320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Katkised rehvid ilmselt seletaksid, jah. Aga selle osas ei ole ühtki viidet silma jäänud, seepärast ka mul see algne küsimus tekkis. Et ühest küljest on purjus ja mingite asjade mõju all, et sõidab üle ohutussaarte ja vastu autosid ja ei suuda kuidagi rooli keerata ning arvab, et lähenev mootorrattur ja auto on vaenlane. Ja siis suudab nii täpselt tulistada (kiivri pihta saanud politseinikku tulistati seejuures ju eemalt optilise sihikuga relvaga, mis nõuab.

    Kommentaar


      Pilt kohe selgem. Rumal küsimus sai vastuse.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Viimasel ajal on hunnikus Hong-Kongi naisi Tinderisse ilmunud. Kas suuremat sorti scam või valmistuvad kõik Hiina eest Euroopasse põgenema?

        Kommentaar


          Kui ka Soomes on maasikakorjajate leidjatega probleeme, miks siis maasikakasvatajad ei müü enda maasikad Soomes Soome maasikate pähe maha ja toome endale Leedu ja Poola maasikad Eesti omade pähe? Nagu tavaliselt.

          Kommentaar


            Kuskil internetiavarustes see Kivisaare purjus peaga tehtud edetabelisaade ka veel leitav on?

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Kuskil internetiavarustes see Kivisaare purjus peaga tehtud edetabelisaade ka veel leitav on?

              Kommentaar


                Vaatan Terevisiooni ja seal Jaak Aab räägib maskidest. Kas Katrin Viirpalu ongi selline või see oli etendus?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Kuskil internetiavarustes see Kivisaare purjus peaga tehtud edetabelisaade ka veel leitav on?
                  Ilmselt see versioon eetrisse ei läinud aga tõsi, sellist sitta saadet ülevoolava entusiasmiga teha on suur katsumus.

                  Kommentaar


                    Mis parimaid pakkumised Aussi standardpaki saatmisel oleks? Välistaks Omniva ja see kord kiirkullerid - DHL/UPS/FEDEXI, kuna nende hind läheb juba ulmeks.
                    On kellegil kogemusi mõistliku hinnapakkujaga?

                    Kommentaar


                      Miks omniva ei sobi? Ma olen kümneid pakke saatnud välismaale ja eesti post ei ole küll kunagi probleeme tekitanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Mis parimaid pakkumised Aussi standardpaki saatmisel oleks? Välistaks Omniva ja see kord kiirkullerid - DHL/UPS/FEDEXI, kuna nende hind läheb juba ulmeks.
                        On kellegil kogemusi mõistliku hinnapakkujaga?
                        Eesti aussi gruppides oli siin alles hiljaaegu info veel et pakid pmst ei liigu üldse seoses olukorraga. On paranenud? Osadel vist märtsi lõpust/aprilli algusest vedelenud kuskil päraperses.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Eesti aussi gruppides oli siin alles hiljaaegu info veel et pakid pmst ei liigu üldse seoses olukorraga. On paranenud? Osadel vist märtsi lõpust/aprilli algusest vedelenud kuskil päraperses.
                          Tänasest saab.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Mu vana arvuti suri ära. Ei lähe enam käima.

                            Muidu poleks kahju, aga mõned failid jäid sinna alles. Eriti kahju vanast FM09 seivist.

                            Mis võimalused need failid kätte saada ja kui kallis on see protseduur?
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Mu vana arvuti suri ära. Ei lähe enam käima.

                              Muidu poleks kahju, aga mõned failid jäid sinna alles. Eriti kahju vanast FM09 seivist.

                              Mis võimalused need failid kätte saada ja kui kallis on see protseduur?
                              Defineeri arvuti suri ära.. Kui see HDD või SDD töötab kus need failid on, siis seda alati võimalik mõne teise masina külge ühendada.

                              Kommentaar


                                Kõige lihtsam oleks kõvaketas maha kruttida(pole raske), osta ümbris sinna(ca 10.-) ja ongi väline kõvaketas olemas, millele saad igalt poolt ligi
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X