320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lenovo garantii pikendamisega kolmelt viiele aastale on keegi kokku puutunud? Ametlik koduleht ei anna riikide valikus eestit.

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Lenovo garantii pikendamisega kolmelt viiele aastale on keegi kokku puutunud? Ametlik koduleht ei anna riikide valikus eestit.
      Kas see edasimüüja asi pole seda pakkuda?
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Kas Kruusi Betsafe podcastid on saadaval ka Apple Podcastis? Ei õnnestu sealt seda leida.

        Kommentaar


          Kas enese lille löömine, ent meetri-kahe kaugusele ulatuva higi haisuga väljendamine on mingi uus trend? Või saadab universum mulle mingit sõnumit (et nuh, ava silmad vms)?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas qrat Vaata postitust
            Kas Kruusi Betsafe podcastid on saadaval ka Apple Podcastis? Ei õnnestu sealt seda leida.
            Vastasin sulle privasse, aga kirjutan siia ka. Kui on mingeid küsimusi seoses Betsafe Eesti YouTube kanaliga, siis kirjutage julgelt kommentaariumisse video alla.

            Päris paljud külalised Kruusi podcasti on saanud kommentaariumist ja mõned muud ideed.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Raja park
              Aga homorand ja Tartu?

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                Aga homorand ja Tartu?
                Linnaujula kõige kaugem, puudega eraldatud osa.
                sigpic

                Kommentaar


                  Seksuaalne sättumus pole puue.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kellelgi äkki positiivseid kogemusi, hea ja lihtsa mobiili äppi kohta, kus aktsiatega kaubelda? Sooviks just sellist, kus saab aktsiat ise omada.

                    Kommentaar


                      Positiivse proovi andnud haigusnähtudega tartlane külastas nii spaad, ööklubi, kino kui ka erinevaid poode. Terviseameti hinnangul võib selline vastutustundetu käitumine valla päästa uue koroonaviiruse puhangu.


                      Selliseid litse vangi ei panda?
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Kui keegi avaldab FBs omi mõtteid vms ja meediamaja korjab selle üles ning riputab enda portaali ja küsib lugemise eest raha... kas siis selle kirjatüki autor saab füüri ka?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Kui keegi avaldab FBs omi mõtteid vms ja meediamaja korjab selle üles ning riputab enda portaali ja küsib lugemise eest raha... kas siis selle kirjatüki autor saab füüri ka?
                          Näidet paluks.

                          Kommentaar




                            Helme FB lehe leiad vast ise
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Mainiks ära, et PM üldse rohkem asju nüüd sinna maskumüüri taha pannud, sealhulgas galeriid ja uudisnupppude moodi asjad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Näidet paluks.
                                Mitte küll sotsiaalmeedia, aga kuidas sellised asjad muidu toimivad? Viskate Heraldile sulli ka või lihtsalt tõlge peale ja müüri taha?

                                NZ Herald (algusest peale kõigile avatud):
                                Latest breaking news articles, photos, video, blogs, reviews, analysis, opinion and reader comment from New Zealand and around the World - NZ Herald


                                Õhtuleht (maksumüüriga):
                                Uus-Meremaa parim rallisõitja Hayden Paddon on oma karjääri jooksul pidanud võitlema sügava depressiooniga, mis tabas teda 2017. aasta alguses. Vahetult pärast seda, kui ta sõitis Monte Carlo rallil surnuks 50aastase pealtvaataja. 
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X