320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ähäh, ostke jaa uued autod otse salongist.

    Üks kolleeg (kunagine üsna suure automüügifirma töötaja, kes ka täna igapäevaselt suhtleb kerge-ja rasketehnika müüjatega eestis)mingi hetk mainis, et vähemalt osad autodiilerid suudavad pigistada Eestist kõvemat hinda uute autode pealt kui täpselt sama auto eest Rootsis näiteks... V siis hiljuti lugesin Freakonomics blogist seda, kuidas marginaale USA turul teenitakse.

    Ja siis sõidad muidugi salongist välja, tunned kõrbelõhna... kuidas auto väärtusest korralik protsent heleda leegiga ää põleb....

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

      Ja siis sõidad muidugi salongist välja, tunned kõrbelõhna... kuidas auto väärtusest korralik protsent heleda leegiga ää põleb....

      Eem, keegi ei hakka ju autot kohe esimestel aastatel ära müüma ju?

      See nii tard hirmutamis jutt ikka, nagu inimene plaaniks kohe järgmisel päeval auto maha müüa.


      Aga ma ise olen ka autot välja vahetamas ja ka kahevahel kas salongist või kasutatud auto ja kuna salongi autoga garantii ajal tuleb esinduses hooldustes ja asjades käia siis kokkuvõttes tegelt läheb raha ikka sama palju, kui ostad vanema, võimsama auto. et väga vahet pole. Ma mõtlen vanema auto remondikulud aastas tuleb ikka suht sama välja, kui uue autoga kaasnevad kõik maksed ja hooldused.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Eem, keegi ei hakka ju autot kohe esimestel aastatel ära müüma ju?

        See nii tard hirmutamis jutt ikka, nagu inimene plaaniks kohe järgmisel päeval auto maha müüa.


        Aga ma ise olen ka autot välja vahetamas ja ka kahevahel kas salongist või kasutatud auto ja kuna salongi autoga garantii ajal tuleb esinduses hooldustes ja asjades käia siis kokkuvõttes tegelt läheb raha ikka sama palju, kui ostad vanema, võimsama auto. et väga vahet pole. Ma mõtlen vanema auto remondikulud aastas tuleb ikka suht sama välja, kui uue autoga kaasnevad kõik maksed ja hooldused.
        selle matemaatikaga enam-vähem nõus, aga küsimus on, et kas esindusest ostetud 20 k auto on võrreldav oma kvaliteedi ja mugavuse poolest 20k autoga, mis nt 3-4 a vana?

        noh, et tutikas opel astra vs ... mis iganes volvo nt? vajab see 3 aastat vanem auto siis niivõrd palju rohkem hooldust?

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Eem, keegi ei hakka ju autot kohe esimestel aastatel ära müüma ju?

          See nii tard hirmutamis jutt ikka, nagu inimene plaaniks kohe järgmisel päeval auto maha müüa.


          Aga ma ise olen ka autot välja vahetamas ja ka kahevahel kas salongist või kasutatud auto ja kuna salongi autoga garantii ajal tuleb esinduses hooldustes ja asjades käia siis kokkuvõttes tegelt läheb raha ikka sama palju, kui ostad vanema, võimsama auto. et väga vahet pole. Ma mõtlen vanema auto remondikulud aastas tuleb ikka suht sama välja, kui uue autoga kaasnevad kõik maksed ja hooldused.
          Keegi ei plaani korterit ka müüa ostmise hetkel. Laen võetakse 30ks aastaks.
          Aga keskmise kodulaenulepingu pikkus on ikka- üllatus-üllatus - 8 aastat. Ehk mingi hetk ikkagi müüakse.
          Ja ei pruugigi olla plaanis kohe müüma hakata järgmisel päeval. Mulle meeldib intelligentsuse definitsioon "intelligentsus on inimese võimalus hoida lahti võimalikult palju erinevaid alternatiive"

          Aga näiteks kui alternatiiv on kas osta tutikas auto X salongist 15 000€ eest.
          Või osta auto X näiteks see salongi demoauto kujul läbisõiduga mingi 1500 km 13 000€ eest.

          Nüüd kui tekkib kahe aasta ja vastavalt läbisõidu 40 000 või 41 500 pealt see maha müüa siis hinnavahe on 0 - mõlemal juhul saad näiteks 10 000€ siis esimesel juhul oled maksnud 2 aasta auto kasutamise eest 5000€ + kütused-hooldused-kindlustused, teisel juhul 3000€ + kütused-hooldused-kindlustused. Ühel juhul maksad 2 aasta jooksul samaväärse auto kasutamise eest 125€ kuus, teisel juhul 208€ kuus.

