalt nulliks üle, mistõttu tõmbavad kõik madalamaks kah.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Kunagi 90ndatel kui Eestis juuksuris käisin, siis juuksur alati küsis, et kas randiga või ilma. Iga kord vastasin, et ilma.


      Nüüd lambist dushi all olles tabasin ennast mõttelt, et mis see rant veel on? Kas siiamaani küsitakse seda?
      lol, mul oli täpselt sama arutelu eelmine nädal. Aga tagant mingi kuklateema vist ja, ega täit selgust ei saanudki

      Kommentaar


        Kunagi öeldi mulle, et kui küsitakse kas rant teha või ei, siis nõustu aint juhul kui oma juuksurit väga usaldad. Olen seda nõuannet seni alati jälginud ning ei öelnud iga kord

        Kommentaar


          Ma olen siiamaani arvanud, et see käib kaela peal juuksepiiri kohta. S.o. seal kus juuksed lõpevad, et kas juuksur siis laseb randi sisse või ajab kuidagi sujuvalt ühtlaseks. Aga noh ma pole pidanud sellele küsimusele enam mõnda aega vastama, kuna on kindel juuksur ja ta teab, mida ma tahan.
          308

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Kunagi 90ndatel kui Eestis juuksuris käisin, siis juuksur alati küsis, et kas randiga või ilma. Iga kord vastasin, et ilma.

            Nüüd lambist dushi all olles tabasin ennast mõttelt, et mis see rant veel on? Kas siiamaani küsitakse seda?

            Minu käest on küll küsitud ja ma olen ka alati ei öelnud.

            Paar kuud tagasi küsisin ka täpsustavalt, siis juuksur selgitas umbes samamoodi nagu Mõnuagent siin kirjutas.


            Mulle on selle randiküsimusega alati vanakooli potisoeng meelde tulnud, aga see siiski veits teine asi :P
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas Markko Vaata postitust
              Ma olen siiamaani arvanud, et see käib kaela peal juuksepiiri kohta. S.o. seal kus juuksed lõpevad, et kas juuksur siis laseb randi sisse või ajab kuidagi sujuvalt ühtlaseks.
              Jep.

              Randiga:


              Ilma:


              Ei ole väga keeruline.

              Kommentaar


                Kus siis hetkel üldse pidu pannakse, kui enamus peokohti on sulgenud oma uksed ning alko müük kuni 23h lubatud? Erapeod ja korteriläbud?
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                  Kus siis hetkel üldse pidu pannakse, kui enamus peokohti on sulgenud oma uksed ning alko müük kuni 23h lubatud? Erapeod ja korteriläbud?
                  00ni ning suuremad klubid on ju lahti ja tellises käib möll.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                    Kus siis hetkel üldse pidu pannakse, kui enamus peokohti on sulgenud oma uksed ning alko müük kuni 23h lubatud? Erapeod ja korteriläbud?
                    Enamik baare on lahti, müüvad ette/müüvad salaja/pileti eest alkohol pärast kella kukkumist jne.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                      Kus siis hetkel üldse pidu pannakse, kui enamus peokohti on sulgenud oma uksed ning alko müük kuni 23h lubatud? Erapeod ja korteriläbud?
                      Nagu reede öisest politsei twitteri lehel väljatoodud väljakutsed näha sai, moodustas enamik lähisuhte vägivald. Ehk palju juuakse lihtsalt korteris ja siis hakkatakse kaaslast peksma.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Nagu reede öisest politsei twitteri lehel väljatoodud väljakutsed näha sai, moodustas enamik lähisuhte vägivald. Ehk palju juuakse lihtsalt korteris ja siis hakkatakse kaaslast peksma.
                        Nii palju kui ma kuulnud olen, siis on paraku selline muster pea iga nv, sõltumata baaride sulgemise ja alkomüügi lõpetamise ajast.

                        Kommentaar


                          Pärnu- millises pubis homset koondise mängu saab vaadata?
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marcello Vaata postitust
                            Pärnu- millises pubis homset koondise mängu saab vaadata?
                            Hahni pubi tahaks uskuda näitab ikka mängu
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Kumb siis valida - Suud puhtaks või Läti vs Malta teine poolaeg?
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Kumb siis valida - Suud puhtaks või Läti vs Malta teine poolaeg?
                                Ma müüks teleka maha ja loeks raamatuid su asemel.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X