320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hääd kellasseppa soovitge palun!
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Ja kui kella jutuks läks, soovitage ka tallinnas kohta kus vanakoolikaid rihma ja nummritega käekella valikut. Et mitte neid massiivseid robocopi klotse, mida igalpool näeb.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Kkassikaline ehk vanakool? Solarises on selline tore pood nagu Watch Wear. Ma nüüd ei tea, palju neil asju kohapeal on, kuid müüvad hääd asja.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kus Tallinnas parandatakse erinevaid tehnikavidinaid? Näiteks diktofoni?
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Algselt postitas football2u Vaata postitust
            Kus Tallinnas parandatakse erinevaid tehnikavidinaid? Näiteks diktofoni?
            IT Buss? Või siis kirjuta Elfa või skeemipesa foorumisse.

            Kommentaar


              Kuhu need Odinlased kadusid? Patrullivad veel Vanalinnas või läksid tööle ära? Kool ju alanud, Mainor ja TTü Nigeeria tudengeid tuubil. Misvärkon?

              Kommentaar


                küprok-komando poisid läksid jah oma igapäeva tööle soome-rootsi maju ehitama. hobi (ja eestlased) kannatavad.
                üks küsimus, mida võib ka mitte-guugeldada on see, et nahhui lennukis tõusmise/laskumise ajaks akende eest katted ära tuleb võtta?!
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Karter Vaata postitust
                  IT Buss? Või siis kirjuta Elfa või skeemipesa foorumisse.
                  IT-bussi patsiga poisid põgenesid, kui kuulsid, et ma polegi arvutiga seal. Aga teisi uurin, tänud!
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    it bussil on muidu erinevate oskustega asukohad. osades ainult arvutid, teistes teevad tööriistad ka korda. ilmselt kolmandas tehakse diktofone ka.

                    Kommentaar


                      Otsin üht laulu. Oli suhteliselt populaarne aastal 2012 äkki. Aasta siia sinna. Laulsid mingisugused Horvaatia (vist) kutid ning videos sõitsid nad autoga kuskile. Oskab keegi aidata? olen youtube läbi kamminud, kuid ei suuda leida seda

                      Sellise seletuse järgi on see küll võimatu, kuid äkki joppab
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kui teil on ideid, et mis rubriike võiks saates olla, siis andke, palun, teada.
                        rubriigi ideid ei ole, aga loodan, et leiad kaas-saatejuhiga sarnase klapi fotograafi ees:
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Otsin üht laulu. Oli suhteliselt populaarne aastal 2012 äkki. Aasta siia sinna. Laulsid mingisugused Horvaatia (vist) kutid ning videos sõitsid nad autoga kuskile. Oskab keegi aidata? olen youtube läbi kamminud, kuid ei suuda leida seda

                          Sellise seletuse järgi on see küll võimatu, kuid äkki joppab
                          Label and copyright: Extra MusicWebsite ► http://www.izvornatv.com/Facebook ► https://www.facebook.com/IzvornaTVFacebook ► https://www.facebook.com/Izvornamu...
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Tänud, kuid seal oli kabrio
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Karter Vaata postitust
                              IT Buss? Või siis kirjuta Elfa või skeemipesa foorumisse.
                              ITbussist tuleks hoida nii kaugele, et see paistab nagu väike täpp silmapiiril. Või isegi kaugemale. Mul oli telefonil laadija auk katki, sest ma jommis peaga väkkasin sinna juhtme valetpidi sisse ja ming klemm oli selle intsidendi käigus murdunud. Viisin nende Järve osakonda, lubati 2 päevaga korda teha, eks läksingi kohale ülehomme, öeldi, et jah aga selline pisdets, et see ei ole valmis, tule kolme päeva pärast. Läksin viie päeva pärast, sest vahele jäi ka nädalavahetus ja poiss, kellel polnud patsi, vaid nägi välja nagu see põhja-tallinna kutt, kes dannarile ei meeldi, ütles et selline pisdets, et see ei ole ikka veel valmis. Ma ütlesin, et arüt küll, anna see telefon siia, ma viin selle kuhugi mujale, ja tüüp ütles, et njeet, sellega on selline pisdets, et see telefon ei ole siin, et see on ühes teises kohas remondis. Ma olin suht nördinud, sest ma ei olnud ka saanud telefoni remonti andmisel vastu mingit kirjalikku akti, et seesinane sündmus on üldse toimunud ja olin kahevahel, kas lüüa käega või lüüa patsita poissi. Kuna telefon oli nagunii vana, siis mõtlesin et istuge see omale nii põhjalikult sisse, et klemmid kõverad ja lõin käega, ja lasin tööandjal omale uue osta. Ja siis juba nädala pärast helistatigi mulle sealt ITbussist, et teie telefon on valmis. See töötas nüüd küll, aga itboiss oli selle kas omale sisse istunud või töntsakate sõrmedega sellele šokolaadi määrinud, sest see oli üleni pruuni lögaga koos.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                2012
                                Horvaatia
                                kutid
                                2006
                                Rootsi
                                kutt


                                kust sa seda lugu tead/kuulsid?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X