          * need numbrid on täiesti laest võetud. Printsiip siin olulisem.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            selle matemaatikaga enam-vähem nõus, aga küsimus on, et kas esindusest ostetud 20 k auto on võrreldav oma kvaliteedi ja mugavuse poolest 20k autoga, mis nt 3-4 a vana?

            noh, et tutikas opel astra vs ... mis iganes volvo nt? vajab see 3 aastat vanem auto siis niivõrd palju rohkem hooldust?
            Löö Auto24 sisse, palju maksab tutikas auto, siis sama mudel 4a vanusena, siis 8a vanusena. Saad umbkaudu teada, palju sa rahaliselt ühe liisingperioodiga/kasutusperioodiga raha paned autosõidu peale, tänapäeval ju vähesed sõidavad 20a jutti ühe autoga.
            Kui sa ostad alati 3a auto mingi 20th eest ja müüd 4a pärast 12th eest maha ja repeat​, siis ongi sinu aastane auto soetuskulu 2th.
            Hooldused peaks ka suht ennustatava maksumusega olema, mingi välba tagant pead väiksemaid ja suuremaid väljaminekuid tegema, kui just käigukast või midagi suuremat ei lenda.
            Last edited by Nurmekas; 22.10.19, 11:06. Põhjus: Edit: Rainis juba seletas ilusamalt sama pointi ära

            Kommentaar


              Olin ka ca 10 aastat kasutatud autode usku. Tõsi küll, minu puhul käis jutt ca 7-8 aasta vanustest isendistest, mitte 3-4a. 2 aastat tagasi aga viskas kopa ette ja ostsin tutika Škoda Octavia. Hind oli kusagil 21k kandis. Selle raha eest sai tookord pmst kõik lisad, mis võimalik, okei mootori ja automaatkäigukasti ning lisaks 5 aastat garantiid, talverehvid jne. Siiani väga rahul - rahaliselt pole mingit vahet (kulu aasta lõikes sama), aga peavalu ja stressi teemal, et kas hommikul auto käima läheb enam ei ole.

              Ja +1 Stoki jutule, et mis see minu asi on, mis sama auto mujal maksab. Nii võiks hakata siis igat kaupa vaatama. A la, ma Eestist läpakat ei osta, sest USA-s on sama toode x% odavam...

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Naljakas, kuidas see vaidlus siin aegajalt käib ja täpselt sama tsükli läbi teeb. Keegi (näiteks mina) kiidab tutikaid, sest et muretu elu jne. Järgmine kiidab paar aastat sõitnud autosid (milledel on valdavalt päris tubli läbisõit). Järgmine kiidab neid 3500-seid. Ja siis keegi (näiteks mina) leiab, et vaja autot ikka sõitmiseks, mitte remontimiseks ning oleme jälle alguses tagasi. Tegelikult on minu põhimõtte hoopis "you get what you pay for", nii et kui on piisavalt raha üle ja raatsid välja käia, siis osta ja ära virise. Mis see minu asi on, palju samasugune auto maksab Rootsis või USAs? Ma ei lähe sinna ostma. Nii nagu mind ei huvita, palju maksab toornafta või mis on õllepudeli omahind.

                Lisan enda poolt ka ühe rumala küsimuse: päriselt kaalusid osta tutika auto ja kaskot mitte teha? Kui eeldada, et kasutusperiood on 5 aastat, siis mõni metskits, ebaõnnestunud parkimine või kivike ikka juhtub ju?
                tbh ma ei tea kust sa lugesid, et ma oleksin sellel teemal vaielnud. pigem oli nöök mõnnu suunas, et kas rikkax saanud! Mul autodest väga pohhui, ise sõidan igapäevaselt uberiga ning logistiliselt ühest linnast teise sõitmiseks kuivõrd koer ja mingi hetk ka järelkasv, oli autot vaja. Selle elukaaslasele ka võtsime. esimest korda üldse tegelesin selle teemaga ning tundus mõistlik esindustest läbi käia ja uurida, et mis pakuti.

                minu enda limiteeritud kogemuse põhjal oli aga just see tähelepanek, et kui ma juba hakkan 20k auto eest välja käima, siis võiks olla mugav oma subjektiivsete kriteeriumite järgi. sai proovitud nii mõndagi, uued golfid, t-crossid, astrad ja mis iganes. lõpuks sai võetud tuttavalt ka üks tulede ja viledega 2 a vana (esindusest 35k maksnud) insigna ning uuem e-klass. siis sain aru, et futsk it all ja tulin tagasi oma vana põhimõtte juurde - autopede on suht pede olla ja parem selle raha eest nt vanaema toetada ja talle nt uus mugav diivan osta! ja siis saigi võetud asja ära ajav auto.

                et ühesõnaga, väga ei virisenud ja ei heitinud kellegi otsuse üle. mõnu pigem siin ise mulje jätnud, et ega rahadega priisata ei ole ja siis nüüd esindusest autoostud eks-naistele.

                p.s. ma ei tea kust lugesid välja, et "plaanisin kaskot mitte teha?". seda öelnud küll ei ole. ütlesin, et "ons siis seda jama vaja (liisingu kontekst), mingid kaskod jne (mis tuleksid kuluna ka juurde).

