320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Xbox One. NAT type on "strict" aga tahan, et oleks "open". On keegi kunagi sama probleemi ees olnud?
    AA, see on see interneti tüüp?

    Jubepede teema. Internet provider võib vist aidata.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      AA, see on see interneti tüüp?

      Jubepede teema. Internet provider võib vist aidata.
      Täispede teema. Viskaks midagi puru varsti.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Milline sait on kõige parem, kus saaks ühest kohast erinevaid ägedaid bändide t särke tellida, euroopas?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Hoi. Raplas on kolm erinevat söögikohta:
          - resto
          - kõrts
          - pubi

          Milline neist enamvähem ok söögikoht on?
          Krantsi kõrts vast jah.
          2km Raplast väljas Arturi trahter on ilmselt siin kõige parem.

          Kommentaar


            Millistest suurepärastest Tallinna poodidest saab osta koorega sarapuupähkleid?

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Millistest suurepärastest Tallinna poodidest saab osta koorega sarapuupähkleid?
              (Nautica) Rimis saab. Müüvad lahtiselt, ise kaalud.

              Kommentaar


                Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                Milline sait on kõige parem, kus saaks ühest kohast erinevaid ägedaid bändide t särke tellida, euroopas?
                See sobib?

                Ja siin särgid eraldi.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Arsenali keskuses asuvat keemilist puhastust Oü Euroclean soovitate?
                  Igasugune tagasiside, kogemus või soovitus on oodatud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    See sobib?

                    Ja siin särgid eraldi.
                    Aitäh, uurin asja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Arsenali keskuses asuvat keemilist puhastust Oü Euroclean soovitate?
                      Igasugune tagasiside, kogemus või soovitus on oodatud.
                      Kuna igasugune tagasiside on lahkelt oodatud, siis endal tekkis vaid küsimus, et kas see on mingi Özili bisneks?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Kuna igasugune tagasiside on lahkelt oodatud, siis endal tekkis vaid küsimus, et kas see on mingi Özili bisneks?
                        Omanik keegi Koit äriregistri andmetel aga mul muidugi puudub teadmine, et kas Özil on sinna investeerinud või mitte. Sa arvad/kardad/hoiatad, et kui ikka on seotud ning parka sinna viin, võtab raha ahnelt vastu, hoiab seda tribüünidel järgmised 6 kuud, kui päringu saadan tembeldab rassistiks ja/või laenutab selle Sorgale?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Omanik keegi Koit äriregistri andmetel aga mul muidugi puudub teadmine, et kas Özil on sinna investeerinud või mitte. Sa arvad/kardad/hoiatad, et kui ikka on seotud ning parka sinna viin, võtab raha ahnelt vastu, hoiab seda tribüünidel järgmised 6 kuud, kui päringu saadan tembeldab rassistiks ja/või laenutab selle Sorgale?
                          Ma ühte Koitu tean. Ta on ise küll üpris pealetükkiv, edev ja saksa-meelne. Seega pole tõesti välistatud, et ta tagant Özili silmad ei paista.
                          Ma tõesti ei tea, mis neil plaanis, kuid Mezut võib tõesti su Iniesta särgi ärandada, et selles särada.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Ma ühte Koitu tean. Ta on ise küll üpris pealetükkiv, edev ja saksa-meelne. Seega pole tõesti välistatud, et ta tagant Özili silmad ei paista.
                            Ma tõesti ei tea, mis neil plaanis, kuid Mezut võib tõesti su Iniesta särgi ärandada, et selles särada.
                            Võtsin siiski riski ja viisin parka sinna pessu täna.
                            Özili ei silmanud ja teenindaja ka ei osanud vastata, kas Mesut on asjaga seotud või mitte - võimalik et varjavad seda teadlikult. Küsiti isegi vähem, kui kodulehel oleval hinnakirjas märgitud, ei tea kas see on hea enne või mitte.

                            Kommentaar


                              Mul läks täiesti lambist iPadis foorum mobiilivaatesse, kuidas tagasi vahetada saab?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                Mul läks täiesti lambist iPadis foorum mobiilivaatesse, kuidas tagasi vahetada saab?
                                Osta android

                                Kommentaar

                                Working...
                                X