320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul ristitütar läheb homme gümnaasiumi vestlusele, räigelt on närvis ja ei tea mida oodata. Kuidas praegusel hetkel need vestlused välja näevad?
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Tuttav (õpetaja) kunagi rääkis, et aetakse üldiselt sõbralikus toonis juttu. Juhul kui on mingi test eelnevalt teostatud, siis sealsed eksimused arutatakse läbi. Tuntakse huvi millega siis vabal ajal nooruk ka tegeleb - igasugused sportimised, tantsud, aktiivsusgrupid tulevad kindlasti kasuks. Vaadatakse ka väljendusoskust, kindlasti küsitakse mõni intrigeeriv küsimus, et hinnata pressure taluvust.
      Aga suuremates koolides on neid 3-liikmelisi komisjone mitu ning eks palju sõltub, mis kaader konkreetsele õpilasele satub. Aga põhiline on ikka oma tugevused enne läbi mõelda ja nendele rõhuda. Päeva lõpuks ilmselt elu üks esimesi tööintervjuusid, aga palga osas läbi rääkida ei saa.
      Mes que un club!

      Kommentaar


        Gümnaasiumi vestlus. Seriously? Selle pärast olla pabinas? Kui just pole Downi sündromiga tegu. Kulla inimene, kui sul on vähegi mõistust peas siis oled teretulnud igasse kooli selles "haritud" riigis. Teaks te vaid kui lihtne on saada kõrgharidus peale seda (valeta ja sa oled parim), siis see oleks super motivatsiooniks
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
          Gümnaasiumi vestlus. Seriously? Selle pärast olla pabinas? Kui just pole Downi sündromiga tegu. Kulla inimene, kui sul on vähegi mõistust peas siis oled teretulnud igasse kooli selles "haritud" riigis. Teaks te vaid kui lihtne on saada kõrgharidus peale seda (valeta ja sa oled parim), siis see oleks super motivatsiooniks
          Ärgem olgem üleolevad, kuna noorele inimesele on see reaalne küsimus. Minu kogemus on ka see, et kui oled katsed veidigi läbinud, siis see on lihtsalt check, et kas see on ikka see inimene, kes katseid tegi. Mul oli omal ajal treffneris vestlus selline, kus lihtsalt küsiti, et kas tahad tulla. Ma ütlesin, et tahaks küll. Mu õel, 17 aastat hiljem oli samasugune sisuliselt reaalkoolis. Õega oli veel see naljakas asi, et ta tahtis tegelikult ühte teise pealinna eliitkooli minna, aga magas mingi tähtaja maha. Kooli ametnikud ütlesid, et enam ei saa ja nüüd on rong läinud. Helistasin koolijuhile ja küsisin, et kuule, äkki ikka kuidagi saaks. Oleks saanud ka, aga õde oli juba reaali paberid sisse viinud. Ehk vestlus on reaalselt kõige mõttetum asi üldse. Lihtsalt kinnitus, et kas noor tahab tulla. Kui oled katsed kenasti teinud, siis sealt välja ei kuku.

          Kommentaar


            Samas ülikoolis oli mu teine valik sotsioloogia. Olin akadeemilise testi järel teisel kohal. Aga kuna mul oli sissesaamine nii savi, kuna sain ajalukku juba sisse, siis kukkusin seal teiselt kohalt 17. peale. Aga oleks ikka sisse saanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Samas ülikoolis oli mu teine valik sotsioloogia. Olin akadeemilise testi järel teisel kohal. Aga kuna mul oli sissesaamine nii savi, kuna sain ajalukku juba sisse, siis kukkusin seal teiselt kohalt 17. peale. Aga oleks ikka sisse saanud.
              Mul oli kunagi ajakirjandus ja kommunikatsioon ülikoolis teine valik. Kui pidin arvamust avaldama, mida ma Eesti meediast arvan, siis kukkusin ka kõrgelt kohalt kaugele välja.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Tõmbasin tagareie ära jalkatrennis. 2 päeva on sokke ja tosse hommikul üsna paras manööver olnud jalga panna Mitu aega läheb, et uuesti trennile mõtlema hakata?
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  kui sa täiesti ära ei lõhkunud ennast, siis ilmselt mõni nädal läheb.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Tõmbasin tagareie ära jalkatrennis. 2 päeva on sokke ja tosse hommikul üsna paras manööver olnud jalga panna Mitu aega läheb, et uuesti trennile mõtlema hakata?
                    Oleneb kui vana oled ja kui heas konditsioonis sul keha on. Mul läks 4 nädalat, mõnel vähem, mõnel rohkem.
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Tõmbasin tagareie ära jalkatrennis. 2 päeva on sokke ja tosse hommikul üsna paras manööver olnud jalga panna Mitu aega läheb, et uuesti trennile mõtlema hakata?
                      Oleneb jahh,kui palju tõmbasid.Kui ikka korralikult,siis 4 nädalat vähemalt,aga vahest võib olla ka väga räme kramp lihtsalt,mis paar päeva on väga valus,aga nädalaga läheb õnneks üldiselt üle.

                      Kommentaar


                        Kas mingit kergliiklusteede äppi pole?
                        Veebikaardilt valin sihtkohaks keila ja sõiduvahendiks ratta siis kaart annab ikka marsruudiks mööda maanteed Hüürust läbi. Kuigi kaine mõistus ütleb, et ohutum oleks kuni saueni mööda rattateed, valingu juurest kuskilt raudtee äärest ja siis vaatab edasi
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Mis asi see Lukasel viimasel ajal ümber kaela on? Kuidas seda nimetatakse ja mis selle point on?

                          Kommentaar


                            EKRE shlong.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Mis asi see Lukasel viimasel ajal ümber kaela on? Kuidas seda nimetatakse ja mis selle point on?
                              Kravatt - Prantsusmaal populaarsuse saavutanud militaarse ajalooga kaelaside, mis härrasmeeste rõivastuses oluline element tänapäevalgi. Peaks minulgi paarikümne lipsu seas 2-3 sellist isendit leiduma.

                              Kommentaar


                                Plaanis korraldada üks sportlik üritus, kus oleks vajalik ka online leaderboard, kuhu sisestada siis nimi ja tulemus. Hetkel kiire googledusega paar tasuta äppi leidsin, aga kõige suurem mure seisneb selles, et neil paljudel piirang peal 100 osaleja juures, aga mul on võistlejatel võimalus teha mitu katset ehk sellest jääks väheks.

                                Eks ma googledan edasi, aga mõtlesin et võib-olla mõnel foorumlasel on kogemus mõne hea lahendusega ja oskab soovitada miskit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X