320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Elektriautoga on see probleem ju, et kui elad kortermajas, siis kus sa teda laed?
    Naabermaja elanik laeb oma Leafi läbi köögiakna( elab teisel korrusel).
    ROHE-VALGE SURMANI

    Kommentaar


      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
      @Mõnu. ICE-de asemel võiks ehk pigem elektriautosid vaadata. Kasutatud 30kwh akuga 2017+ Nissan Leaf on päris mõistlik alternatiiv. Reaalne 150km ühe laadimisega, linnas bussirajal sõit. Keskmine 100km hind ca 1.5-2€. Piisavalt ruumikas, et mahutada ära 4 täiskasvanut koos asjadega. Puuduvad kulutused iga-aastastele mootorihooldustele (loe: õlivahetused, rihmad, rullikud jms), veermik vastupidav ning kui midagi seal vaja teha, siis jupid on soodsad.
      Ühel lapsel on veidi pikemale sõidule minnes rohkem kola kui 4 täiskasvanul.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Kui mulle umbes aasta tagasi uut tööautot vaadati, siis kaaluti ka seda täisteenust. Aga olevat tulnud oluliselt kulukam kui läbi panga liisida.
        Pole minu asi teistele reklaami teha, kuid las raamatupidaja võtab välja kulu per auto ning kõrvutab seda erinevate teenuste pakkujatega - ma usun, et "oluliselt kulukam" on kuhugile sinna maetud.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Mu läti kolleeg küsib kohta, kus saaks squashi mängida Tallinnas.

          Ise pole kunagi mänginud ja ei oma kogemusi/teadmisi.

          Mis on võimalused/kohad squashi mänguks Tallinnas (ühekordseks)?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Mu läti kolleeg küsib kohta, kus saaks squashi mängida Tallinnas.

            Ise pole kunagi mänginud ja ei oma kogemusi/teadmisi.

            Mis on võimalused/kohad squashi mänguks Tallinnas (ühekordseks)?
            Tondil.
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Kust saaks Tallinnas kohe osta teleskoop-lipuvarrast? Selline millega fännilippe lehvitada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Kust saaks Tallinnas kohe osta teleskoop-lipuvarrast? Selline millega fännilippe lehvitada.
                Motoneti kalastusosakonna teleskoopridvad.

                Kommentaar


                  Tulenevalt Liverpooli teema huumori/rassismi jne jaurust--- mille üle üldse on veel sobilik nalja teha ilma, et keegi solvuks?
                  Valge keskealine mees, sest noh, ära teeninud selle ajalooliselt? Või on mingi temaatika veel?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Tulenevalt Liverpooli teema huumori/rassismi jne jaurust--- mille üle üldse on veel sobilik nalja teha ilma, et keegi solvuks?
                    Valge keskealine mees, sest noh, ära teeninud selle ajalooliselt? Või on mingi temaatika veel?

                    Kommentaar


                      Arvutis spotify ja telefonis spotify. Salvestatud playlist. Aga osad lood ei ole telefoni librarys saadaval, ehki arvuti omas on. Pole kõiki kontrollinud, aga sellised lood, mida Spotifys pole, vaid lisatud mp.3 failidena sinna. Library tegin arvutis.
                      Saab need lood ka kuidagi telefoni librarysse lisada?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Arvutis spotify ja telefonis spotify. Salvestatud playlist. Aga osad lood ei ole telefoni librarys saadaval, ehki arvuti omas on. Pole kõiki kontrollinud, aga sellised lood, mida Spotifys pole, vaid lisatud mp.3 failidena sinna. Library tegin arvutis.
                        Saab need lood ka kuidagi telefoni librarysse lisada?
                        Jah, mp3 failidega on tõesti selline jama. Googelda, asi on lahendatav kui mõlemad elektroonikavidinad samas wifis on.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Ma isegi ei oska googeldada seda kuidagi

                          Eks hommikul kainene proovin

                          Kommentaar


                            https://community.spotify.com/t5/And...e/td-p/1182557

                            Kommentaar


                              Problem solved. Võlusõna oligi sama wifi võrk, aga ikka pidin korduvalt telefonis äpi kinni panema, et kõik lood alla laeks.

                              Kommentaar


                                Kas kellelgi on kogemusi kapselkohvimasinatega? Eelkõige Dolce Gusto masinad.
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X