320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Seda prooviti. Tõsi, kui PR vaht välja filtreerida, siis kulutati tohutu hulk raha ja endiselt ei lenda ükski moodne lennuk vetikate ja kasutatud toiduõli kokteiliga. Omaette auhinda väärib idee kasutada biosolki USS Nimitzi pardal (kaks tuumareaktorit, mis toodavad nagunii rohkem energiat kui 10 supertankeritäit seda solki sisaldab)

    Kommentaar


      Kas alates laupäevast siis näeb Eurosport 2 pealt Bundesligat?

      Kommentaar


        Kas laialiminek on moes?
        Kui eile teatasid Hendrik ja Berit Sal-Saller oma 16 aastat kestnud abielu lõppemisest, siis täna tegid seda Teet Margna ja abikaasa Kristi.

        Kommentaar


          Algselt postitas allars Vaata postitust

          Kommentaar


            miks täispeaga muusika teistmoodi kõlab?

            Kommentaar


              Kas tänasest saab Lätti minna ja tagasi tulla ilma eriloa ja karantiinita mõlemas otsas?

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Kas tänasest saab Lätti minna ja tagasi tulla ilma eriloa ja karantiinita mõlemas otsas?
                Jahs.

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Kas on olemas eestikeelset podcasti, mis käsitleks seda, mis Eesti spordis üleüldiselt toimub?

                  Välistan Mehed ei nuta, kuna ei taha oma kuulamisega sellist lambisust eriti toetada.
                  saatena leiad Spordipühapäeva, lingil on ka spordisaated ja lõigud - https://vikerraadio.err.ee/arhiiv/sport

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    miks täispeaga muusika teistmoodi kõlab?
                    Täis pea muudab kõvasti tolerantsemaks ka igast pasa suhtes. Olen seda täheldanud Kuku Klubis, kui mingi päss DJ (Sass Nixon??) paneb Boney Mi või Tiiu Nukukest, siis võib puusa nõksutada küll

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cabron Vaata postitust
                      Täis pea muudab kõvasti tolerantsemaks ka igast pasa suhtes. Olen seda täheldanud Kuku Klubis, kui mingi päss DJ (Sass Nixon??) paneb Boney Mi või Tiiu Nukukest, siis võib puusa nõksutada küll
                      ou boney m on fucking kuld
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Kas ma olen midagi maha maganud või käin lihtsalt valedes toidupoodides, et rooibos pakiteed ei leia?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Millega või kuidas oleks praegu kõige mõistlikum pisikene pakk(käekell) Peterburist Tallinna saata?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Millega või kuidas oleks praegu kõige mõistlikum pisikene pakk(käekell) Peterburist Tallinna saata?
                            Kõige kiirem vast Vkontaktest Peterburg-Narva/Tallinn grupist kellegagi kaasa saata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Kõige kiirem vast Vkontaktest Peterburg-Narva/Tallinn grupist kellegagi kaasa saata.
                              See on hüva idee, tänud soovituse eest ja et võtsid aega seda minuga jagada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                See on hüva idee, tänud soovituse eest ja et võtsid aega seda minuga jagada.
                                Kohe ilus vaadata, et me oleme tagasi jõudnud aega, kus härrasmehelik viisakus ning head kombed olid kõige A ja O

                                Kommentaar

                                Working...
                                X