320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Kohe ilus vaadata, et me oleme tagasi jõudnud aega, kus härrasmehelik viisakus ning head kombed olid kõige A ja O
    ja siis astub tuppa sambaz
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      kas nüüd hambaarstil käies ongi vaja kinni maksta mingeid näomaske vms suurusjärgus kuni 40 eurot per käik või olen millestki valesti aru saanud?

      Kommentaar


        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
        kas nüüd hambaarstil käies ongi vaja kinni maksta mingeid näomaske vms suurusjärgus kuni 40 eurot per käik või olen millestki valesti aru saanud?
        Algselt postitas Läänemere Hambakliinik
        Eriolukorras on meist mitteolenevatel põhjustel märgatavalt suurenenud kulutused isikukaitsevahendite osas. Oleme kehtestanud igale visiidile lisatasu personali isikukaitsevahendite eest. Loodame teie mõistvale suhtumisele.
        Aga vähemalt on selles kliinikus need Covid-19 kaitsevahendid 10 Eurot, seega eks mul tuleb sellega vist arvestada kui esmaspäeval visiidile lähen.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
          kas nüüd hambaarstil käies ongi vaja kinni maksta mingeid näomaske vms suurusjärgus kuni 40 eurot per käik või olen millestki valesti aru saanud?
          Vist jah. Käisin Maxillas ja seal oli teavitus, et 20 euri lisaks. Samas kohapeal ei maininud seda keegi. Mul tehti ilgem töö hambaga ja arve oli 107 euri lõpuks. Seega ma lõpuni kindel polegi, kas tegelt see üldse lisati arvele. Sellisel juhul oleks räigelt hea diil olnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
            kas nüüd hambaarstil käies ongi vaja kinni maksta mingeid näomaske vms suurusjärgus kuni 40 eurot per käik või olen millestki valesti aru saanud?
            Haigekassa lepingupartneritele see kulu afaik kompenseeritakse, seega igaks juhuks soovitan sõltuvalt oma teenuse osutajast jne, sellel silma peal hoida. ja ehk ka küsida, et mis keiss on kui raha küsivad.

            Kommentaar


              Kellelgi kogemust nn.habemeajamissalongidest,et kogu pakett-soeng,vuntsid,habe. Hinnad on vist nii ehk naa kirved,aga ehk on kellelgi mõni meeldiv või siis hoiatav kogemus!?
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Martin rääkis, et kuskil saab tasuta viskitki juua. Kalli hinna eest muidugi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                  Kellelgi kogemust nn.habemeajamissalongidest,et kogu pakett-soeng,vuntsid,habe. Hinnad on vist nii ehk naa kirved,aga ehk on kellelgi mõni meeldiv või siis hoiatav kogemus!?
                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Martin rääkis, et kuskil saab tasuta viskitki juua. Kalli hinna eest muidugi.
                  Rude Rats. Sulle peaks sobima ka, elad ju Kalamajas
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Rude Rats. Sulle peaks sobima ka, elad ju Kalamajas
                    Ei soovita.

                    Soovitan aga https://online.saloninfra.ee/pardur Tartu maantee salong ja konkreetselt vanempardur Ella Myllärinen. Olen nende vahel ikka käinud üle Tallinna ja paremat pole.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Ei soovita.
                      Kelle juures käisid ja miks ei soovita?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Kusagil korralikku fitnessburxi ka müüakse? No selline mida Kiivikas ise ka sööks?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Kelle juures käisid ja miks ei soovita?
                          Ma olen väga valiv inimene, onju. Mulle näiteks ei meeldi, kui habemeajaja joob töö ajal alkoholi või kui ta näpud haisevad suitsu järgi jne... Et olen igasuguseid asju kohanud.

                          Kui Rude Ratsist rääkida, siis esimene kogemus oli fantastiline, järgmised kaks pigem keskmised/viletsad. Mulle pole rohkem vaja, et edaspidi mitte kasutada.

                          Oma soovituse andsin üleval.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Miks peaks keegi kasutama Circle K e-poodi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Kusagil korralikku fitnessburxi ka müüakse? No selline mida Kiivikas ise ka sööks?
                              Hesburger rukkiburx.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Hesburger rukkiburx.
                                Nad raiped enam ei tee rukkiburxi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X