320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=132702

    Mis muusika algusstseenis taustaks mängib?
    seda mõtled?

    Kommentaar


      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
      http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=132702

      Mis muusika algusstseenis taustaks mängib?
      trio - da da da



      e: topelt ei kärise.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Ma tõesti ei oska öelda, kas see nüüd siia teemasse sobib, ent kas keegi/kellegi tuttav on põdenud sellist haigust nagu äkiline akoholi liigtarbimisest põhjustatud pankreatiit?
        Haigus raviti täielikult välja, ent teoreetiliselt peaks alkoholi tarbimisega kõik olema, samas tean, et on inimesi, kes õlut/veini (ettevaatusega muidugi) edasi libistavad. Tegu võrdlemisi haruldase haigusega niiet ei taha uskuda, et siit väga lugusid saab, ent tont seda teab.

        Kommentaar


          Tänud eston ja vincent!

          Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
          Ma tõesti ei oska öelda, kas see nüüd siia teemasse sobib, ent kas keegi/kellegi tuttav on põdenud sellist haigust nagu äkiline akoholi liigtarbimisest põhjustatud pankreatiit?
          Haigus raviti täielikult välja, ent teoreetiliselt peaks alkoholi tarbimisega kõik olema, samas tean, et on inimesi, kes õlut/veini (ettevaatusega muidugi) edasi libistavad. Tegu võrdlemisi haruldase haigusega niiet ei taha uskuda, et siit väga lugusid saab, ent tont seda teab.

          Olen minevikus viibinud sisehaiguste kliinikus, kus üks taolise probleemiga vend ravile sattus, juba mitmendat korda. Siis sai kuulda arsti manitsust, et kodanik võib juba peale 1 pudelit õlut juba kastis lõpetada.
          Kutt enda sõnul olevatki mõned õlled tarbinud, kuigi mulle tundus see vähetõenäoline, pigem ikka laagerdas mõned päevad alkoholi seltsis.
          Igaljuhul paistab selle sümptomiga tarbimine paras riskibisness olevat.

          Kommentaar


            2 probleemi Chromega:
            1)Ei lase hoti minna (jookseb kokku ja lõpetab laadimise peale sisse logimist)
            2)Ei saa Google Drives asju üles laadida (ei reageeri üleslaadimise nupule)
            Milles probleem?

            Exploreris kõik töötab

            Kommentaar


              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
              2 probleemi Chromega:
              1)Ei lase hoti minna (jookseb kokku ja lõpetab laadimise peale sisse logimist)
              2)Ei saa Google Drives asju üles laadida (ei reageeri üleslaadimise nupule)
              Milles probleem?

              Exploreris kõik töötab
              Tulistan puusalt ja ütlen, et mingi Java probleem.

              Kommentaar


                Chrome oli minu kasutamise ajal üldse üks suur ressursside röövija, lisaks pidevalt mingid jamad. Kasuta Mozillat!

                Kommentaar


                  Kas liiklusseaduses on kirjas, kui palju enne paremale keeramist võib bussirajal sõita?

                  Kommentaar


                    Võid keerata peale eelnevat ristmiku.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Võid keerata peale eelnevat ristmiku.

                      või siis vastupidi,
                      vahetult enne manöövri sooritamist
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        oskab keegi leida youtube videot - tehtud Eestis, vaatajaid oli palju(üle miljoni?) ja muusikaks oli Radiohead?

                        miks facebook on minu eest ära peitnud/kustutanud minu enda (seinale) tehtud postitused(näiteks see video)?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          miks facebook on minu eest ära peitnud/kustutanud minu enda (seinale) tehtud postitused(näiteks see video)?
                          See peaks olema su ajateljel olemas küll. Lihtsalt osad asjad jäävad vaid täpikesteks su ajateljel. Hiirega nende kohale minnes näed, millega täpsemalt tegu.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            See peaks olema su ajateljel olemas küll. Lihtsalt osad asjad jäävad vaid täpikesteks su ajateljel. Hiirega nende kohale minnes näed, millega täpsemalt tegu.
                            ok. uurin.

                            video leidsin ka. see oli peidetud youtube'i otsingu ... esimesele lehele
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Kas keegi leiab mulle selle postituse kus count vabandas avalikult, et Sander Purit abordijäänuseks nimetas vms?
                              Koondise põhimängija

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                                Kas keegi leiab mulle selle postituse kus count vabandas avalikult, et Sander Purit abordijäänuseks nimetas vms?
                                advanced search
                                search word: puri
                                user name: count

                                http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ri#post1237077
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X