320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ka mina tänan .

    Kommentaar


      Minu rumal ebakaine küss: mis kuradi hilisöine sebing siin käib???
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Kas keegi oskaks mulle viidata mõnda artiklit kas siis soccernetist või kuskiltm ujalt, kus on tehtud nt 2010 aasta meistriliigak ohtak okkuvüte, just et ei oleks ainult andmed vaid juttu ka. Aitäh!

        Kommentaar


          Mingi ülevaate saab antud artiklisarjast: http://soccernet.ee/meistriliiga-tre...-fannid-ambrid

          Kõrval on siis erinevad kategooriad- aga eeldatavasti pole see päris see.

          Kommentaar


            Keegi teab kedagi isiklikult, kes Tallinnas värsket toorest silmu müüks mõistliku hinnaga?
            Oleks huvitatud mingist 20 kg ostmisest, reedel näiteks, siis saaks laupäeval purki panna. Endal mingid Narva numbrid olemas, aga 20 kg pärast ei tahaks sinna sõitma hakata.

            Edit: teine variant on kopereeruda kui veel soovijaid oleks ja ikkagi Narva ise järgi sõita.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Häid kohti Eestimaal koos ööbimis (mitte telk) + kalastamis võimalusega (järv, jõgi) ???

              Kommentaar


                Algselt postitas maarios Vaata postitust
                Häid kohti Eestimaal koos ööbimis (mitte telk) + kalastamis võimalusega (järv, jõgi) ???
                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                Pede jõgi, Rasti lõkkekoht... Ja paadiga randumine looduslikus kohas. Sulnis, ei?
                .....

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Ja nüüd paluks neid kohti, mis ei ole RMK. Eriti sobiksid need kohad, kus kodanik soovitaja ka ise viibinud on. Tänud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maarios Vaata postitust
                    Ja nüüd paluks neid kohti, mis ei ole RMK. Eriti sobiksid need kohad, kus kodanik soovitaja ka ise viibinud on. Tänud
                    Saad magada, kalastada, matkata ja teha mida iganes. Ise olen käinud ja polnud põhjust kurta.
                    http://www.reiupuhkekeskus.ee/
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Kui vana Nasfal on?
                      Once a Gooner, always a Gooner

                      Kommentaar


                        Kas Harjumäeks nimetatakse konkreetselt ikka seda küngast, mis on otse risti taga ja kus on Savisaare uhke kohvik või seda vanade varemete kohta, kus on nüüd pingid ja uisuplats talviti? Või hoopis mõlemat?


                        PS! Mina olen ikka aru saanud, et see risti tagune küngas, aga viimasel ajal on paljud tuttavad tegelased rääkinud Harjumäest mõeldes seda teist varianti.... võta kinni nüüd.

                        Kommentaar


                          Mina olen ka ikka niipidi harjunud, et risti taga on Harjumägi. Ja kui kristalselt aus olla, siis seda uisuplatsi haljasala/mäe ametlikku nimetust ei tea - kogu aeg seda lollide mäeks kutsutud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Kas Harjumäeks nimetatakse konkreetselt ikka seda küngast, mis on otse risti taga ja kus on Savisaare uhke kohvik või seda vanade varemete kohta, kus on nüüd pingid ja uisuplats talviti? Või hoopis mõlemat?


                            PS! Mina olen ikka aru saanud, et see risti tagune küngas, aga viimasel ajal on paljud tuttavad tegelased rääkinud Harjumäest mõeldes seda teist varianti.... võta kinni nüüd.
                            Eks ta nii ja naa ole. Kui kaarti vaatad, siis Harjumägi ainult risti taga, aga näiteks Niguliste Muuseumi tutvustuses mainitakse, et asub see Harjumäel Toompea külje all ja ka uisuplats olevat avatud Harjumäe varemetel.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Selles maailma parimas muusikavideos figureeriv ehitis on eksju Neitsitorn? Kunagi seitsmekümnendate Poola restauraatorite aegu üles võetud. Või ma eksin?
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                kõige odavam ja parem koht teha libedasõitu ja muud kama?
                                ja kas mina, kes pole lepinguga tööl käinud saan õppemaksust kevadel tulumaksu ka tagasi?
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X