320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Tartus/Pärnus mõnes poes velotrenažööre ka müüakse?
    Eks e-poed on ka neis linnades. Mingi odavama veloka saab 400 eest

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Eks e-poed on ka neis linnades. Mingi odavama veloka saab 400 eest
      Odavama saab ka 150€ eest.

      Kommentaar


        Kas Peep Laja on eesti nimi?

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Kas Peep Laja on eesti nimi?

          https://peeplaja.com/
          Imelikust kohast otsid reklaami endale.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Kas Peep Laja on eesti nimi?

            https://peeplaja.com/
            Peep on Eestis üks tuntumaid internetiturundajaid ja teerajajaid. Ta on pikalt USAs tegutsenud ja tal on mitu edukat konsultatsiooni ettevõtet ja SaaS äri ning teda peetakse maailmas top 10 CROga tegelevaks eksperdiks. CXL.com on minu hinnangul kõige parem online õppimiskeskkond kõikidel digiturunduse ja CRO teemadel.

            Kommentaar


              kas rahvusvahelise loaga saab eestis teha juhendaja luba? ala, et paned autokooli märgid ja mingi taotlus taskus.

              Kommentaar


                Gaasikütteseadme seadustamise protsess käsil Tallinnas. Palkasin teenusepakkuja, kes protsessi juhiks ja suhtleks linnaga. Esimene menetlusring LPA-st läbi käinud ja soovitakse tuleohutusauditit. Teenusepakkuja esialgu rääkis, et saab auditi 300 euriga aga nädal hiljem kui nö asjaks hakkas minema siis oli hind kerkinud juba 400 peale? on see reaalne hind või peaks ise kuskilt eraldi sisse ostma selle audititeenuse?
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                  Gaasikütteseadme seadustamise protsess käsil Tallinnas. Palkasin teenusepakkuja, kes protsessi juhiks ja suhtleks linnaga. Esimene menetlusring LPA-st läbi käinud ja soovitakse tuleohutusauditit. Teenusepakkuja esialgu rääkis, et saab auditi 300 euriga aga nädal hiljem kui nö asjaks hakkas minema siis oli hind kerkinud juba 400 peale? on see reaalne hind või peaks ise kuskilt eraldi sisse ostma selle audititeenuse?
                  Hinda hinnata ei oska
                  Kui sul teenusepakkuja võetud, siis las näitab sulle vähemalt kahte hinnapakkumist.
                  Kui ise soovid surkida, siis guugelda firmasid, kes teenust pakuvad. Ise kokku puutunud Tulipunane OÜ-ga.

                  Kommentaar


                    Spotify - arvutis mängivad kõik lood, telefonis on nimekirjas olemas, aga ei mängi. Misnusson? Lampi tekkis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Spotify - arvutis mängivad kõik lood, telefonis on nimekirjas olemas, aga ei mängi. Misnusson? Lampi tekkis.
                      Mul oli sama jama peale update. Läksin settingutesse seal on spotify app ja sealt avades oli mul sound off ja kui selle sisse lülitasin toimis.

                      Kommentaar


                        Mul osad laulud ainult ei mängi. Osad sellised, mille olen ise lisanud, kuna Spotifys pole valikus. settingutes oli sound on.

                        -e- ahjaa, ma ju vahetasin telefoni. Ja ilsmelt suurem osa oli local files .........

                        Kommentaar


                          Täpselt sel päeval kui eestis tuli saadavale YouTube Premium, canceldasin ja uninstallisin ma Spotify. YouTube Music app asendas telefonis Spotify.

                          Miks? YT Music teeb täpselt sama mida Spotify aga muusikavalik on parem. Võib olla podcastidega teine teema, ei ole kursis.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Kas mõni jalgpallur on kunagi niisama linna peale enda nimega särgiga läinud? No ala, et Ronaldo läheb randa ja kannab Adi poest ostetud enda võistlussärki?

                            Kommentaar


                              Seda ei tea ,aga olen näinud nii umbes 1993 a. Indro Olumetsa koondise jopes Vabaduse väljaku bussipeatuses suitsu tegemas Selline pikk Lotto jope , hele ja tumesinisega ning punasega , vist kõige esimene koondise dress üldse .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                                Seda ei tea ,aga olen näinud nii umbes 1993 a. Indro Olumetsa koondise jopes Vabaduse väljaku bussipeatuses suitsu tegemas Selline pikk Lotto jope , hele ja tumesinisega ning punasega , vist kõige esimene koondise dress üldse .
                                Tegelikult saaks igast pulli stiilis" mida eesti jalgpallurid korraldavad nv " eelmine suvi oli selles osas väga rikas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X