320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Siis Sa arvad järelikult, et kõik lotod ja online-kasiinod on puhtakujulised scammid? Mulle tunduks imelikum, kui lotoga võitnud inimesed hakkaks meediasse kirjutama, et "tehke muga intervjuu, ma olen rikas!"

    Peale selle peaks PAF olema Soome riigile (või ahvenamaa kohalikule valitsusele idk) alluv ettevõte, kes kasumi kulutab heategevusele. Siis meid valitsevad tõesti sisalikud, kui sellised ettevõtted puhtakujulisi fake newse välja lasevad. Neid slotte ja nende jackpotte jagavad ja koguvad nad seejuures paljude tuntud ettevõtetega koos, sh kohalike olybeti, betsafe ja coolbetiga, kes tõenäoliselt mingi kontrolli ikka läbivad oma litsentside hoidmiseks.
    Võib-olla tõesti. Nad võiksid samamoodi pressiteate saada, kui keegi näiteks milli on maha mänginud. Ehk minu jaoks on võib-olla antud juhtumid, et viskame kuhugi korra võidu, siis tulevad uued lollid mängima, veidi nõme.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Võib-olla tõesti. Nad võiksid samamoodi pressiteate saada, kui keegi näiteks milli on maha mänginud. Ehk minu jaoks on võib-olla antud juhtumid, et viskame kuhugi korra võidu, siis tulevad uued lollid mängima, veidi nõme.
      Ma arvan, et Pafist vastutustundlikumat hasartmänguettevõtet pole olemas. Näiteks ei ole seal võimalik aastas üle 25 000€ kaotada.

      Kommentaar


        Algselt postitas allars Vaata postitust
        https://elu24.postimees.ee/6868581/o...412.1513784889


        On see reaalne või mingi reklaamijutt?
        Reaalne juhtum PR-eesmärgil.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Ma arvan, et Pafist vastutustundlikumat hasartmänguettevõtet pole olemas. Näiteks ei ole seal võimalik aastas üle 25 000€ kaotada.
          Selge, korrigeerin enda suhtumist.

          Kommentaar


            Mil moel need digitaalsed slot-masinad üldse töötavad? Võidu tõenäosused on koodi sisse kirjutatud?

            Kommentaar


              Algselt postitas allars Vaata postitust
              Mil moel need digitaalsed slot-masinad üldse töötavad? Võidu tõenäosused on koodi sisse kirjutatud?
              Ka kasiinos olevad automaadid töötavad samal põhimõttel.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Lisaks, et mingi uuring tehti hiljuti külmkappide osas ja Bosch oli täiesti viimasele kohale kukkunud, ei kannatanud mingit kriitikat.
                Endal kogu köögitehnika Boschi oma. 3 aasta jooksul ei ole ühtegi probleemi olnud. Ptüi-ptüi-ptüi!
                Külmkappi ei ole kordagi olnud vaja jää pärast ega üldse sulatada. Tõsi, tegu on natuke kallima otsa integreeritava kapiga. Mina enda kogemuse põhjal julgen Boschi küll soovitada. Eeltööd on lihtsalt vaja teha. Osta soovitan veebipoodidest, tuleb tunduvalt odavam.
                Pesumasin sai valitud Electrolux, sest ta oli ainuke vist, kes tegi 40 cm sügavusega masinat. Julgen seda samuti soovitada.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  Siis Sa arvad järelikult, et kõik lotod ja online-kasiinod on puhtakujulised scammid? Mulle tunduks imelikum, kui lotoga võitnud inimesed hakkaks meediasse kirjutama, et "tehke muga intervjuu, ma olen rikas!"