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                  Löö Auto24 sisse, palju maksab tutikas auto, siis sama mudel 4a vanusena, siis 8a vanusena. Saad umbkaudu teada, palju sa rahaliselt ühe liisingperioodiga/kasutusperioodiga raha paned autosõidu peale, tänapäeval ju vähesed sõidavad 20a jutti ühe autoga.
                  Kui sa ostad alati 3a auto mingi 20th eest ja müüd 4a pärast 12th eest maha ja repeat​, siis ongi sinu aastane auto soetuskulu 2th.
                  Hooldused peaks ka suht ennustatava maksumusega olema, mingi välba tagant pead väiksemaid ja suuremaid väljaminekuid tegema, kui just käigukast või midagi suuremat ei lenda.
                  ma ei tea, miks sa mulle just nii vastasid või sa lugesid mu küsimust ehk valesti (?), aga minu küsimus ei olnud mitte perioodile jaotatava kulu kohta vaid selle kohta, kas 20k esindusest ja 20k 3-4 a vana auto puhul ei ole see 3-4 aastat auto ehk "vingem" ja "parem otsus"?

                  mulle tundus, et on nii, aga nagu ma ütlesin, siis tegemist küsimusega. oma tutvusringkonnast, kes autodega eluaeg tegelenud, ma vähemalt sellise soovituse sain. Et kui ma oleksin lõpuks selle valiku teinud, et ostan hinnaklassis kõrgema auto, siis ma oleksin otsustanud võtta paar aastat vana auto, mitte esindusest.

                  ja küsimuse teine pool oli, et kas tõepoolest siis sellel 3-4 aastasel on tõepoolest risk hoolduskuludeks suurem. kuna mul autodest suva, siis ma seda kahjuks ennustada ei oska ja iceman ütles, et "vana auto remondikulud tulevad sama välja nagu uue autoga kaasnevad kõik maksed". see oli mu jaoks üllatav.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Naljakas, kuidas see vaidlus siin aegajalt käib ja täpselt sama tsükli läbi teeb. Keegi (näiteks mina) kiidab tutikaid, sest et muretu elu jne. Järgmine kiidab paar aastat sõitnud autosid (milledel on valdavalt päris tubli läbisõit). Järgmine kiidab neid 3500-seid. Ja siis keegi (näiteks mina) leiab, et vaja autot ikka sõitmiseks, mitte remontimiseks ning oleme jälle alguses tagasi. Tegelikult on minu põhimõtte hoopis "you get what you pay for", nii et kui on piisavalt raha üle ja raatsid välja käia, siis osta ja ära virise. Mis see minu asi on, palju samasugune auto maksab Rootsis või USAs? Ma ei lähe sinna ostma. Nii nagu mind ei huvita, palju maksab toornafta või mis on õllepudeli omahind.

                    Lisan enda poolt ka ühe rumala küsimuse: päriselt kaalusid osta tutika auto ja kaskot mitte teha? Kui eeldada, et kasutusperiood on 5 aastat, siis mõni metskits, ebaõnnestunud parkimine või kivike ikka juhtub ju?

                    Terve see foorum on üks suur hunnik korduvkasutatavaid viginaid/vaidlusi
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Diagonaalis ei jäänud silma, kuid ma annaks mõned plussid neile, kes täissteenusrenti harrastavad. Mõistlik.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        lõpuks sai võetud tuttavalt ka üks tulede ja viledega 2 a vana (esindusest 35k maksnud) insigna ning uuem e-klass. siis sain aru, et futsk it all ja tulin tagasi oma vana põhimõtte juurde - autopede on suht pede olla ja parem selle raha eest nt vanaema toetada ja talle nt uus mugav diivan osta! ja siis saigi võetud asja ära ajav auto
                        Ostsid 15-20k eest paar aastat vana Insignia ning uuema E-klassi? Mis soga sa ajad? Su tekste on ikka kummastav lugeda.

                        Alguses kirjutad nii: ma ise käisin siin üks-vahe pmst kõik salongid läbi. eesmärk uurida, et mis siis 15k eest saab. ja no ega väga midagi ei saa.

                        Siis kirjutad nii: minu enda limiteeritud kogemuse põhjal oli aga just see tähelepanek, et kui ma juba hakkan 20k auto eest välja käima, siis võiks olla mugav oma subjektiivsete kriteeriumite järgi. sai proovitud nii mõndagi, uued golfid, t-crossid, astrad ja mis iganes. lõpuks sai võetud tuttavalt ka üks tulede ja viledega 2 a vana (esindusest 35k maksnud) insigna ning uuem e-klass.

