320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jooks kui suudaks, aga ei kannata

    Kommentaar


      unistuste bänd - sexy back
      jagage palun
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Mis viga võib olla, et minu veebikaamera näitab MSN-i suhtluse ajal aga teiste omasid pole võimalik näha (ees ainult tekst loading) ometigi näitab, et ühendus on loodud.

        Kommentaar


          teised on suunanud oma kaamera ekraanile, millel pilt kirjaga loading?

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            unistuste bänd - sexy back
            jagage palun
            Ich bringe sexyback.
            Download the latest 7-Zip for Windows 11. Free、fast、secure download. Easy installation, top compression. Your go-to 7zip solution
            Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              unistuste bänd - sexy back
              jagage palun
              siin on parem versioon.

              Kommentaar


                Oskab keegi mingit viidet anda mõnele lehele kus oleks kirjas mingi asja restaureerimisest. Oleks vaja teha referaat mingi asja restaureerimisest.
                Või äkki on kellegil varem tehtud referaat mingi asja restaureerimisest?
                Ei ole vaja materjali mööbli või klaveri restaureerimisest.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  kui mõne maja oma sobib, siis võin uurida ehk leian mõne seletuskirja või midagi.

                  Kommentaar


                    Hea oleks, aga on see seletus kiri piisavalt pikk, et jõuaks midagi referaati ka kirjutada?
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      homme otsin. kui leian midagi, siis oskan rohkem kommenteerida

                      Kommentaar


                        Siis pole vaja, ma peaks homseks valmis tegema.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          loll mina. mõtlesin, et valmistud pikemalt ette aga koplis pole ju vaja

                          Kommentaar


                            Kordan soovi! Rolf Juunior- Ingel. TNX
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              no krt! :S nii pedant ikka ei oleks ju! :S

                              Aga okei. Oletame siis, et on selline keskmiselt noor naisterahvas ja tal vaja niisama klõpsida üritusi ja seltskonda ja vbl oma kodulooma jne.









                              Näiteks sulle mingi valim, normaalsetest asjadest.

                              Aga üldiselt ei tohiks liiga suurt vahet olla, mis kauba valid, sest selline sihtrühm (ma loodan, et panin selllega täppi siis) vast peaks omale sobiva leidma suht igasugusest kraamist mis kingid. Soovitav muidugi oleks selline keskmisest natuke väiksem ehk kinkida, mis ilusti naisterahval käekotti mahuks ka jne.
                              Kui see abi, mis siit saad ei sobi, siis ma usun, et korralikes poodides on väga abivalmid töötajad, kes saavad sind sinu mures alati välja aidata


                              Aitäh

                              NikonCoolpix S510 must

                              ostetud.
                              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                              Kommentaar


                                Algselt postitas siim089 Vaata postitust
                                Mis viga võib olla, et minu veebikaamera näitab MSN-i suhtluse ajal aga teiste omasid pole võimalik näha (ees ainult tekst loading) ometigi näitab, et ühendus on loodud.
                                See uus Live messsenger tegi mul ka kaamerasja katki. 7.5'ga töötas kenasti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X