                  Peale selle peaks PAF olema Soome riigile (või ahvenamaa kohalikule valitsusele idk) alluv ettevõte, kes kasumi kulutab heategevusele. Siis meid valitsevad tõesti sisalikud, kui sellised ettevõtted puhtakujulisi fake newse välja lasevad. Neid slotte ja nende jackpotte jagavad ja koguvad nad seejuures paljude tuntud ettevõtetega koos, sh kohalike olybeti, betsafe ja coolbetiga, kes tõenäoliselt mingi kontrolli ikka läbivad oma litsentside hoidmiseks.
                  Möh?
                  Kuskohast selline info pärit?
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Möh?
                    Kuskohast selline info pärit?
                    No näiteks praegu suurim jackpot kõigil täpselt ühesugune 3.5 milli sama softiga "mega moolah" mängus.
                    Last edited by rahvaspordipäev; 09.01.20, 20:55. Põhjus: progresseeruv jackpot, mitte mingi preset summa

                    Kommentaar


                      Sõidan homme paariks nädalaks päikese alla ning hommikul on täpselt nii palju aega, et läheks ostaks endale päikeseprillid. Väga lõhki ennast ei maksaks, lagi oleks 20-30 euri. Selles tulenevalt tekkiski küsimus, et kus Tallinnas praegusel ajal üldse võiks olla mõistlik valik päikeseprille? Mingeid firmakaid ilmselgelt taga ei aja.
                      Koondise põhimängija

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                        Sõidan homme paariks nädalaks päikese alla ning hommikul on täpselt nii palju aega, et läheks ostaks endale päikeseprillid. Väga lõhki ennast ei maksaks, lagi oleks 20-30 euri. Selles tulenevalt tekkiski küsimus, et kus Tallinnas praegusel ajal üldse võiks olla mõistlik valik päikeseprille? Mingeid firmakaid ilmselgelt taga ei aja.
                        Osta need päikese all pigem. Tõsiselt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                          No näiteks praegu suurim jackpot kõigil täpselt ühesugune 3.5 milli sama softiga "mega moolah" mängus.
                          Loodetavasti sellel neiul on piisavalt mõistust, et mitte seda võitu telefoni teel ära investeerida...
                          Levandi jutt on muidugi lvl99 kelbas. Keegi ei mängi slottidega stiilis kord aastas teen 20 sendise ''pileti''.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                            Sõidan homme paariks nädalaks päikese alla ning hommikul on täpselt nii palju aega, et läheks ostaks endale päikeseprillid. Väga lõhki ennast ei maksaks, lagi oleks 20-30 euri. Selles tulenevalt tekkiski küsimus, et kus Tallinnas praegusel ajal üldse võiks olla mõistlik valik päikeseprille? Mingeid firmakaid ilmselgelt taga ei aja.
                            Kui sa enivei mingeid firmakaid taga ei aja ja kodus ka ühtegi paari pole ( ehk, et savi kas on prillid või mitte)siis osta sealt kuhu sõidad.
                            Valik on suur, palju ei maksa ja paar nädalat kannatab ilusti ära.
                            Endal 2015 Shinoukvillist ostetud "oakley" prillid siiani alles. Seitsme dollariga ostetud
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Tartus käis vähemalt nii:
                              27. detsembril tegin politsei iseteeninduses uue ID-kaardi taotluse
                              9. jaanuaril (eile) sain e-maili, et kaart on valmis
                              Tahtsin omale kättesaamiseks aega broneerida, aga esimene aeg oli 20. jaanuar
                              Läksin täna hommikul ilma broneeringuta kohale, mõtlesin, et vahet pole, kus ma tööd teen ju. Numbri sain kell 9:32. Rahvast nagu oli ka, umbes paarkümmend inimest, neist 18 fotoboksi järjekorras.
                              9:44 tuli minu number ette, 9:49 oli uus ID taskus. Sellest viiest minutist 3 kulus selleks, et tädi kuskilt tagaruumist mu kaardi tooks. Vot seda osa annaks küll optimeerida, mingi Bolt või Wolt jooksma panna kasvõi. Sedasi saaks klienditeeninduse vähemalt poole kiiremaks, just dokumendi väljastamise osas. Obv on siis vaja see klient eelnevalt, näiteks numbriautomaadi juures identifitseerida. Nii nagu idenditakse broneerijaid.

                              E: https://www.politsei.ee/et/asukohad/teenindused/tartu näitab live'is ooteaega.
                              Taotlesin 3. jaanuar Tallinnas ID kaarti ja passi ning eile sain kirja, et mõlemad valmis.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Miks enamik IT firmasi tegutseb just Tallinnas? Internet on meil ju igalpool hea ja stabiilne, miks mitte ajada oma äri kuskilt Imaverest, kus taristukulud olematud ja tootajad saavad ühe kuupalga eest endale korteri osta?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X