                        Ja veidi eelpool nii: Mul autodest väga pohhui, ise sõidan igapäevaselt uberiga.

                        Et kuidas siis oli, alguses oli 15k, siis järsku 20k, uut autot osta ei tahtnud ja lõpuks ostsid üldsegi kaks autot, kuigi endal on autodest pohlad?

                        Uuem E-klass maksab juba ise vähemalt 30k, kui me räägime korralikust 2-3 aastat vanast autost.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allars Vaata postitust
                          allarsi mõistmisprobleemid
                          kui sul on lugemise ja mõtlemisega probleem, siis selle pidev presenteerimine ja teistele ette toomine on veic imelik. võiks aru saada, et ühes lõigus kirjutatavad laused on omavahel seoses.

                          kui ma kirjutan esindustes käimisest ja siia konteksti lisan: "sai proovitud nii mõndagi (koos loeteluga autodest)" ning järgmises lauses kirjutan, "siis võtsin tuttavatelt insigna ja e-klassi", siis ilmselgelt see käib samamoodi testimise kontekstis.

                          nii et krigista palun vähem hambaid, enne kui minu postitusi näed ja katsu konteksti mõista. teine variant on oma sõbra mcnamara kombel mind ära blokkida, sest see, kuidas sa juba nädalaid leiad konstantselt iga minu postituse peal jaksu ja viitsimist vastata ning oma gife toppida nagu mingi eit, on veidi piinlikuks muutumas. mine käi mõne tasulise naise juures, kui enda naine ei aita seda mürki, mis su kehas on, välja saada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            kui sul on lugemise ja mõtlemisega probleem, siis selle pidev presenteerimine ja teistele ette toomine on veic imelik. võiks aru saada, et ühes lõigus kirjutatavad laused on omavahel seoses.

                            kui ma kirjutan esindustes käimisest ja siia konteksti lisan: "sai proovitud nii mõndagi (koos loeteluga autodest)" ning järgmises lauses kirjutan, "siis võtsin tuttavatelt insigna ja e-klassi", siis ilmselgelt see käib samamoodi testimise kontekstis.

                            nii et krigista palun vähem hambaid, enne kui minu postitusi näed ja katsu konteksti mõista. teine variant on oma sõbra mcnamara kombel mind ära blokkida, sest see, kuidas sa juba nädalaid leiad konstantselt iga minu postituse peal jaksu ja viitsimist vastata ning oma gife toppida nagu mingi eit, on veidi piinlikuks muutumas. mine käi mõne tasulise naise juures, kui enda naine ei aita seda mürki, mis su kehas on, välja saada.
                            Nagu eelnevast näha, pole ma ainus, kes su üllitistest aru ei saa. Seega on lihtne soovitus õppida end paremini ja selgemalt väljendama. Kuigi ma saan vist aru, et kõiksugu suurtähtede eiramine, släng ja muu pahn, mida sa enda tekstides kasutad, on täiega IN. Kui mu mälu mind ei peta, siis sellist stiili nägin ma viimati kuskil 20 aastat tagasi mingisugustes mIRCi jutukates.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allars Vaata postitust
                              Nagu eelnevast näha, pole ma ainus, kes su üllitistest aru ei saa. Seega on lihtne soovitus õppida end paremini ja selgemalt väljendama. Kuigi ma saan vist aru, et kõiksugu suurtähtede eiramine, släng ja muu pahn, mida sa enda tekstides kasutad, on täiega IN. Kui mu mälu mind ei peta, siis sellist stiili nägin ma viimati kuskil 20 aastat tagasi mingisugustes mIRCi jutukates.
                              ja sulle kehtib jätkuvalt minu lihtne soovitus mõne lady of the night külastamiseks. Kui sul ei ole teemasse reaalselt mitte-mitte kunagi mitte-mitte sittagi lisada peale mingi isiklikuks mineva möla, siis... suhteliselt traagiline juhtum.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas allars Vaata postitust
                                Nagu eelnevast näha, pole ma ainus, kes su üllitistest aru ei saa. Seega on lihtne soovitus õppida end paremini ja selgemalt väljendama. Kuigi ma saan vist aru, et kõiksugu suurtähtede eiramine, släng ja muu pahn, mida sa enda tekstides kasutad, on täiega IN. Kui mu mälu mind ei peta, siis sellist stiili nägin ma viimati kuskil 20 aastat tagasi mingisugustes mIRCi jutukates.
                                Anna andeks aga no minu arvates ta ka ei rääkinud, et ostis need opelid ja mercedesed....võiksid tõesti osata kaks lauset omavahel kokku panna ja jutust mõista midagi.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X