320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Just vaatasin Kamsi vihje pealt kõik üle ja pole küll teemasse, aga mingi eriauhinna võiks Tarmo Kingile anda Györi perioodi kollide keskmise taseme eest.

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      1. Klavan
      2. Poom
      3. Pareiko
      4. Zenjov

      Edasi läheb vist juba keerulisemaks ja tekib küsimus, et mida täpselt hinnata. Vassiljev oli Poolas mitu aastat Poola kontekstis staar, Oper mängis Euroopa keskpäraste liigade keskpärastes kõrgliigasatsides põhirolli, Tamm mängis EL alagrupiturniiril, Mets umbes samma kanti Operiga jne.
      No Operi puhul peab seda ka mainima, et ta laamendas ajal, kui oli Metsast raskem välismaale saada. Ehk ta oli pea igas tiimis reaalne staar. Seega kindlalt eespool.

      Kommentaar


        Joel Lindperel oli ka paar head käiku vist?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Joel Lindperel oli ka paar head käiku vist?
          +1
          vend tiksus ühelt mängult teisele Henry ja eralennukiga ning siis räägitakse mingitest Zenjovidest...

          Kommentaar


            Huvitav arutelu igaljuhul.

            Kui mõelda, siis eestlased on ikka enda tiimides päris kõvad staarid olnud.
            Raku Liverpooli fännide meelest tõeline viiking.
            Ojamaa sheriff
            Poomi järgi tehti isegi õlu
            Lindpere enne Henryt top staar new york red bullis
            Kindlasti on näiteid veel.

            Kommentaar


              1.Klavan - Parim Eesti jalgpallur läbi aegade?
              2.Poom - Tõi PL menu Eestisse. Derbys kunn.
              3.Oper - Eesti koondise suurim väravalööja. Rodas kunn.
              4.Pareiko - Venemaa kõrgliigas üle 150 mängu.
              5.Vassiljev - Löönud välisliigades üle 50 värava (e:tegelikult 47)
              6.Lindpere - "Vend tiksus ühelt mängult teisele Henry ja eralennukiga." Nuff said
              7.Zenjov - Ukraina kõrgliigas üle 100 mängu,
              8.Kink - Noorelt Spartakisse ja imeväravad Hungarist ja koondise eest.
              9.Ojamaa - Maailmarändur, Motherwellis vast parimad hooajad.
              10.Mets - Stavanger, NAC, AIK, Al-Ettifaq.

              Kelle unustasin?
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                piiroja?

                Kommentaar


                  Kruglov? Stepanov? Londak? Purje?
                  Kui miskit enamat ei, siis vähemalt mōtteaineks

                  Kommentaar


                    3x Taani meister - Urmas Rooba
                    Palju vigastusi, sekka ka tosin v rohkemgi euromängu

                    Kommentaar


                      Enar Jääger ka äkki kuskil seal esikümne piirimail?

                      Kommentaar


                        Vaatasin, et Sander Puril on ka mõned mitte väga kehvad tiimid CVs, aga ta ei saanud eriti mängida neis. Tegelikult jõuamegi aruteluga sinna, et 10a tagasi oli pea kogu koondis kuskil välismaal, aga nüüd on Florax17...

                        Aga eks Flora planeerib tänapäeval ka usinalt mängijate karjääri ning üleminekud saavadki toimida vaid meiega sarnastesse kultuuriruumidesse Skandinaavia esiliigades või Soomes. Venemaal või Lõuna-Euroopas mängimine ei sobi juba elementaarse loogika järele 1,2-miljonilisele põhjamaa rahvale.

                        Kommentaar


                          Londak Trondheimi Rosenborgis on teenimatult vähe hinnatud . Tõsi ,mängis vähe .

                          Kommentaar


                            Kas ma olen ainus, kelle kogemuse põhjal on 90% hotellide hommikusöökidest ilgelt sitad? Õunad on mingid kõvad pabulad, singid-juustud maitsetud, munad kivikõvaks keedetud ja leib ilmselt ülessulatatud kuiv shit. Et olen pidevalt mõelnud, et kas mul on hotellides alati maitsemeeled totaalselt nüristunud või see ongi mingi üleüldine "tee kõik maitsetu, siis keegi ei hädalda, et on soolane, liiga vürtsikas jne"-loogika?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kas ma olen ainus, kelle kogemuse põhjal on 90% hotellide hommikusöökidest ilgelt sitad? Õunad on mingid kõvad pabulad, singid-juustud maitsetud, munad kivikõvaks keedetud ja leib ilmselt ülessulatatud kuiv shit. Et olen pidevalt mõelnud, et kas mul on hotellides alati maitsemeeled totaalselt nüristunud või see ongi mingi üleüldine "tee kõik maitsetu, siis keegi ei hädalda, et on soolane, liiga vürtsikas jne"-loogika?
                              Ei, see ongi nii. Aga eks nad peavad kõik võimalikult harju keskmise hoidma, sest kliente on ju igasuguseid. Ja sa sööd selle toidu ikka ära, sest ees on pikk päev, kes teab millal jälle saab ja sul on piisavalt kiire, et mitte hommikul teisi söögikohti otsima minna.
                              Aa ja peamine põhjus jäi mainimata, miks sa selle ära sööd. Sa oled selle eest maksnud.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Lisaks muidugi tuleb arvestada, et see mis sa hotellides hommikusöögiks sööd, on tegelikult juba vahel ka kellegi kahe nädala tagune söömata hommikusöök... Kuskil Itaalias ntx olid hommikuhelbed nii paksu tolmukihi all hommikusöögilauas, et tundus, need olid pärit veel eelmisest sajandist

                                Kommentaar

                                Working...
                                X