320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suured tänud neile, kes juba nõu on andnud

    Aga täpsustuseks siis -> ei, ma arvan, et ei pea käsipagasi mõõdus olema.
    Laenata ka ei viitsiks, sest töö tõttu ma liigun tavaliselt ülikonnas ja kui kasvõi maale sõidan (juhtub ca kord kuus) siis on harjumatu ülikonda seljakotiga kombineerida .

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Suured tänud neile, kes juba nõu on andnud

      Aga täpsustuseks siis -> ei, ma arvan, et ei pea käsipagasi mõõdus olema.
      Laenata ka ei viitsiks, sest töö tõttu ma liigun tavaliselt ülikonnas ja kui kasvõi maale sõidan (juhtub ca kord kuus) siis on harjumatu ülikonda seljakotiga kombineerida .
      Siin eksperdist töökaaslane soovitab Delsey kaubamärki, olevat täitsa ok ja mitte kõige kallim.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Tume ülikond, seljakott ja kõvade kaantega raamat on tänavapildis üsna levinud.
        Mormoonid. Töö seegi.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Kes siis maale ülikonnaga läheb
          Prismades on ka valik, õhema rahakotiga inimeste jaoks.

          Kommentaar


            VLC player

            Kommentaar


              Plaanin kandideerida Soome kõrgkooli, ent ma ei kujuta täpselt ette, mis ma sinna qualification lahtrisse peaks kirjutama, kui sooviks öelda, et olen omandanud keskhariduse või et olen lõpetanud keskkooli?

              Screen Shot 2016-01-17 at 22.21.06.jpg

              Kommentaar


                Algselt postitas Horatio Vaata postitust
                Plaanin kandideerida Soome kõrgkooli, ent ma ei kujuta täpselt ette, mis ma sinna qualification lahtrisse peaks kirjutama, kui sooviks öelda, et olen omandanud keskhariduse või et olen lõpetanud keskkooli?

                [ATTACH=CONFIG]4553[/ATTACH]
                secondary school?

                Kommentaar


                  Mida teab Võrno spordist?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                    Mida teab Võrno spordist?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Mida teab Võrno spordist?
                      Ma mõtlesin sellele eile ja pole teab kui kindel, kas see on õige küsimus. EOK on nii halvasti organiseeritud ja juhitud, et mingi "spordimehe" otsimine tundub lihtsalt agoonia pikendamine ning pigem oleks ehk vaja lammutajat ja nullist ehitajat ehk sisuliselt startup maailmast midagi.

                      Võrno pole muidugi ehk esimene vastus ka tollele küsimusele, kuid samas mitte nii absurdne vastus, kui seda kujutatakse. Gerd Kanter tundub palju veidram perspektiiv nt, kuigi inimesena kindlasti väga tore ja suurte saavutustega spordimaailmas.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Ma mõtlesin sellele eile ja pole teab kui kindel, kas see on õige küsimus. EOK on nii halvasti organiseeritud ja juhitud, et mingi "spordimehe" otsimine tundub lihtsalt agoonia pikendamine ning pigem oleks ehk vaja lammutajat ja nullist ehitajat ehk sisuliselt startup maailmast midagi.

                        Võrno pole muidugi ehk esimene vastus ka tollele küsimusele, kuid samas mitte nii absurdne vastus, kui seda kujutatakse. Gerd Kanter tundub palju veidram perspektiiv nt, kuigi inimesena kindlasti väga tore ja suurte saavutustega spordimaailmas.
                        Nojah, mida teab Võrno+Kanter juhtimisest. Ses suhtes, et Nool ja ka näiteks Võrno oleks status quo jätkumisele väga hea alus. Sukles saaks asja ruulida, djüüdid käiksid lilli avamas ja Novosjolovile kaasa elamas, aga midagi suurt ei tea. Kanter oleks ebamugav, kuna tema taga on Rebane. Ratas oleks ilmselt hiiglama ebamugav, kuna tema tuleks täiskohaga tööle ja hakkaks laamendama. Paet oleks ilmselt mugav kandidaat, kuid Normak läheks siis hulluks, kuna peaks igapäevaselt välja andma teateid, et "tänu Urmas Paeda hiiglaslikule pingutusele algasid kolmikõdede päevad õigeaegselt" või midagi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Nojah, mida teab Võrno+Kanter juhtimisest. Ses suhtes, et Nool ja ka näiteks Võrno oleks status quo jätkumisele väga hea alus. Sukles saaks asja ruulida, djüüdid käiksid lilli avamas ja Novosjolovile kaasa elamas, aga midagi suurt ei tea. Kanter oleks ebamugav, kuna tema taga on Rebane. Ratas oleks ilmselt hiiglama ebamugav, kuna tema tuleks täiskohaga tööle ja hakkaks laamendama. Paet oleks ilmselt mugav kandidaat, kuid Normak läheks siis hulluks, kuna peaks igapäevaselt välja andma teateid, et "tänu Urmas Paeda hiiglaslikule pingutusele algasid kolmikõdede päevad õigeaegselt" või midagi.
                          Kui võtta, et Kanteriga saaks tegelt Rebase, siis see oleks suht huvitav.

                          Ratasesse ja tema laamendamisse küll ei usu - vaata kossuliitu, suht mannetu värk.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Kui võtta, et Kanteriga saaks tegelt Rebase, siis see oleks suht huvitav.

                            Ratasesse ja tema laamendamisse küll ei usu - vaata kossuliitu, suht mannetu värk.
                            EOK tähendaks poliitikast minekut. See tekitaks talle aega ja võimalust juurde.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Kui võtta, et Kanteriga saaks tegelt Rebase, siis see oleks suht huvitav.

                              Ratasesse ja tema laamendamisse küll ei usu - vaata kossuliitu, suht mannetu värk.
                              Kui täpselt ei tea, ei tasu lahmida
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Kui täpselt ei tea, ei tasu lahmida
                                Õnneks on teadja siin olemas. Nimekiri suurtest reformidest?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X