320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas shefield
    Kui palju maksab ja kui palju aega kulub passi tegemisele?
    Passi tegemine oli vist 40.- euri.Esmaspäeval andsin sisse ja reedel sain kätte.Pass ja ID-kaart koos tehes on soodsam,kui pass eraldi.

    Kommentaar


      Karl Madise esitatud laul kas Mahavoki või Karavani päevilt...refräänis oli vist-"nii said meist sõbrad head,täna sul sina öelda võin..."
      Mis on laulu pealkiri?

      Kommentaar


        Algselt postitas Kalp Vaata postitust
        Karl Madise esitatud laul kas Mahavoki või Karavani päevilt...refräänis oli vist-"nii said meist sõbrad head,täna sul sina öelda võin..."
        Mis on laulu pealkiri?
        Pole küll päris sellised sõnad refräänis, aga äkki laul nimega "Mäng"?
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          kes kurat on Erik Orgu ja miks ta nn. tarkused on liikvele läinud+raadiosõnumid?
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
            kes kurat on Erik Orgu ja miks ta nn. tarkused on liikvele läinud+raadiosõnumid?
            Oli mingis kaalusaates kohtunik. Sealt jäi nägu rahvale meelde. Nüüd õpetab inimesi igal pool õigesti treenima, sööma ja isegi sittuma. Mööduv nähtus. Umbes sama teema nagu mõni aeg tagasi sellelt klounilt Aderilt iga asja kohta arvamust küsiti.

            Kommentaar


              Kuna siin kahe sekundi guugliinfo gurud liikvel, siis väga rumal küss straight at ya.

              Kui keegi tahab more or less avalikuks esitamiseks kasutada mingit audioklippi mingist filmist, siis kuhu pöörduda? Eriti kui tegu võib-olla vähe nõukaaegsema teosega.

              Kui keegi (suvaline näide) tahab avalikuks esitamiseks ilmselgelt sämplitud lugu (Palmisaar), siis kas ta peab ainult kõnealuse loo asjapulkadelt (A-Rühm) luba küsima või originaali autoritelt/esitajatelt (Kõlarid ja Linnad ja kesiganes veel) ka?


              Ma loodan, et sellele on lühikesed ja kergesti viidatavad vastused olemas. Aga noh, kui on tekstimüür seadustest, so be it.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                Ma loodan, et sellele on lühikesed ja kergesti viidatavad vastused olemas. Aga noh, kui on tekstimüür seadustest, so be it.
                Üldiselt vist see: https://www.riigiteataja.ee/akt/128122011005?leiaKehtiv ja pead tuvastama, kes hoiab neid õigusi ja siis nendega lepingulisse suhtesse astuma.

                "Palmisaar" on tõenäoliselt A-rühm või siis isegi see (musafirma), kelle alt nad selle loo välja andsid.

                Jne... Mingid erandid on ka, et kui 100 aastat vana teos, et mis siis saab a'la Mozart ju surnd, kuid neid ma peast ei tea.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust

                  Jne... Mingid erandid on ka, et kui 100 aastat vana teos, et mis siis saab a'la Mozart ju surnd, kuid neid ma peast ei tea.
                  Kui autori surmast on möödas 70 aastat, siis on asi autoriõiguse alt väljas. Küsimus on ka veel selles, et kui sa kasutad otseselt A-Rühma tehtud versiooni, siis peab ka nende plaadifirmaga suhtlema. Muidugi oli selle looga vist see konks ka, et reaalselt pandi 80-ndatel mingi Aafrika viisijupp pihta ja Kõlarite kamp pani ennast rõõmsalt autoriks ehk toonasel vapral ajal lasti ise vingelt autoriõigustele, aga ega neegrid ikka kohtusse ei pöördu!

                  Kommentaar


                    Aitäh.

                    Uus küsimus. Kas keegi, kes Postimehest tasulisi artikleid näeb, viitsiks mulle privaatsõnumiga saata teksti lingist 1 ja lingist 2. Kui pole liiga palju palutud. Aitäh ette.

                    Edit. Sain. YNWA!
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      See talv veel käredat pakast ka tuleb või nüüd ongi kõik?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                        See talv veel käredat pakast ka tuleb või nüüd ongi kõik?
                        Ei tule, pole olnudki ju.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas shefield
                          Kas on ülekantud mõnd spordi võistlust 3d s?
                          SkySports näitas Premier League'i paar aastat tagasi 3d pildis. Kaunis põnev oli vaadata algul, ent mingil hetkel ei suutnud enam ja prillid läksid eest ja pilk teise, nö "normaalse" teleka peale.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Horatio Vaata postitust
                            Plaanin kandideerida Soome kõrgkooli, ent ma ei kujuta täpselt ette, mis ma sinna qualification lahtrisse peaks kirjutama, kui sooviks öelda, et olen omandanud keskhariduse või et olen lõpetanud keskkooli?

                            [ATTACH=CONFIG]4553[/ATTACH]
                            Veidi upitaks enda küsimust, äkki keegi on kuskile kandideerinud ja midagi sarnasesse lünka kirjutanud.
                            Ise leidsin paljude teiste riikide poolt antavad kvalifikatsioonid, aga Eesti oma pole leidnud. https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...qualifications

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Horatio Vaata postitust
                              Veidi upitaks enda küsimust, äkki keegi on kuskile kandideerinud ja midagi sarnasesse lünka kirjutanud.
                              Ise leidsin paljude teiste riikide poolt antavad kvalifikatsioonid, aga Eesti oma pole leidnud. https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...qualifications
                              Eesti läks Saksamaa alla.

                              Kirjuta kandideeridavasse kohta, et sa ei oska midagi kribada sinna, saad ilmselt kõige parema vastuse.

                              Abitur (from Latin abire "leave, go off") is a designation used in Germany, Finland, Lithuania, and Estonia for final exams that pupils take at the end of their secondary education, usually after twelve or thirteen years of schooling (see also for Germany Abitur after twelve years). Abitur is a matriculation examination and can be compared to A-Level exams or Matura.


                              -e-: Või otsi üles koht, kus on kirjas nõuded kandideerimisele ning leia sealt parim vaste. Kindlasti on kirjas, mis haridustaset nad nõuavad jne.

                              Kommentaar


                                Pärnu mnt St Patrics suletud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X